Як користуватися історіями Instagram - все, що вам потрібно знати

як користуватися історіями Instagram Джуліан Чоккатту / Digital Trends Instagram взяв участь у Snapchat минулого року, випустивши ефемерні історії в Instagram, фотографії та відео, які зникають через 24 години після публікації. І подібно до Snapchat Stories, ви можете писати, каракулювати та розміщувати наклейки на своїх Instagram Stories. Існує велика ймовірність, що ви вже знайомі з цією функцією, але якщо вам ще не вдалося зануритися під поверхню, ось усі тонкощі та способи використання історій в Instagram.

Звичайно, перед тим, як ми вникаємо в питання «як», мабуть, є гарною ідеєю розглянути питання «чому». Зрештою, в чому велика справа? Історії Instagram можуть здатися черговою тисячолітньою функцією веселощів та ігор (або марною тратою часу, залежно від того, кого ви запитуєте), але насправді це чудовий спосіб поділитися швидкими моментами, які вам не потрібні щоб жити вічно у своєму профілі. Це також цікавий спосіб показати свою особистість, що може не відображатись у ваших звичайних публікаціях в Instagram.

Навіть якщо ви не публікуєте Історії, ви можете переглянути своїх фоловерів, щоб дізнатись більше про них. І ця функція виявилася досить популярною: лише через рік Instagram повідомив, що в неї щодня було 250 мільйонів користувачів Історій проти 166 мільйонів у Snapchat. Бізнес навіть використовує Stories для стимулювання зацікавленості: кожна п’ята історія, розміщена брендом, отримує пряме повідомлення від послідовника, а понад 50 відсотків бізнес-акаунтів створили історію в липні 2017 року.

Як дивитися історії в Instagram

Перш ніж ми заглибимося в те, як створювати та публікувати власні історії в Instagram, давайте подивимось, як ви можете їх переглянути. Якщо у вас ще немає облікового запису, завантажте додаток Instagram для iOS або Android і створіть його. Хоча публікації та профілі Instagram можна переглядати у веб-браузері, Stories доступні лише в мобільному додатку Instagram.

Історії з’являються у верхній частині вашої стрічки у каруселі фотографій профілю від людей, за якими ви стежите. Крім того, у верхній частині вкладки "Огляд" ви можете знайти загальнодоступні історії з добірки популярних облікових записів. Кольорове кільце виділяє профілі, які опублікували щось нове, і ви можете просто натиснути на нього, щоб переглянути історію. Ви побачите хронологічну стрічку відео та зображень, які людина опублікувала за останні 24 години. Ви можете торкнутися правої або лівої сторони екрана, щоб перейти вперед або назад, відповідно, між окремими публікаціями, або провести пальцем, щоб перейти до наступної або попередньої історії. Ви також можете натиснути опцію "дивитись усі" для безперервної розваги.

як користуватися стрічкою історій InstagramЯк користуватися вкладкою Explorer

Як розміщувати історії в Instagram

Instagram Instagram

Якщо ваша історія на даний момент порожня, ви можете просто натиснути на зображення профілю в рядку Історії на головному екрані або на сторінці профілю, і це активує камеру (якщо ви вже додали публікацію до своєї історії, це те, як ви може переглянути його). Ви можете будь-коли додати свою історію, торкнувшись значка камери у верхньому лівому куті головного екрана. Примітка. Це відрізняється від камери, що використовується для публікацій, що активується кнопкою внизу екрана. З цього місця зніміть фотографію чи відео (або виберіть одну з останніх 24 годин у вашому фотоапараті) і просто натисніть кнопку "+ ваша історія", щоб додати її до своєї історії. Ви також можете зберегти його на своєму пристрої або надіслати окремим користувачам.

Вітаємо! Ви розпочали історію в Instagram!

Опублікувавши свою історію, ви зможете побачити, хто її переглядав, унизу екрана. Це, мабуть, буде виглядати приблизно так, як «Джейн Доу та ще 10 людей», але якщо натиснути на нього, то з’явиться повний список усіх, хто переглядав вашу історію. У верхній частині екрана ваша історія буде розбита на мініатюрні зображення кожного фото чи відео, яке її складає. Просто натисніть на мініатюру, щоб побачити статистику глядача про цей запис.

