Отримайте свою Google Analytics у формі інфографіки завдяки Visual.ly

Знімок екрана 23.03.2013 о 11.45.02

Самопроголошені гуру соціальних мереж мають новий інструмент для свого арсеналу. (А також людина занадто зайнята, щоб не відставати від аналітики для свого веб-сайту фанфіків «Сутінки».)

Visual.ly, веб-сайт, який робить інфографіку набагато простішою у створенні раніше (а також приніс вам надзвичайно веселий Twitter Showdown, тепер робить розуміння Google Analytics простішим, ніж будь-коли.

Нова (і безкоштовна!) Функція, яка створює швидкий та естетично приємний знімок переглядів сторінок, відвідувачів (у тому числі нових і повертаються), часу та сторінок за відвідування, того, як Facebook та Twitter обожнюють ваш веб-сайт, показник відмов та органічний пошук результати. Все, що вам потрібно зробити, - це додати код Google Analytics на свій сайт (якщо ви ще цього не зробили), створити обліковий запис Visual.ly (якщо у вас його ще немає), надати Visual.ly доступ до своєї Google Analytics, а потім вуаля! Є також кнопки, які дозволяють швидко поділитися звітом.

The Next Web підготував на своєму сайті повний звіт, який можна переглянути нижче:

через The Next Web. через The Next Web

Однак у вашому швидкому звіті ви не знайдете інформації про те, які конкретні сторінки працюють найкраще або навіть які пошукові терміни залучають людей на ваш сайт.

Це не запропонує вам реальних детальних аналізів та платних інструментів аналітики в режимі реального часу, але вони можуть швидко заробити. Наприклад, Chartbeat пропонує аналітику в режимі реального часу (чого не робить Google Analytics) і порівняно дешево - 10 доларів на місяць за базовий план та ще більше для оновлення. І хоча графіку Visual.ly, безумовно, приємно дивитись, не забувайте, що існує безліч інших інструментів звітування Google Analytics, які видають приємну для очей (хоча в основному набагато корпоративнішу) графіку, як лінійні графіки переглядів сторінок та кругові діаграми джерел трафіку. Більшість із них коштують грошей (після безкоштовного пробного періоду), але багато з них набагато потужніші, ніж інструмент Visual.ly.

Але для тих, хто прагне похвалитися перед друзями чи роботодавцями переглядами сторінок, або просто трохи цікавий і не хоче проганяти безліч 12-крапкових версій Google від Verdana, життя стало трохи легшим та гарнішим. І якщо це недостатньо спрощено, Dreevoo підготував покрокові інструкції з теми.

На даний момент Visual.ly пропонує лише опцію щотижневого звіту - так, це означає відсутність щодня, щомісяця чи кожного повного місяця. Щоб отримати спрощені звіти про такі речі, вам все одно доведеться готувати гроші.

Останні повідомлення