У вашої групи немає свого провідного гітариста? Giggem - це LinkedIn для музичного ринку

Дім Гіггема

Як музиканти знаходять колег по групі? Як правило, так само, як будь-хто з нас намагається знайти нового співробітника чи колегу, щоб додати до команди - соціальні медіа, Craigslist та уста в уста. Незважаючи на постійно розширювані можливості підключення, список напрочуд короткий. Це особливо шокує з огляду на те, як цифровий ринок намагається підігріти музику. Хоча було декілька спроб такого рішення, першим всебічним і цілісним продуктом є Giggem, професійна мережа музичної індустрії, яка запускається сьогодні.

Простіше кажучи, Giggem - це LinkedIn, але орієнтована виключно на музичну індустрію. Якщо ви музикант, любитель або, можливо, хочете загнати ногу у двері, у Giggem є всі характерні риси, які вам знадобляться, щоб продемонструвати свої вміння та знайти колег по групі. І звичайно, тому що платформа охоплює музичну індустрію в цілому, групи, менеджери, лейблі та навіть автори пісень також можуть приєднатися. Кожен тип профілю налаштований спеціально для типу облікового запису, на який ви реєструєтесь. Для простоти ми поринемо у музиканти та профілі групи.

Дизайн соціальної мережі багато в чому був змодельований LinkedIn, тому він чіткий і простий у використанні відразу.

Для груп

"Резюме" музиканта "Giggem" виконує роль сторінки профілю, включаючи посилання на зразки своєї музики та досвіду - музиканти можуть завантажувати альбоми, музичні відео, треки, фотографії та додавати інформацію, наприклад, як довго вони відтворювали музику. Оскільки більшість музикантів одночасно грають у декількох групах, один користувач може мати доступ до декількох типів профілів.

Але це просто дряпає поверхню. Що Giggem насправді хоче зробити, це поводитися як Match.com для музикантів. "Ми хочемо запропонувати музикантам спосіб зібратися в Інтернеті, щоб знайти найкращі поєднання для покращення їх музичної кар'єри", - пояснює засновник Giggem Емір Туран. Giggem полегшує все можливе, щоб дістати групу з місця - начебто будувати стартап, каже Туран. Тож групи, які шукають додаткового товариша по групі чи менеджера, або лейблі, які шукають наступний найгарячіший акт, можуть усі скористатися допомогою алгоритму зв’язку Гіггема.

зараз шукає

Коли ви підпишетесь на Giggem, вам буде запропоновано увійти в розділ під назвою "Зараз шукаю", де ви знайдете типи професіоналів музичної індустрії, з якими ви хочете зв’язатися. Наприклад, група може шукати "бас-гітариста, акустичного бас-гітариста, лейбла та менеджера". Коли це трапляється, спрацьовує алгоритм Гіггема, каже Туран, і надсилає сповіщення сусіднім музикантам, лейблам та менеджерам, які відповідають типу людини, яку група шукає та враховуючи музичні жанри. Ці сповіщення є миттєвою можливістю змусити спільноту встановити зв’язок між собою та розвинути стосунки.

Алгоритм працює шляхом підбору найрелевантніших сторін на основі аналізу того, що кожен користувач ввів у свій профіль, включаючи багаторічний досвід, жанр, музичний інтерес та чи є він любителем або займається кар’єрою. Гіггем бере цю інформацію та зважує її за важливим критерієм - місцем розташування. Очевидно, що стосунки можуть розпочатися цифровим способом, але в якийсь момент вони повинні перерости у реальне життя.

Пропозиції giggem

Музиканти можуть задатися питанням, як вони можуть відфільтрувати потенційні збіги на основі підбору особистості, що, безумовно, важливо, оскільки відповідність рівню досвіду та жанровим критеріям не означає, що кандидат є найкращим вибором. Наразі це те, що дійсно залежить від груп, щоб перевірити, а не функція, яку пропонує Giggem - за винятком відповідності на основі музичних інтересів.

орієнтовані на пропозиції

Якщо ви більш агресивний тип, Giggem також пропонує можливість фільтрувати та перебирати типи профілів, щоб знайти інших користувачів, з якими можна зв’язатися та надіслати повідомлення через сторінку результатів. Ви можете знайти цю сторінку, натиснувши поле "Пропозиції для вас", де ви знайдете користувачів, яких алгоритм Гіггема визначив як людей, з якими ви можете зацікавитись.

Якщо ви підписуєтесь на Giggem, ось порада: ретельно заповніть свій профіль. Те, як інші люди знайдуть вас і можливості, які ви можете отримати від Giggem, може залежати від того, як ви представляєте себе та слів, які ви обираєте.

Якщо успіх LinkedIn не може не скоротитися, і численні музиканти та професіонали музичної індустрії, які оселилися на цій платформі, Giggem має великі шанси виконати вкрай необхідну вимогу, яку не змогла виконати така професійна соціальна мережа, як LinkedIn.

Останні повідомлення