Instagram Stories використовували для відображення лише фотографії в портретному (вертикальному) режимі - пейзажні (горизонтальні) фотографії будуть обрізані, що може відрізати те, що ви насправді хочете показати (навіть із фотографіями, зробленими в портретному режимі, Instagram Stories все ще врізає їх). В останньому оновленні користувачі тепер можуть публікувати альбомні фотографії, однак ви побачите дві порожні смужки вгорі та внизу. Але ці порожні місця можна використовувати для тексту та наклейок, тож подумайте про них як про порожні полотна.

І це охоплює основи!

Як вибрати формат Instagram Story

Історії Instagram - це набагато більше, ніж просто обмін простими знімками, і все починається з формату. Коли ви відкриваєте камеру Stories, ви можете вибрати інший формат запису, провівши пальцем по параметрах внизу екрана під кнопкою затвора.

як користуватися історіями в Instagram нормально -як користуватися історіями Instagram бумеранг -як користуватися перемотуванням сторінок в Instagramяк користуватися історіями в режимі гучного зв'язку
  • Звичайнийзвичайна фотографія чи відео, подібно до того, як ви знімаєте за допомогою стандартної програми для камери телефону. Натисніть кнопку, щоб зробити знімок, або утримуйте його, щоб записати відео тривалістю до 15 секунд.
  • Бумеранг це циклічне відео у стилі GIF, яке неодноразово відтворюється вперед і назад. У вас є лише кілька секунд із цим, але якщо ви встигнете правильно, це творчий спосіб зафіксувати цікаві моменти.
  • Перемотування назадсхоже на звичайне відео, тільки воно відтворюється в зворотному напрямку.
  • Вільні руки це ще один спосіб зробити 15-секундне відео, тільки для цього не потрібно утримувати кнопку. Просто натисніть один раз, і камера продовжує рухатися, поки не закінчиться час (або ви вирішите зупинити його).

Як жити в Instagram Stories

Формат, який ми виключили із наведеного вище списку, - «Прямий ефір». Прямий ефір в Instagram неймовірно простий. Просто проведіть пальцем ліворуч до опції "Прямий ефір" і торкніться "Почати відео в прямому ефірі", і ви почнете транслювати себе усьому світу - або принаймні своїм фоловерам.

Як правило, деякі з ваших підписників отримуватимуть сповіщення, коли ви вийдете в прямому ефірі (можливо, ви самі бачили ці сповіщення, коли люди, за якими ви стежите, починали прямі трансляції). Повідомлення можна вимкнути, якщо ви не хочете нікому про це повідомляти, але загалом бажано попередити людей про пряму трансляцію, оскільки, знаєте, цежити.

Як ділові, так і особисті акаунти можуть виходити в прямому ефірі, і під час трансляції глядачі можуть надсилати реакції та залишати коментарі (якщо ви не вимкнете цю опцію). Це робить пряму трансляцію чудовим інструментом для спілкування в реальному часі зі своїми фоловерами.

Instagram також дозволяє зберігати ваші прямі трансляції як відеофайл на камері, але коментарі та реакції з ним не зберігатимуться. Протягом наступних 24 годин збережена трансляція - як і будь-яка інша фотографія чи відеозапис у вашому фотоапараті - буде доступна для додавання назад до вашої історії.

Як оздоровити свої історії в Instagram фільтрами, наклейками, дудлами та текстом

Зробивши фотографію чи відео, ви можете провести пальцем ліворуч або праворуч, щоб переглядати різніфільтри - накладки, які змінюють колір і контраст ваших знімків і кліпів в Instagram. Тут ви не знайдете повного набору фільтрів та налаштувань Instagram, які доступні у звичайних публікаціях, але у вас є кілька різних базових опцій, зокрема чорно-білі.

Де ви можете піти трохи божевільніше з текст, ручка, і наклейкаінструменти, знайдені у верхньому правому куті. Текст досить зрозумілий, але є кілька творчих способів його використання. Ви можете додати скільки завгодно різних текстових шарів, усі з різними кольорами. При активованому текстовому інструменті ви можете натиснути кнопку “A” у верхній частині екрана, щоб також додати колір фону.

