Одержимість британського підлітка ідеальним селфі майже вбила його

WTF Селфі

Нещодавно Американська академія пластичної та реконструктивної хірургії обличчя (AAFPRS) оприлюднила дослідження, яке виявило збільшення кількості людей, які вимагають реконструкції обличчя, щоб "більше усвідомлювати вигляд у соціальних мережах", частково завдяки явищу селфі. Багато з цих людей у ​​дослідженні молоді та активні в соціальних мережах, і сприйняте ними погане селфі змушує їх вносити кардинальні зміни, щоб виглядати краще на портретах, зроблених самостійно. Ви можете відхилити це як примху, але одержимість селфі може перейти на небезпечний шлях. Daily Mirror повідомляє, що один британський 19-річний ледь не вбив себе, бо не зміг зробити ідеальне селфі.

Один із багатьох Одне з багатьох "нещасних" селфі, які Денні Боумен зробив із себе.

За повідомленнями, юнак Денні Боумен проводив по 10 годин на день, знімаючи своїм iPhone понад 200 автопортретів. Одержимість почалася, коли йому було 15, і стало настільки погано, що він викрався з класу, кинув школу, скинув 28 кілограмів і передозував у своєму домі. Батьки намагалися втрутитися, що лише розлютило його. Негативні коментарі у Facebook до його селфі та бажання виглядати як його кумир Леонардо Ді Капріо не допомогли його справі.

"Я постійно шукав ідеального селфі, і коли я зрозумів, що не можу, я хочу померти", - сказав Боумен для Daily Mirror. "Я втратив своїх друзів, освіту, здоров'я і майже життя".

Хоча Daily Mirror описує Боумена як першого наркомана у Селфі у Великобританії, Боумен також страждає на дисморфічний розлад тіла (BDD), цілком реальний стан, який, як вважають, є причиною залежності Боумена від селфі. Для нас він виглядає абсолютно нормально, але бачить себе зовсім іншим. Проблеми насправді почалися, коли в 2011 році його обрали за модель, що змусило його захопитись своїм виглядом за допомогою технологій.

Для більшості з нас явище селфі є язиком, але для деяких воно може стати саморуйнівною формою нарцисизму, попереджають експерти, що потенційно може призвести до шкоди. Самі по собі селфі можуть не змусити людей покінчити життя самогубством, але нездорова одержимість ними може бути попереджувальним знаком для певного типу психічного розладу.

(Щоденне дзеркало через час, саморобна фотографія)

Останні повідомлення