Facebook масово збільшує кількість пропозицій для оренди квартир

facebook marketplace квартира в оренду 38983239 молода пара показує ключ від нового Pressmaster / 123RF Пройшов близько року з моменту запуску Facebook Marketplace, і з тих пір він розробляє функцію купівлі-продажу, щоб забезпечити вам ще більше часу на сайті.

З цього тижня він виявляє велику любов до списків квартир у Сполучених Штатах, додаючи їх "сотні тисяч" на Marketplace, щоб надати вам ще один варіант поряд із Craigslist та іншими, коли справа доходить до цього кроку.

Гігантська соціальна мережа вже дозволяє розміщувати оголошення про квартири, але тепер вона співпрацює з подібними «Список квартир» та «Зумпер», збільшуючи кількість доступних об'єктів нерухомості.

Останнє доповнення Marketplace поставляється із спеціальними фільтрами для таких речей, як розташування, ціна, кількість спалень та ванних кімнат, тип оренди, зручність для домашніх тварин тощо. Ви також можете переглянути 360-градусні зображення приміщень, якщо орендодавець вирішить додати їх.

Якщо нерухомість у Marketplace захоплюється, торкніться її, щоб отримати додаткову інформацію. Все ще цікавитесь? Потім натисніть відповідний значок, щоб зателефонувати орендодавцеві, замовити екскурсію або зберегти на потім.

Боуен Пан із Facebook заявив, що Marketplace вже є "популярним місцем для людей, які шукають житло для оренди", додавши, що нові партнерські відносини означають, що "люди можуть шукати ще більше варіантів у США, щоб знайти місце для дзвінка додому. Спочатку з транспортними засобами, а тепер з орендою житла, ми співпрацюємо з бізнесом, щоб забезпечити більше зручності та зручності для споживачів ".

Правильно, компанія також перебуває в стадії посилення своєї автомобільної секції в Marketplace подібним кроком, завдяки якому вона стала партнером Edmunds, Cars.com, Auction123, CDK Global та SocialDealer, надаючи набагато більше списків для перегляду людьми.

Подібно до нових списків квартир, оновлений розділ двигуна пропонує фільтри для року автомобіля, марки, моделі, пробігу, типу автомобіля та трансмісії.

Навіть до запуску Marketplace у 2016 році, за словами директора з управління продуктами компанії Мері Ку, понад 450 мільйонів людей відвідали групи купівлі та продажу у Facebook.

Оскільки Marketplace впорядковує процес, а Facebook докладає постійних зусиль для розширення списків, соціальна мережа сподівається залучити користувачів до подовження часу перебування на сайті, що має спричинити більше взаємодії з рекламою. В останньому звіті про прибутки Facebook, опублікованому 1 листопада, продажі реклами в третьому кварталі зросли на 49 відсотків у річному обчисленні до 10,1 млрд доларів. Facebook заявив, що зараз працює з понад 6 мільйонами рекламодавців.

Останні повідомлення