Останнє оновлення Snapchat дозволяє створювати власні коди Snapcode, які запускають веб-сайти

snapchat dennizn / 123RF Snapchat робить свої коди швидкого реагування (QR) для бізнесу трохи більш особистими. Компанія оновлює свій додаток, щоб веб-сайти могли мати власний QR-код. Після сканування код автоматично запустить пов’язаний веб-сайт у додатку Snapchat, що полегшить бізнесу перенаправлення користувачів на їх веб-сайт.

Співробітник бізнесу, який хоче використати нову функцію, може просто перейти до Налаштування, потім вибрати Snapcodes, а потім натиснути Create Snapcode. Потім вони можуть ввести URL-адресу свого веб-сайту, а також зображення, яке можна витягти з їх веб-сайту або телефону, і це зображення розміститься в логотипі Snapchat-привид. Потім вони можуть використовувати QR-код Snapchat де завгодно.

Окремі профілі мають Snap коди з січня 2015 року. Ця функція була реалізована з використанням технології, яку Snapchat підняв, коли придбав Scan.me. Який сенс? Що ж, коди в основному полегшували користувачам слідкувати один за одним без необхідності вводити імена користувачів або шукати за контактами.

Цей крок має сенс для Snapchat як спосіб спонукати бізнес використовувати Snapchat трохи регулярніше, і це може допомогти зробити Snapchat набагато кориснішим для бізнесу. Зрештою, чим легше вести бізнес і перейти на його веб-сайт, тим більше ймовірність того, що хтось буде стежити за цим бізнесом на Snapchat. Instagram, який дедалі більше стає конкурентом Snapchat, дозволяє перевіреним акаунтам обмінюватися URL-адресами в історіях - функції, якої Snapchat наразі не має, - Snapchat для бізнесу може бути відповіддю Snapchat на це.

Нова функція з'являється незабаром після того, як Snapchat запустив редизайн свого додатка, що в основному полегшило навігацію додатком як для користувачів iOS, так і для Android. Версія цього додатка для Android була запущена на початку січня, тоді як версія iOS розпочала роботу 23 січня.

Останні повідомлення