Всесвітній день смайлів: Отже, скільки смайлів ділиться щодня?

facebook тестує кнопку проти "55060497 мл" Наталія Попова / 123RF 17 липня - Всесвітній день смайлів - і на святкування Facebook вирішив з’ясувати, які саме смайлики використовуються найбільше у всьому світі. Зрештою, Facebook відповідає за 60 мільйонів смайликів щодня - і це виключаючи ці п’ять млрд використовується в Messenger щодня.

У всьому світі смайлики, здається, найкраще передають сміх - емоції LOL зі сльозами сміху є найбільш широко використовуваними у світі, зазначає Facebook. За цим слідують любовні або сердечноокі смайлики та смайлики, які цілуються.

Використання смайликів у Facebook також дуже різниться залежно від регіону. У той час як Великобританія дотримується найпопулярнішого у світі LOL, США разом з Індонезією віддають перевагу "версії, що котиться по підлозі", або злегка нахиленим смішним смайликам. Франція віддає перевагу підморгуванню, тоді як Німеччина та Таїланд віддають перевагу тому, що є, можливо, родоначальником всіх смайлів - смайликом. Іспанія та Італія віддають перевагу цілуванню емодзі, тоді як Мексика та Бразилія великі на очах.

Однак ця карта смайлів у Messenger виглядає зовсім інакше. Що стосується приватних та групових повідомлень, користувачі з Великобританії, Канади та Таїланду віддають перевагу серцю. Користувачі як в США, так і в Індії воліють надсилати смайлики для поцілунків. Індонезія підтримує усю усмішку, Австралія - ​​рум'яну посмішку, а Франція - серце, яке розстріляв Амур.

Попередня Наступна 1 з 3 Всесвітній день смайликів 2017 emojitopused Facebook Всесвітній день смайликів 2017 facebookemojiscountry Facebook Всесвітній день смайликів 2017 Facebook

На святкування Всесвітнього дня смайлів Messenger на вихідних додав на платформу наклейки з декількома смайликами, включаючи персонажів Фільм про емодзі, який відкриється 17 липня. Оскільки новий вміст має такий формат наклейок, а не формат смайлів, доступ до нових наклейок можна отримати, натиснувши піктограму смайлика в текстовому полі в Месенджері. Щоб знайти найновіші наклейки, користувачі можуть шукати "Фільм про емодзі".

Смайли все частіше впливають на взаємодію користувачів в Інтернеті - великі бренди зараз використовують їх у рекламі, існує словник емодзі та, мабуть, „перекладач смайлів” тепер є фактичною назвою посади. Facebook прийняв графічне емоційне подання, нещодавно розширивши реакції смайлів не лише на те, що лайк, але й на коментарі.

Незалежно від того, чи поширеність смайлів змушує вас перетворитися на реальний LOL або переплавитися в калюжу сліз, можливо, торт у формі смайликів замовляється на Всесвітній день смайликів, понеділок, 17 липня

Останні повідомлення