Twitter використовує А.І. Щоб позбутися цих жахливих автоматично обрізаних фотографій

щебетати автопосіви покращувати за допомогою ai Twindesign / 123RF Функція автоматичного обрізання Twitter функціонує як обмеження кількості символів у твіті, щоб зберегти зображення на платформі мікроблогів відповідно до решти стрічки - але зараз Twitter покращує ці культури завдяки штучному інтелекту. Twitter зараз випускає розумніший автоматичний урожай, заснований на нейронних мережах, про це компанія оголосила у своєму блозі 24 січня.

Попередня функція автоматичного обрізання працювала за допомогою розпізнавання облич, щоб зберегти обличчя у кадрі. Коли на зображенні не було виявлено облич, програмне забезпечення просто обрізало попередній перегляд в центрі, а клік на зображенні дозволяв користувачам бачити весь кадр. У Twitter зазначають, що варіант обрізання без граней часто призводить до незручних культур, хоча іноді програмне забезпечення неправильно визначає обличчя.

Щоб виправити ці незграбно обрізані попередні перегляди, інженери Twitter використали так звані видимі карти зображень для навчання нейронної мережі. Помітні карти використовують інструменти відстеження очей для визначення ділянок зображення, які найбільше привертають увагу глядача. Раніше дослідження в цьому районі показали, що глядачі, як правило, фокусуються на обличчях, тексті, тваринах, предметах та ділянках з високою контрастністю.

Twitter використовував ці попередні дані, щоб навчити програму розуміти, які ділянки зображення є найважливішими. Використовуючи ці дані, програма може розпізнати ці функції та здійснити автоматичне обрізання у місці, яке залишить найбільш візуальні ділянки всередині обрізки.

Але Twitter не було зроблено - хоча програмне забезпечення, що працює, працює добре, воно також повільне, що заважало б розміщувати твіти в режимі реального часу. Щоб вирішити незручну проблему врожаю без уповільнення, Twitter ще раз вдосконалив програму, використовуючи дві різні техніки, які в десять разів покращили швидкість. Перший навчив меншу мережу, використовуючи ту першу хорошу, але повільну програму, щоб пришвидшити ці культури. Потім інженери-програмісти визначили кілька візуальних точок для нанесення на кожне зображення, ефективно видаляючи менші, менш важливі візуальні сигнали, зберігаючи при цьому найбільші зони недоторканими.

Автоматичне обрізання в Twitter Раніше Автоматичне обрізання в Twitter Після

Отримане програмне забезпечення дозволяє розміщувати зображення в режимі реального часу, але з кращими урожаями. У групі до і після зображень Twitter показує зображення з обличчями, які раніше система не виявляла належним чином обрізані обличчя, а не ноги. Інші приклади показують зображення об’єктів, вирізаних у першій програмі, оскільки вони не сиділи посередині зображення, а були більш доречно обрізані за допомогою оновлених алгоритмів. Інший приклад показує програму, яка розпізнає текст та налаштовує обрізання, щоб включити знак.

Оновлений алгоритм обрізання вже впроваджується в усьому світі як для iOS, так і для Android, а також Twitter.com.

Останні повідомлення