Інструмент ручки можна використовувати для каракулі пальцями, і доступно кілька різних типів ручок, кожна з яких має свій ефект. Ліворуч на екрані знаходиться повзунок розміру, який регулює товщину мазків пера, а зверху - гумка інструмент, за допомогою якого можна позбутися будь-яких помилок (ви також можете натиснути «скасувати», щоб видалити останній штрих пера). Усі мазки пером відображатимуться за будь-яким текстом, тому це також може бути хорошим способом виділити текст, який ви додали до своєї історії.

Крім того, ви можете використовувати інструмент пера, щоб швидко покрити все зображення однотонним кольором. Виберіть бажаний колір і натисніть і утримуйте в будь-якому місці на фотографії. Незабаром ви побачите спалах, і коли ви піднімете палець, екран заповниться цим кольором. Тепер за допомогою гумки можна виявити конкретні ділянки фотографії.

як використовувати фільтр історій Instagram 1як використовувати фільтр історій Instagram 2як використовувати текст історій в Instagramяк користуватися doodle історіями Instagram -як користуватися ластиком для історій Instagram -

Instagram має потужний інструмент наклейок, який дозволяє вставляти значки на фотографії. Є кілька категорій, серед яких можна вибрати, включаючи місце розташування, поточну температуру, час та день - і безліч веселих та безглуздих статичних наклейок, таких як усміхнені кавуни та, звичайно, повна колекція смайлів. Примітка. Позначення історії з вашим місцезнаходженням може також додати її до загальнодоступної історії для цієї області, яку можна переглянути на вкладці "Огляд", щоб її могли бачити усі навколо вас за умови, що ваш обліковий запис не встановлено як приватний.

як користуватися наклейками на історії Instagram -як користуватися наклейками на історії Instagram 3як використовувати наклейку на історії Instagram -

Але якщо вищезазначених варіантів вам недостатньо, ви навіть можете створити власну наклейку для селфі, щоб прикрасити ваші історії своїм обличчям. Дайте усміхнений штамп схвалення своєму ранковому латте або розкрийте свою огиду до години пік (якщо ви пасажир, звичайно; не клацайте та їдьте). Для початку відкрийте меню наклейок і торкніться значка камери ліворуч від# хештег наклейка. Вставте обличчя у вікно, що з’явиться, і зніміть зображення. Ви можете торкнутися отриманої наклейки, щоб переключитися з жорсткого білого контуру на ефект розмитого краю.

Будь-який із цих елементів можна додати як до фотографій, так і до відео, але відео мають одну особливу здатність: Ви можете "закріпити" елемент, щоб зафіксувати його на об'єкті в кадрі, щоб він автоматично залишався у тому ж відносному положенні, що і камера каструлі та рухи. Просто натисніть і утримуйте елемент, щоб закріпити його на місці. Ви можете змінити положення в будь-який час. Це чудовий спосіб ідентифікувати різних людей у ​​відео, прикріпивши їх імена користувачів до грудей, як мітки з іменами.

У вас немає фотографії, якою можна поділитися? Новий тип режиму дозволяє публікувати статті за допомогою створення текстів та фонів, розташованих у нижньому меню прокрутки в Stories, поряд з такими параметрами, як живий, звичайний та бумеранг. За допомогою режиму типу ви можете інформувати своїх фоловерів про ваші дії чи настрій, навіть коли немає фотографії, якою можна поділитися.

Як використовувати фільтри обличчя в Instagram Stories

Торцеві фільтри в основному такі ж, як і лінзи Snapchat - це цифрові діадеми, тваринні носи, шапки та інші аксесуари, які лежать на вашому обличчі завдяки магії штучного інтелекту та розпізнавання обличчя. Деякі фільтри для обличчя відносно статичні, де інші насправді оживлять, коли ви, скажімо, відкриєте рот або кивете головою. Instagram також любить підтримувати їх свіжими, випускаючи нові фільтри так часто.

як користуватися фільмами для обличчя в Instagram -як користуватися фільмами для обличчя в Instagram 2

На відміну від кольорових фільтрів та інструментів для ручок та наклейок, ви можете попередньо переглянути та вибрати фільтр обличчя, перш ніж робити фотографію чи відео. Просто натисніть на піктограму маленького обличчя в нижньому правому куті екрана. (Порада. Якщо ваше обличчя не відображається у вікні, торкніться кнопки двома кружливими стрілками - це переключиться між передньою та задньою камерами.)

