Дослідницький додаток Facebook, ймовірно, не буде платити достатньо, щоб вартувати вашого часу

Новий додаток Study відстежує, як ви користуєтеся телефоном, і надає ці дані гігантові соціальних мереж. Компанія навіть заплатить вам за це - але, ймовірно, не дуже, особливо порівняно з ринковим курсом вашої особистої інформації.

Дослідження ринку є загальним явищем - компанії платять великі гроші, щоб зрозуміти, як ви користуєтеся їхніми продуктами, - але програма, яка, по суті, шпигує за вашим телефоном, порушує цілий новий набір питань для Facebook, який неодноразово потрапляв у гарячу воду через своє використання персональної інформації.

На початку цього року компанія зіткнулася з проблемою для подібного додатка Facebook Research, який платив людям у віці 13 років за доступ до їх використання даних та активності. Дослідження Facebook, оголошене у вівторок, буде обмежене віком від 18 років, і додаток обіцяє бути набагато впевненішим у тому, що збирає.

Дослідження Facebook платило учасникам 20 доларів на місяць. Дослідження, ймовірно, буде платити подібні ставки, що менше сотень доларів, які виплачують деякі подібні додатки для дослідження ринку.

Дослідження Facebook матиме доступ до пристрою та типу мережі учасників, а також назв своїх програм та функцій, які він використовує для цих програм. Компанія каже, що певні дані захищені: якщо ви перебуваєте в іншому додатку та відкриваєте функцію обміну повідомленнями, Facebook Study знає це, але не те, що ви вводите у вікно повідомлення.

Такі програми не є нечуваними, хоча розмір Facebook означає, що дослідження, ймовірно, матиме величезний охоплення прямо біля воріт. Джоанна Джонс, генеральний директор та засновник фірми з досліджень ринку InterQ Research, каже, що її компанія використовує програми, відомі як "інструменти мобільної етнографії", щоб відстежувати використання програм.

Поки учасники можуть надіслати знімок екрана з розподілом використання своїх програм, клієнти InterQ хочуть отримати більше інформації. Інструменти мобільної етнографії використовують фотографії та відеозаписи, представлені учасниками, щоб відповісти не “що” чи “як довго”, а “чому”.

"Знання того, скільки часу вони витрачають на це, хоча і цікаво, не говорить нам, що вони роблять і чому", - сказав Джонс. Використовуючи додаток від Indeemo, учасники InterQ отримують пінг, що спонукає їх відповідати на запитання або записувати відео в різні моменти протягом дня. "Коли ми будемо робити мобільні етнографії, ми запитаємо людей:" Гей, я бачив, що ти сьогодні був в Instagram 45 хвилин. Що було найцікавіше, що ви бачили, або що змусило вас відкрити його, або що ви прокоментували », - сказав Джонс.

Щоб знайти учасників, InterQ може використовувати рекламу або заходити на форуми для галузевих досліджень. За тиждень використання програми та подальше інтерв'ю Джонс сказав, що учасники можуть заробити від 100 до 200 доларів. Після закінчення дослідження учасники можуть видалити додаток, і InterQ не матиме доступу до їх даних. "Ми повністю розкриваємо те, що вивчаємо", - сказав Джонс. "Іноді ми не можемо розкрити назву компанії, але ми точно розповідаємо, чому ми проводимо це дослідження, яка мета і чого ми сподіваємось дізнатися".

За даними TechCrunch, дослідження Facebook було досить широким щодо інформації, яку він захопив, навіть просячи користувачів зробити скріншот своєї історії покупок на Amazon. Apple заявила, що додаток порушив угоду App Store і видалив його. Для початку Навчання буде доступне лише для користувачів у США та Індії. (Примітно, що жодна з країн не підпадає під дію Загального регламенту Європейського Союзу про захист даних, досить суворого регулювання конфіденційності.)

Facebook відмовився надавати Digital Trends конкретну інформацію про те, як би виглядала структура платежів дослідження, тому завжди є шанс, що вони зроблять повний оборот і заплатять, як видається, ринкову ставку. Але Facebook, очевидно, йде за кількістю, ніж за якістю. Через свою всюдисущість вона все одно знайде людей, які хочуть або потребують додаткових 20 доларів на місяць і які вважають, що їхня приватність і так порушена.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found