Vine Creator дражнить "V2", натякнувши на подальші дії щодо припинення використання програми для відео

vine співзасновник хоче створити додаткову програмуПам'ятаєте Вайн? Колись популярний додаток дозволяв користувачам завантажувати циклічні шість секунд відео, деякі більш цікаві, ніж інші ...

Twitter дав Vine значний поштовх, коли його розкупив у 2012 році, але на початку 2017 року Twitter припинив свою підтримку, залишивши шанувальникам скорочену Vine Camera та онлайн-сховище відео про Vine. І це було майже так.

Але зараз один із трьох співзасновників Vine запропонував надію своїм твердим прихильникам, припустивши, що програма циклічного відео - або принаймні щось подібне - може повернутись. Приймаючи той самий сервіс, який в кінцевому підсумку відмовився від Vine, Дом Хофманн у четвер, 30 листопада, написав у Твіттері, що він планує розпочати роботу з "подальших дій за Vine" після отримання багато заохочень, імовірно від колишніх користувачів Vine, які досі не пережили втрату улюбленої служби потокового передавання.

У середу, 6 грудня, Гофман написав у Twitter, що, можливо, називається його наступним проектом: V2.

v2 pic.twitter.com/JkzE1CULSV

- dom hofmann (@dhof) 6 грудня 2017 р

Раніше Хофманн заявив, що має намір самостійно його профінансувати - можливо, використовуючи частину з 30 мільйонів доларів, які, як повідомляється, заплатив за Вайн п'ять років тому, якщо у нього залишилось що-небудь із цього, - але відмовився надавати будь-які подробиці, сказавши лише, що він розкриє більше "як воно розвивається ".

На одному з етапів Vine, здавалося, збирався їхати місцями, збираючи 200 мільйонів користувачів щомісяця, перш ніж Twitter оголосив, що припиняє підтримку відеосервісу, оскільки прагнув скоротити витрати та сконцентруватися на своїх потокових трансляціях.

я збираюся попрацювати на подальшій роботі з лозою. я відчуваю це сам вже якийсь час і бачив багато твітів, dms-файлів тощо.

- dom hofmann (@dhof) 30 листопада 2017 р

У той час інший із співзасновників Vine, Рус Юсупов, висловив своє розчарування рішенням Twitter, попереджаючи інші молоді стартапи: "Не продавайте свою компанію!"

Лозова магія?

Чи зможе Гофман створити якусь магію Vine з його наступними зусиллями, ще належить з’ясувати, але інші програми, створені співзасновниками після закриття Vine, досі не набрали великих зусиль, вказуючи на масштаб виклику, який попереду .

Одне із зусиль Хофмана після соціальної програми "Персик" не справило великого впливу і не отримало оновлення для користувачів Android з липня 2016 року. Зараз Хофманн очолює Byte, нью-йоркський стартап, який випустив два інші програми, Music Maker та Byte, обидва лише для iOS. Двоє інших співзасновників Вайн, Юсупов та Колін Кролл, запустили програму прямого потокового передавання на перископі під назвою Hype. З лютого до версії iOS не додано жодної нової функції, а для Android немає жодної.

Тим не менше, шанувальники Vine будуть схрещувати пальці в надії, що Хофманн продовжить роботу з новою версією колись популярного додатку для відтворення відео або чимось подібним. Якщо Vine якимось чином пройшов повз вас, загляньте до одного з наших улюблених творців Vine, який знайшов нішу з його химерними відео-фокусами, або перейдіть на веб-сайт Vine, який залишається в мережі та демонструє багато шестисекундних зусиль з часів свого розквіту.

Оновлення: Додано твіт Дома Хофмана, який пропонує назву його наступного проекту.

Останні повідомлення