Дізнайтеся, які хвороби вражають які райони через хворобу

Додаток для холодного сну від грипу хворого на зикам

Перш ніж вирушити у подорож куди завгодно - нехай це буде коротка прогулянка до місцевого продуктового магазину, заїзд до сусіднього міста або прогулянка вздовж узбережжя - перевіряючи, якою буде погода дня (або наступних кількох днів) - це протокол, якщо ви хочете бути належним чином одягнені, особливо з наближенням зимових місяців. Ще однієї речі, якої слід остерігатись у найближчі кілька тижнів, є той факт, що це, по суті, сезон грипу: Якщо ви не одягнені належним чином або не підсилюєте свою імунну систему здоровим харчуванням та регулярним режимом фізичних вправ, ви можете легко потрапити в халепу вниз на щось таке просте, як звичайна застуда. Саме тут Сіквезер сподівається зайти.

Концепція сайту досить проста. Це спирається на той факт, що незліченна кількість людей любить нелегально співчувати своїй хворобі на сайтах соціальних мереж, де поширені публікації на кшталт «Тьфу, я ненавиджу хворіти» або «мій син хворіє на вітрянку».

у мене шлунковий грип #SOS #SENDHELP

- Кетрін Вілер (@katiewheelerr) 7 жовтня 2013 р

Використовуючи розроблений ними алгоритм, Сіквезер переглядає Facebook та Twitter для публікацій, що містять ключові слова, пов’язані з хворобою, та інформацію про місцезнаходження, і складає їх, створюючи своєрідну карту хвороби. Ідея полягає в тому, щоб дати вам прогноз «під погодою», щоб ви могли не хворіти самі.

В даний час Sickweather відстежує понад 20 загальних захворювань, включаючи алергію, кашель та біль у горлі. Якщо ви сподіваєтесь не захворіти, ви можете відвідати сайт і подивитися, які віруси поширені поблизу вашої області. Ви можете зв’язати свої облікові записи Facebook і Twitter і з’ясувати, хто з ваших друзів вийшов з ладу - надішліть їм швидке повідомлення «Поправляйся швидше!» опублікуйте, поки ви це робите.

Якщо ви відчуваєте, що щось вам здається, ви можете також перейти безпосередньо на сайт і анонімно відповісти: "Як ви почуваєтесь сьогодні?" Якщо ваш симптом не відповідає жодному із захворювань, які вже відстежує Sickweather, автоматично буде сформовано пропозиції щодо вдосконалення вашого звіту, щоб його можна було нанести на карту.

Розбивка сайту

Сіквезер відразу виявив моє місцезнаходження і в двох словах підсумував, які віруси поширюються в моєму місті. Наведення курсора на терміни дає короткий опис недуги.

хвороба - місце розташування

Помаранчева полігональна фігура на карті Сіквезера позначає «штормову активність» або подію, коли користувачі з тієї ж околиці повідомляють про подібні симптоми приблизно в один і той же проміжок часу.

хвороба - місце розташування 2

Масштабування штормової діяльності покаже більше інформації, закінчуючи переглядом окремих звітів на рівні вулиці.

хвороба - місце розташування 3

Користувачі також можуть підписатись на сповіщення за щомісячною ставкою $ 1 за хворобу.

хвороба - попередження

Повідомляється, що Sickweather, який перебуває у стадії бета-версії з моменту запуску в 2011 році, випускає додаток для смартфонів протягом найближчого місяця або близько того, включаючи унікальну функцію "geosensing", яка попереджає користувачів про те, що вони збираються піти в область, яка мала різні повідомлення про хвороби.

Чому це може не спрацювати

Незважаючи на те, що не можна заперечувати, що дані, вилучені із соціальних мереж, є настільки ж реальними, наскільки ви можете їх отримати - офіційна інформація про хвороби повинна проходити канали перевірки, перш ніж фактично розміщуватися в Інтернеті - копати дані про хвороби на сайтах як Facebook і Twitter не є вдосконаленою наукою. Іноді хворі люди занадто хворі, щоб писати про те, що ... хворіють. Якби це був я, що відчував бід з головою, схожою на ковадло, я знати бути перед відблисками свого ноутбука чи телефону - це те, чого я хотів би уникати будь-якою ціною.

Будь-який алгоритм, який сканує ключові слова, може спричинити проблеми, що стосуються контексту - я підключився до свого акаунта на Facebook, щоб з’ясувати, хто з моїх контактів на даний момент хворий, і Сіквезер виявив допис друга, який привітав когось за побиття раку. Так, рак є серйозною хворобою, але мені не доведеться турбуватися про випадкове зараження нею, правда?

Sickweather є корисним інструментом - в офіційному блозі компанії йдеться про те, що він активно відстежує повідомлення у соціальних мережах щодо вітрянки з 2011 року, і, як повідомляється, він спрогнозував минулорічну епідемію грипу за добрі шість тижнів до того, як Центри з контролю та профілактики захворювань офіційно підтвердили це - але для того, щоб бути безпечним, дані, зібрані сайтом, повинні використовуватися лише у поєднанні з вичерпною інформацією, перевіреною відповідними органами охорони здоров’я.

Тож неодмінно використовуйте застереження сайту, але поки що не варто робити з нами усіх.

Останні повідомлення