YouTube пропонує авторам більше способів збільшити свій банківський баланс

Якщо ви творець YouTube у верхній частині вашої гри, ви, мабуть, набираєте пристойну суму грошей за допомогою реклами та інших функцій.

Цього тижня гігант потокового відео представив купу нових пропозицій, призначених для ще швидшого збільшення балансу на вашому банківському рахунку.

Головний керівник відділу YouTube Ніл Мохан анонсував новинки цього тижня на щорічному зборі VidCon в Анахаймі, штат Каліфорнія, перед тим, як опублікувати всі подробиці у дописі в блозі.

Супер наклейки

Нові речі включають Super Stickers, які дозволяють шанувальникам скидати гроші на анімовані наклейки під час прямих трансляцій та прем'єр, "щоб показати своїм улюбленим творцям, наскільки вони насолоджуються їх вмістом", за словами Мохан.

Супернаклейки з’являться в продажі протягом найближчих кількох місяців і будуть пропонуватися в різних дизайнах для категорій, що включають ігри, моду та красу, спорт, музику та їжу.

Нова пропозиція базується на 2-річній функції Суперчат YouTube, яка дозволяє шанувальникам платити за те, щоб їх коментарі з’являлися помітніше під час прямих трансляцій, збільшуючи тим самим шанси прямої відповіді творця. Мохан зазначив, що до цього часу близько 90 000 каналів отримали Суперчат від послідовників, що допомагає зробити його найкращим джерелом доходу для майже 20 000 каналів YouTube, що на 65% більше, ніж роком раніше.

Членство в каналі

Членство в каналі прибуло на відео-сайт минулого року, даючи можливість користувачам YouTube пропонувати пільги фанатам - думайте про ексклюзивні прямі трансляції, бонусні відео та крики - за 5 доларів щомісячної плати. На сьогоднішній день ютубери тепер можуть створювати кілька рівнів членства з до п’яти різних цінових точок, пропонуючи більше пільг для вищих платежів.

Мерч

Компанія, яка належить Google, також розширює своїх партнерів на полицях Merch за межами Teesp, включаючи Crowdmade, DFTBA, Fanjoy, Represent та Rooster Teeth. Це означає, що будь-який творець, який продає товари з цих нарядів, тепер може використовувати полицю YouTube для продажу своїх товарів безпосередньо зі свого каналу.

Вивчення списків відтворення

Нарешті, YouTube виявляє певну любов до творців навчальних та навчальних відеороликів із спеціальним навчальним середовищем, яке називається «Списки відтворення навчання».

"Нові організаційні особливості забезпечать більшу структуру, розділяючи колекцію відео на розділи навколо ключових концепцій, починаючи від початківців і закінчуючи більш просунутими", - написав Мохан у своєму дописі. "Крім того, рекомендації будуть приховані на сторінці перегляду, що дозволить глядачеві зосередитися на уроці".

Під час тестового етапу вивчення списків відтворення вміст нової функції спочатку буде надходити від невеликого вибору гучних авторів, таких як Khan Academy, TED-Ed та Crash Course.

Звичайно, гроші заробляє не лише автор. YouTube також скорочує весь дохід, тому, маючи це на увазі, сподівайтесь побачити ще більше можливостей для заробітку для творців - і YouTube - занадто довго.

Найпопулярніші творці YouTube можуть потенційно назбирати величезні суми грошей, але тиск на підтримку високого рівня та постійне завантаження свіжого оригінального вмісту може виявитись занадто великим для деяких у грі.

Останні повідомлення