"Фанданго" тепер дозволяє купувати квитки на фільми у Facebook

квитки на фанданго у FacebookФанданго переносить фільми на Facebook. Продавець квитків, що належить NBCUniversal, співпрацює із соціальною мережею для продажу квитків на кіно безпосередньо через свою платформу.

Починаючи з цих вихідних, користувачі Facebook зможуть розкуповувати квитки на посилений римейк Чудова сімка, анімаційна комедія Лелекита новий концертний фільм Кевін Харт: Що тепер?Квитки можна придбати через відповідну сторінку кожного фільму у Facebook.

За словами президента "Фанданго" Пола Яновера, цей крок є частиною більшої стратегії інтеграції служби у більше соціальних платформ з метою націлення на молоду демографічну групу, зокрема на тисячоліття. Окрім Facebook, компанія також планує інтерфейс для націлювання на один додаток, який є безлічю тисячолітньої діяльності: Snapchat.

"Я вважаю, що ці пропозиції, які ми розкриваємо, є важливим зрушенням не лише для Фанданго, але й для Голлівуду в цілому", - сказав Яновер The New York Times.

Зі свого боку, Голлівуд уважно стежитиме за впровадженням стратегії. Як повідомляється, кіноіндустрія стурбована зниженням кількості відвідувачів фільмів для тисячоліть і потребує всієї допомоги, яку вона може отримати. Ці цифри неправдиві, і в даний час Голлівуд готовий продати найменшу кількість квитків у США на людину за будь-який рік за період до 1920-х років, повідомляє The Atlantic. Будь то втома блокбастера, насиченість супергероїв чи відмова від перезавантаження, кінцевий результат показує, що люди просто не звертаються до своїх місцевих театрів, як колись.

Фанданго сподівається, що це може збільшити продаж квитків, використовуючи соціальний аспект, запропонований Facebook та Snapchat, аргументуючи це тим, що комунальна діяльність, що здійснюється цими платформами, призведе до збільшення продажів квитків. За словами Яновера: "Йдеться не лише про легкість придбання, це також про залучення груп людей".

З іншого боку, підприємство, ймовірно, також вплине на існуючі веб-сервіси та додатки Fandango. Ще одне свідчення того, що його майбутнє виходить за рамки окремих пропозицій, що надійшли на початку цього тижня, у формі інтеграції з платформою iMessage від Apple в рамках оновлення iOS. Чи означає це також, що ми можемо незабаром побачити бота Fandango Messenger?

Це не перший випадок, коли на користувачів соціальних мереж націлюється Голлівуд. У березні 20th Century Fox запустила рекламну кампанію Snapchat, яка дозволила користувачам програми купувати квитки на Люди Ікс: Апокаліпсис.

Останні повідомлення