Facebook розгортає звук автовідтворення, нові функції оновлення відео

Facebook не обов’язково розглядається як відеоплатформа, проте він надає величезний портал для відеоконтенту. Facebook усвідомлює це і розширює випуск нових функцій відтворення відео на своєму мобільному додатку - і, зокрема, відео в стрічці новин тепер буде автоматично відтворюватися із включеним звуком за замовчуванням. Крім того, звук буде зникати та зменшуватися, коли ви прокручуєтесь повз, і компанія представляє ще один додаток для телевізорів.

Facebook вперше перерахував оновлення, орієнтовані на відео, у дописі на своєму блозі Newsroom у лютому. Кілька тижнів тому гігант соціальних медіа всерйоз виконав цю обіцянку, оскільки все більша кількість людей бачить повідомлення, в якому йдеться: "Ми завжди працюємо над тим, щоб зробити Facebook кращим місцем для перегляду відео. Ось чому відео тепер відтворюється із автоматично ввімкненим звуком. Використовуйте піктограму гучності на будь-якому відео, щоб звук підійшов саме вам ».

Очевидно, Facebook вирішив внести зміни ще в лютому, тому що користувачі очікуванийщоб почути звук, коли вони прокручували свою стрічку новин. "Після тестування звуку в стрічці новин і, почувши позитивні відгуки, ми повільно передаємо його більшій кількості людей. Завдяки цьому оновленню звук згасає і вимикається, коли ви прокручуєте відео в стрічці новин, оживаючи ці відео », - зазначив Facebook у своєму дописі в блозі.

Але не хвилюйтеся - якщо ви не хочете, щоб звук автоматично вмикався у Facebook, у вас є можливість вимкнути його як у версіях програми для iOS, так і для Android. Просто виберіть кнопку меню та перейдіть до налаштувань облікового запису та звуків та вимкніть "Потік новин, що починається зі звуку".

Рішення Facebook, швидше за все, допоможе йому стати головним гравцем у відео, заохочуючи людей дивитись їх більше і дозволяючи рекламодавцям легше досягати людей. Але рекламодавці можуть захотіти обережно ступати, перш ніж вдарити користувачів Facebook багатьма гучними відео в популярній мережі соціальних мереж. За даними Коаліції за кращу рекламу, галузевої групи, яка прагне просувати менш набридливу рекламу, відео із звуком автовідтворення є одними з найменш популярних форматів реклами.

"Цей досвід роботи з рекламою особливо руйнує, оскільки заважає читачеві і часто змушує його швидко закрити вікно або вкладку, щоб зупинити звук, особливо якщо вони перебувають на своєму мобільному пристрої та в громадському місці, де такий шум може бути неприємністю для суспільства та особистим збентеженням », - зазначила група у своєму звіті про недавнє опитування.

Більш вітальним доповненням може бути більший попередній перегляд для вертикально відформатованих відео. Facebook зазначає, що тестував цей макет і для деяких облікових записів, і незабаром він буде представлений для всіх користувачів iOS та Android. Новий досвід перегляду також має більш плавну анімацію для масштабування до повноекранного режиму більш плавно, а також перероблену панель прогресу із мініатюрами, що робить навігацію відео набагато зручнішою.

Нарешті, Facebook додає функцію перегляду та прокрутки, подібну до того, що Google впровадив досить давно у своєму додатку YouTube. Тепер користувачі можуть мінімізувати відео до перегляду зображень і зображень, продовжуючи переглядати стрічку новин. На Android відео навіть продовжують відтворюватися за межами програми - подібно до того, як працює функція обміну повідомленнями в голові чату в соціальній мережі.

На додаток до оновлення для мобільних пристроїв, Facebook також оголосив, що робить перехід на більші екрани з відеопрограмою для Apple TV, Amazon Fire TV та Samsung Smart TV. Нова програма дозволяє легко переглядати відео, якими діляться сторінки та друзі, а також рекомендує вміст на основі інтересу. Він розширює функцію, яку соціальна мережа розгорнула восени минулого року, яка представила можливість передавати відео прямо на телевізор з будь-якого пристрою. Facebook заявляє, що працює над тим, щоб вивести додаток на додаткові платформи в майбутньому.

Завантажити для iOS Завантажити для Android

Оновлення: Додана інформація щодо рішення про автоматичне відтворення звуку.

Останні повідомлення