Зніміть комічну версію про себе за допомогою Bitmoji в Snapchat

Snapchat Bitmoji інтеграції - -Snapchat не гальмує завдяки новим функціям. Ще в березні з’явилися повідомлення про те, що компанія виділила крутих 100 мільйонів доларів на Bitstrips, персоналізовану послугу коміксів, і здебільшого очікувалося, що Snapchat врешті-решт включить Bitstrips в додаток Snapchat. Ну люди, цей день настав.

Щоб використовувати Bitstrips Bitmoji у своїх знімках, вам потрібно буде завантажити додаток Bitmoji, а потім створити власну версію персонажа з мультфільму. Після цього, відкривши Snapchat, ви зможете включити цих героїв мультфільмів у свої знімки.

Після завантаження програми Bitmoji ви зможете зв’язати свій обліковий запис Snapchat і Bitmoji, і якщо у вас є друг, який також має програму Bitmoji, ви зможете створити Friendmoji, у якому два Bitmoji відображатимуться в те саме зображення. Якщо у вас ще немає облікового запису Bitmoji, ви можете увійти, використовуючи свої облікові дані Snapchat, щоб створити його. Ви також можете включити Bitmoji у свої чати в Snapchat.

Звичайно, цей крок не був абсолютно несподіваним, і не лише через звіти про придбання в березні. Snapchat також останнім часом включає наклейки та інші засоби масової інформації у свій додаток, намагаючись зробити Snapchat трохи більш креативним та захоплюючим.

Ми також можемо очікувати, що інтеграція Snapchat з Bitmoji розвиватиметься з часом - це насправді лише початок. Мало того, а Bitmoji - це лише одна з багатьох нових функцій, яка була додана до Snapchat за останні кілька тижнів. Нещодавно компанія представила спогади, які дозволяють зберігати ваші знімки у функції рулону камери в додатку Snapchat. Зрозуміло, що Snapchat намагається переконати більшу кількість людей почати використовувати програму, і це можуть бути такі функції, які в кінцевому підсумку є вирішальним фактором для багатьох людей.

Завантажити для iOS Завантажити для Android

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found