Засновник Google Nabs 4Chan Кріс Пул для підвищення соціальних можливостей

google chris poole 4chan moot 0Google сподівається, що людина, яка стоїть за одним з найпопулярніших сайтів обміну посиланнями в Інтернеті, може допомогти покращити власні функції спільного використання фотографій та соціальних мереж.

Кріс Пул розпочав 4Chan у віці 15 років зі своєї спальні. У наступне десятиліття сайт накопичив 20 мільйонів користувачів, породив шквал вірусних мемів в Інтернеті та неодноразово викликав суперечки через дику і необмежену поведінку частин своєї громади. Темна сторона популярного веб-сайту для обміну зображеннями та посиланнями відповідала за Fappening, і сайт навіть був досліджений владою після масової стрілянини в Орегоні.

Отримавши 4Chan самостійно протягом десяти років перед від'їздом у 2015 році, Пул якось назвав себе "найодинокішим веб-майстром у світі". Судячи з його публікації в блозі, в якій він повідомляв про свою нову роль у Google, Пул завжди був у пошуках якоїсь людської компанії.

"Зустрічаючись із нинішніми та колишніми співробітниками Google, я постійно відчуваю, що їх тягне їх інтелект, пристрасть та ентузіазм, а також загальне бажання поділитися цим з іншими", - говорить Пул.

"Я також вражений прагненням Google допомогти цим самим талановитим людям вирішити деякі з найцікавіших і найважливіших проблем у світі".

То що саме буде робити Пул у найціннішій світовій компанії? Ну, це наразі не зовсім зрозуміло. Ми знаємо, що він буде працювати під керівництвом Бредлі Горовіца, віце-президента Google із потоків, фотографій та обміну даними. У звітах зазначається, що Пул використовуватиме свій досвід 4Chan, щоб допомагати спільнотам у хворій соціальній мережі Google, Google+. Крім того, він також може допомогти у створенні функцій соціального обміну для Google Фото, який минулого року був успішно виділений як самостійний продукт від Google+.

Незважаючи на те, що Пула в Google можна розглядати як дику карту, його необмежений підхід до соціальної сфери може відкрити безліч можливостей у секторі, з яким Інтернет-гігант намагався впоратися.

Останні повідомлення