Експериментальний додаток Twttr від Twitter є більш популярним, ніж справжня річ

Експериментальний додаток Twitter "Twttr" виглядає хітом серед тих, хто його випробовує.

Компанія соціальних мереж випустила додаток місяць тому як спосіб тестування нових функцій серед звичайних користувачів Twitter. Відгуки учасників матимуть великий вплив на зручність використання Twitter, оскільки більш популярні інновації Twttr перенесуться в основний додаток.

У твіті, опублікованому на цьому тижні Сарою Хайдер, директором з управління продуктами Twitter, зазначається, що початкові реакції свідчать про те, що більшість користувачів, які використовують Twttr, віддають перевагу саме основному додатку Twitter, причому багато функцій, які зараз проходять тестування, виявляються популярними серед учасників.

Сюди входить видалення кнопок залучення Twitter у потоках розмов для менш захаращеного дизайну. Натомість, щоб сподобатись відповідь у розмові, вам потрібно виконати жест проведення пальцем справа наліво, при натисканні на нього з’являються кнопки ретвіту та відповіді.

Twttr також тестує ярлик "автор", щоб вказати оригінальний плакат у ланцюжку, а також ярлик "наступний", який показує, коли хтось, за ким ви стежите, опускає відповідь у ланцюжок.

Щоб зробити Twttr трохи зручнішим у використанні для учасників програми, деякі функції навіть надходять прямо з основного додатка Twitter, наприклад темний режим та покращена функціональність для режиму камери Twttr.

Будь-хто, хто бажає спробувати Twttr, все ще може подати заявку на приєднання до програми, але зверніть увагу: від вас очікується, що ви будете використовувати його як основний додаток Twitter. У такому випадку, будьте готові до розчарувань на цьому шляху, оскільки будь-які нові функції будуть незавершеною роботою, а тому можуть бути помилковими.

Вас також попросять надати Twitter щирий та регулярний відгук про функції, які ви отримуєте для тестування, а також поділитися своїм досвідом та твіт-скріншотами в головному додатку - практика, яка дозволить дизайнерам програми оцінити думку з ширша база користувачів - поки обговорення йдуть на головній платформі.

Дякуємо за ваш постійний відгук ... це лише початок. Ми чуємо вас і любимо, що ви є частиною цього процесу. Ми були зайняті прослуховуванням та внесенням змін - очікуйте оновлення дуже скоро! Повідомте нас про те, що ви думаєте, за допомогою #LetsHaveAConvo

- Сара Хайдер (@pandemona) 8 квітня 2019 р

Слід зазначити, що багато функцій, протестованих на Twttr, можливо, ніколи не побачать світ - це дійсно залежить від того, як учасники реагують на нововведення, що потрапляють у тестовий додаток, і від того, чи відчуває Twitter, що їх можна ефективно включити до своєї служби мікроблогів.

Основна ідея полягає в тому, що розробники програми зможуть дізнатися, що найкраще працює, не заважаючи постійним користувачам частими змінами в дизайні Twitter. Таким чином, він додасть нову функцію до основної програми лише тоді, коли впевнений, що її приймуть.

Останні повідомлення