Twitter розгортає розриви рядків, що є хорошими і поганими новинами

твіттер для розривів рядків новин

Twitter оголосив про переривання рядків через свій акаунт @TwitterForNews, і це означає, що деякі добрі та погані речі мають відбутися.

Почнемо з хороших новин. Увімкнувши розриви рядків, у користувачів Twitter з’являється можливість бути трохи більш креативними зі своїми твітами. Це відкриває двері для текстових смайликів, таких як те, що ви бачите нижче, або навіть віршів, якщо ви літературний тип.

Приклад розбиття рядків у твіттері

Зазвичай вам доведеться не поспішати, щоб зрозуміти, скільки крапок або тире потрібно буде додати, щоб заповнити пробіли, щоб ваш смайлик або будь-яка картинка, яку ви намагаєтесь створити, не виглядали змішаними. Наприклад, ми уявляємо, що аргентинська кампанія Smart car, яку ми виділили минулого року, мала б набагато простіший час, якби в той час Twitter запровадив розриви рядків.

Тут варто згадати, що можливість додавати розриви рядків вже існує на його мобільних та настільних платформах (iOS, Android та Twitter для Mac, якщо бути конкретними), тому для Twitter це природний прогрес, щоб нарешті розгорнути це у своєму веб-додатку. . У кінцевому підсумку Twitter не промовив про цю функцію на інших пристроях - досі це було більше як писанка. Але завдяки офіційному твіту, цього разу набагато більше людей знають про існування перерви рядка.

Але щоб зіграти розриви рядків адвоката диявола, можна зловживати, що, безсумнівно, буде так. Багато користувачів, мабуть, знайомі з твітами, спрямовані на них з облікового запису з єдиною метою - розслати користувачам посилання на шкідливий сайт, порно ... Ви зрозуміли. Якщо частота спам-твітів була недостатньо прикрою, ці підроблені акаунти могли б легко зайняти набагато більше торгової площі у вашому каналі "Взаємодії". І коли Twitter не пропонує можливість відфільтрувати твіти з певних типів облікових записів - у цьому випадку спам-повідомлень, - важко ігнорувати твіт, який може зайняти всю вашу сторінку. Щоб дати вам уявлення про те, з чим можуть працювати спамери, ми погралися з розривами рядків і виявили, що, ввівши по одному листу в рядок, ви можете взяти до 70 рядків для цього одного твіту. Щоб розмістити твіт у перспективі, наш екран може переглядати лише 33 рядки.

Однак розриви рядків ще не застосовуються до вбудованих твітів.

Ми звернулися до Twitter, щоб дізнатись про рішення щодо розгортання розривів рядків, і ми оновимо цю статтю будь-якою відповіддю.

Останні повідомлення