Ми пам’ятаємо життя до FB за допомогою #BeforeFacebookI

Пам’ятаєте часи, коли існував Facebook? Ми ні. Соціальна мережа настільки вкоренилася в нашому житті, що це перше, що ми перевіряємо на своєму телефоні щоранку. Інтернет? Для багатьох - Facebook є інтернет. Але були часи, коли ми не публікували мільйони фотографій, сподобалися кожному мозку пердеть, який публікували наші друзі (хоча вони насправді нам не подобалися), виявляли TMI або мали 3,5 градуси відриву один від одного.

У епізоді імпровізованого шоу Comedy Central, що відбувся 2 лютого, @ полудень, під час сегменту під назвою #HashtagWars, гості зіграли раунд #BeforeFacebookI, щоб відзначити 12-річчя Facebook. До того, як комік / актриса Мемрі Харт "благала своїх друзів прийти на її шоу справжньою поштою" і "розчавила справжні цукерки і перелякала діабетика", комік Ліза Трейгер "ніколи б не знала, що думки Стейсі Даш мають значення", і актор Домінік Монаган "не мусив бачити стільки потворних малюнків дитини, і вони їм сподобались".

Хештег надихнув інших поділитися своїми спогадами #BeforeFacebookI у Facebook, а також у Twitter, хоча деякі набрали більш серйозний тон. Ось деякі з наших улюблених твітів у тренді.

#BeforeFacebookЯ припускав, що всі знають різницю між своїми, вони і там.

Але ми помилялися. Дуже неправильно.

- musicMagpie (@musicMagpie) 3 лютого 2016 р

До Twitter, Instagram та Facebook #BeforeFacebookI pic.twitter.com/1gUixOAmpG

- Смішні твіти (@FunnyThingsUK) 3 лютого 2016 р

#BeforeFacebookЯ повинен був би зателефонувати 538 людям і повідомити їх, що я обідав. //t.co/npv1z80491 pic.twitter.com/APwxvIvMBv

- Кабір Айенгар (@kabiriyengar) 3 лютого 2016 р

#BeforeFacebook Мені довелося переслідувати своїх колишніх за допомогою біноклів та камуфляжного спорядження. pic.twitter.com/kpGaZUrEiN

- Еллі Гіршлаг (@AllyHirschlag) 3 лютого 2016 р

#BeforeFacebookУ мене був один друг на MySpace ... pic.twitter.com/dxidX7TZsk

- Йода (@OnlyYoda) 3 лютого 2016 р

#BeforeFacebookЯ думав * це * було тичком @midnight #Polk pic.twitter.com/TylEDn9cP2

- lancegould (@lancegould) 3 лютого 2016 р

#BeforeFacebookЯ не любив такі речі, як похорони та розлучення. @ полудень

- Кріс Хардвік (@hardwick) 3 лютого 2016 р

Останні повідомлення