Користувачі Tinder були заблоковані в своїх акаунтах через Facebook

Шукачі любові у всьому світі збентежились 4 квітня, визначивши, що Facebook зіпсував їхні шанси знайти своїх споріднених душ. Ми, звичайно, говоримо про нещодавні зміни Facebook щодо того, як сторонні програми можуть взаємодіяти з соціальною мережею. Незважаючи на те, що це може бути необхідною зміною після розгрому конфіденційності Cambridge Analytica, це, мабуть, мало деякі непередбачені наслідки, наприклад, блокування людей з їхніх акаунтів Tinder. На щастя, Tinder зміг виправити ситуацію, і через кілька годин після катастрофи додаток було відновлено та запущено.

Але почекайте, скажете ви - як Facebook міг вплинути на мій обліковий запис Tinder? Ну, проблема в тому, що для того, щоб увійти в Tinder, ви повинні увійти у свій акаунт на Facebook. Тож тепер, коли Facebook допрацьовує спосіб роботи з цими незалежними програмами, все стає трохи волохатішим.

Якщо ви вчора намагалися увійти до свого облікового запису Tinder, швидше за все, ви отримали повідомлення про помилку із написом „Дозволи Facebook. Tinder вимагає надання додаткових дозволів Facebook для використання облікового запису Tinder. Ця інформація використовується для створення повніших профілів, перевірки справжності та надання підтримки ".

В основному, здається, що Facebook скасував дозволи Tinder, а це також означало, що він скасував вашу здатність зустрічатися та потенційно закохуватися в нових людей. Навіть якщо ви виконували вказівки Tinder, проблема не була вирішена, і користувачі все ще не могли проводити пальцем ліворуч або праворуч.

Twitter, звичайно, не витрачав часу на підняття тривоги. Тонни користувачів Twitter скаржились на те, що не можуть отримати доступ до своїх акаунтів, і прямо показали пальцем на Facebook. Один користувач написав у Твіттері: «Зміни API Facebook просто зламали Tinder. Це кидає вас у нескінченний цикл входу. Подякуйте Facebook за уважність до їх єдиного цінного продукту ".

Зміни API Facebook просто розбили Tinder. Це кидає вас у нескінченний цикл входу. Зверніться до Facebook за уважність до їх єдиного цінного продукту. pic.twitter.com/QbJA1uTi0v

- Деніел Сінклер (@_DanielSinclair) 4 квітня 2018 р

На щастя, зараз все вирішено, хоча Tinder не підтвердив, чи насправді винен Facebook. Додаток для знайомств розповів Digital Trends: “Технічна проблема завадила деяким користувачам отримати доступ до Tinder [вчора]. Ми знайшли дозвіл і швидко відновили роботу. Ми просимо наших користувачів переконатись, що вони оновили програму та працюють з найновішою версією ".

Оновлено 5 квітня: Tinder вирішив проблему, яка заважає користувачам входити в додаток для знайомств.

Останні повідомлення