Як додати теги та хештеги до Instagram Stories

Щоб позначити людей на Instagram Stories, торкніться текстової кнопки, введіть@ на клавіатурі телефону, а потім просто введіть ім’я користувача. Запропоновані користувачі з’являться, коли ви почнете вводити текст; коли з’явиться правий, просто торкніться його зображення профілю. Той, кого ви позначите тегом, отримає сповіщення про те, що його додано до вашої історії.

Додавати хештег ще простіше. Натисніть нанаклейки , а потім натиснітьхештег, або просто введіть хештег за допомогою текстового інструменту. Як і в публікаціях, теги та хештеги користувачів виступають як посилання у ваших Історіях, до яких глядачі можуть торкнутися. Користувачі Instagram з кількома обліковими записами часто використовують це для залучення трафіку до своїх інших облікових записів.

як використовувати позначення тегами в Instagramяк використовувати хештег історій Instagram

Як видалити наклейки та текст із Instagram Stories

Вас не влаштовує розміщення наклейок? Не хвилюйтеся - їх досить легко зняти з фотографій та відео. Натисніть і утримуйте наклейку або текст, який ви хочете видалити, і перетягніть його до піктограми сміття внизу в центрі екрана. Спочатку це може трохи заплутати, оскільки піктограма кошика насправді не відображається, поки ви не почнете щось перетягувати.

Як зберігати, ділитися та відповідати на Instagram Stories

Тепер історії автоматично архівуються, тому, хоча вони зникають через 24 години, ви можете легко переглянути їх. Просто натисніть на своє зображення профілю внизу праворуч, натисніть значок архіву у верхній частині (годинник зі стрілкою проти годинникової стрілки) і виберіть історію.

Ви також можете створити основну історію. Основні моменти постійно відображаються на вашій сторінці профілю, і вони можуть бути колекцією історій з певного моменту, наприклад, весілля, концерту чи чогось іншого, що важливо для вас.

Ви також можете торкнутися свого зображення профілю на панелі "Історії" у верхній частині, щоб відобразити свою історію, потім натисніть кнопку "..." внизу праворуч на екрані та натисніть "Зберегти". Instagram надає вам два варіанти, як зберегти історії: Ви можете зберегти одну фотографію чи відео, або можете зберегти всю історію. Якщо ви збережете всю історію, Instagram перетворить її на відео, перш ніж опустити у камеру.

Напевно, ви не завжди захочете зберегти всю свою історію, але це особливо чудова функція, коли ви подорожуєте, щоб вести візуальний журнал своєї пригоди. Додайте до своєї історії протягом дня і зберігайте її щоночі для щоденних записів, які оглядають роки в дорозі.

Ви також можете поділитися фотографією чи відео з вашої історії як публікацію в Instagram. Знову торкніться кнопки «…» і виберіть - зачекайте - «Поділитися як опублікувати». Це завантажить фотографію чи відео у звичайне вікно публікацій Instagram, де ви зможете редагувати їх, як і будь-яку іншу публікацію, перш ніж ділитися ними у своєму каналі.

Ви можете лише зберігати та ділитися власними історіями, але можете відповідати на повідомлення інших користувачів. Під час перегляду матеріалу просто натисніть на поле «Написати повідомлення» внизу екрана, щоб надіслати приватне повідомлення цьому користувачеві. Легкий, як пиріг. Хочете надіслати щось більш наочне? Ви також можете надіслати фото чи відео у відповідь.

як користуватися історіями Instagram відповідь 1як користуватися історіями Instagram відповідь 2

Змініть, хто може бачити та відповідати на вашу історію Instagram

Якщо ви хочете, щоб деякі люди не мали права бачити ваші історії, це не проблема. Коли ви будете готові опублікувати свою історію, перейдіть до перегляду камери та торкніться значкаНалаштуваннякнопку. Звідти торкніться Сховати історію від і виберіть користувачів, яких ви хочете заблокувати. Ви також можете дозволити відповіді від усіх, лише від своїх підписників, або повністю їх вимкнути. Ви можете змінити ці налаштування в будь-який час, навіть після публікації матеріалу, натиснувши кнопку “…”. Ви також можете отримати доступ до налаштувань історії з головної області налаштувань, доступ до якої здійснюється зі сторінки вашого профілю.

Для отримання додаткової інформації перегляньте наші загальні поради та підказки щодо використання Instagram.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found