Чому Instagram вигнав Тайлера, Творця?

Знімок екрану 16.05.2013 о 26:26.01

Репер Тайлер, Творець (справжнє ім'я Тайлер Грегорі Оконма) слави "Дивне майбутнє" любить себе в деяких соціальних мережах. Він завзятий користувач Twitter, має понад 1 мільйон підписників та активний акаунт. Він також великий користувач Vine, і він любить Instagram, саме тому вчора він отримав апоплектизм, коли, здавалося, його вигнали з платформи обміну фотографіями. Він розкрив потік твітів (NSFW) про ситуацію, маючи на увазі, що це вже третій його акаунт в Instagram, який він видалив:

ПІД МОЮ ТРАХУЮЧУ ІНСТРАГРАМУ ВИБРАЛИ БАНУВАННЯ WTF ВОНИ ВЗЯЛИ WTF

- Тайлер, Творець (@fucktyler) 14 травня 2013 р

Я НІЧОГО НЕ ПОСТАВИВ ЗГОРО WTF

- Тайлер, Творець (@fucktyler) 14 травня 2013 р

Обурення може здатися дещо мінливим, але враховуючи його підписку в соціальних мережах, знаменитість і той факт, що його акаунти постійно видаляються, це видається досить виправданим. Тоді Тайлер отримав трохи мелодраматичний:

МОЖЛИВО, ЦЕ ВПАДЕННЯ МОЄЇ КАР'ЄРИ. INSTAGRAM ЗНІМАЄТЬСЯ, ТОГДА Я ВДУЮ ВСІ ГРОШІ НА НОВУ НАРКОТИЧНУ ЗВИЧКУ, ПОТІМ В ОДУ В ДОМІ

- Тайлер, Творець (@fucktyler) 14 травня 2013 р

На протокол, це деякі фрагменти з непристойною нецензурною лайкою з його виступу в Twitter, які тривали деякий час довше. Потім його акаунт в Instagram @feliciathegoat був відновлений, і він негайно опублікував удар, який він зробив, коли його акаунт був видалений.

божевільний Тайлер творець

Зараз немає жодних доказів того, що його акаунт в Instagram насправді був видалений, хоча його послідовники написали в Твіттері, що вони також обурені. Digital Trends попросив Instagram підтвердити, але представник заявив, що вони не діляться такою інформацією. Єдине, що вони сказали б: "Ми вживаємо заходів проти облікових записів із вмістом, який порушує наші Умови використання та Правила спільноти".

Тайлер, Творець - це не зовсім король ПК, тому в Умовах використання та Правилах спільноти є кілька речей, які могли б привести його до гарячої води разом з Instagram. Другий термін надання послуг говорить: "Ви не можете розміщувати через Службу насильницькі, оголені, частково оголені, дискримінаційні, незаконні, порушувальні, ненависні, порнографічні чи сексуальні матеріали чи інший вміст". Це досить широка парасолька - і та, з якою багато знаменитостей та постійних користувачів втікає в Instagram ... ми дивимось на вас, Ріанна.

Незважаючи на те, що Тайлер сказав, що "нічого поганого не вигадав", він зробив фотографії наступного, що могло призвести до його негайної заборони в Instagram:

  • Селфі в туалеті, яке, ймовірно, потрапляє під "частково оголене", хоча насправді ви не можете побачити нічого явного.
  • Фотографія співробітника Odd Future Юнга Тако спить, і Тайлер закрив рот Тако в огидному на вигляд майонезі. Можливо, Instagram вважає, що це ненависть?
  • Синій презерватив.
  • Фотографію його альбому зі словами "Тайлер, Творець" викреслено та замінено на дискримінаційні терміни.
  • Фото, на якому хтось, імовірно, він пісяє у сміттєвий бак.
  • сойка z підписЗображення підпису на swiper кредитної картки - там, де він підписався як "Jay-Z" замість себе.

Зараз ці фото, безумовно, не входять до визначень гарного смаку у багатьох людей, але вони не є особливо чіткими порівняно з тим, що багато людей розміщують в Instagram, тому немає виділеної фотографії з червоним прапором, яка робить очевидним, чому Instagram вигнав його .

Що саме сталося? Якщо Instagram не скаже Тайлеру і він не поговорить про це, це залишиться трохи загадкою. Але якщо ви стурбовані тим, що вас почнуть виганяти в Instagram, уникайте зображень презервативів та гомофобських наклепів. І видає себе за Джей-Зі.

Останні повідомлення