Facebook тестує редизайн сторінок, який усуває подібне

Сторінки Facebook можуть незабаром побачити значне оновлення, зокрема відсутність кнопки «Подобається». Мережа соціальних медіа проводить тест на перероблений досвід роботи на сторінках, який переглядає зовнішній вигляд, відчуття та інструменти, пов’язані з профілями Facebook для підприємств, ЗМІ, організацій та громадських діячів. Серед інших уточнень, тест обмінює кнопку "подобається" на наступну і дає адміністраторам сторінок власну стрічку новин для взаємодії.

Хоча багато змін не будуть занадто помітними для власників Facebook, які не є адміністраторами сторінок, одна зміна може вплинути як на адміністраторів, так і на звичайних користувачів - усунення кнопки Подобається. Згідно з новим редизайном, користувачі можуть стежити за сторінкою, але давня кнопка "Подобається" зникла.

Поточний дизайн сторінки Facebook (ліворуч) порівняно з новим дизайном, який зараз тестується (праворуч) Facebook

Зміна - це спроба усунути плутанину між подібним і наступним. Наразі користувачі Facebook можуть сподобатися сторінці, але не стежити за нею - це означає, що вони з’являтимуться у цьому підрахунку оцінок "подобається", але не бачитимуть жодних публікацій у стрічці новин. Замість цього тест перемикається лише на один варіант, наступний, щоб переглянути публікації Сторінок у стрічці новин.

Представник Facebook заявив Digital Trends, що тест є результатом відгуків як власників Сторінок, так і загальних користувачів, і що далі є більш відповідним іншим соціальним платформам. Instagram Instagram також використовує наступну кнопку.

Адміністратори сторінок також матимуть доступ до стрічки новин, яка дозволяє компаніям та громадським діячам взаємодіяти як їх сторінка, а не як особистий профіль. Наразі взаємодія на Сторінці обмежена коментарями та публікаціями на початковій Сторінці. Однак завдяки спеціальній стрічці новин Сторінка обліковий запис Сторінки може подобатися та коментувати публікації інших користувачів. Зміни дозволяють Сторінкам брати участь в обговореннях, що може допомогти Сторінкам відчувати себе менш односторонньою розмовою.

Тест також включає оновлений макет, який більше нагадує обкладинку та зображення профілю особистого профілю, а також підкреслює основні елементи, такі як біографія сторінки та публікації. Оновлення також включають додаткову статистику, групування пов’язаних сповіщень для зменшення кількості перерв та додаткові інструменти управління обліковим записом.

Перероблені Сторінки розповсюджуються серед вибраних громадських діячів, Сторінок ЗМІ та деяких підприємств. Facebook не коментував, коли або якщо функції можуть залишити етапи тестування та стати частиною повноцінного додатка.

Останні повідомлення