Facebook замінює кнопку "Сховати всіх" кнопкою "Відписатися"

кнопка скасування підписки на

Завжди будуть ті публікації у Facebook, які ми не хочемо бачити; фото N-ї дитини, порно про їжу в Instagram, оновлення статусу vaguebook. Люди, які стоять за ними, проте, ми не хочемо ходити цілими свинями і захищатись ... просто мати можливість заборонити їхні випадкові обтяжуючі пости.

З цією метою Facebook представив опцію «Сховати всіх», яка з’явилася у спадному меню, що дозволяє позбутися від неприємних оновлень користувача, не позбавляючись від них. Були й інші варіанти, наприклад, запит Facebook показувати лише важливі публікації від цих людей (заручини, нові роботи, нові будинки тощо).

Зараз Facebook вніс незначну зміну, але таку, яка може відчути себе суттєвою: замість опції «Сховати всіх», тепер ви можете лише «Скасувати підписку» на своїх друзів. Ви також можете сказати, що вам просто не подобається конкретна публікація, і чому, або отримувати всі сповіщення про неї - але великою зміною тут є "Скасувати підписку".

Відмова від читання не означає, що ви захищаєте цю людину. Натомість ви просто не збираєтесь більше отримувати від них оновлення. Ніхто не знає, що ви відписали їх, але це сухий спосіб повністю замовкнути когось, і зміна мови з "Сховати всіх" на "Відписатись", здається, змушує користувачів відчувати себе ... ну, трохи підло щодо цензури їхніх надокучливих друзів у Facebook.

«Ми робимо невелике оновлення параметрів, які люди повинні налаштовувати на стрічку новин. Раніше люди могли приховувати всі оновлення від конкретного друга чи Сторінки, якщо не хотіли бачити більше публікацій від них », - каже мені представник Facebook. "Наприклад, ви можете приховати оновлення від людини, вибравши" Приховати все від Джейн Сміт ". Згодом це буде працювати так само, але мова зміниться на" Скасувати підписку на Джейн Сміт ". Це означає, що ви все ще друзі, але оновлення від цієї особи не відображатимуться у вашій стрічці новин. Мета цієї зміни - допомогти людям підготувати їхню стрічку новин і побачити більше вмісту, який їх цікавить ».

Звичайно, деякі з тих, згаданих раніше варіантів побачити певну кількість когось у вашій стрічці новин, тепер уже відсутні, але якщо ви витратите час, включивши їх до попередньо складених списків Facebook, то ви досягнете (можливо) будь-чого що Facebook все одно робив для вас. Якщо ви хочете лише побачити важливі речі від когось, додайте їх до свого списку знайомих, і це може вирішити трюк. Або створіть свій власний список “людей, від яких я лише іноді хочу бачити оновлення”, і тоді проблема, безумовно, вирішена.

Але я розумію: ми ліниві, нас обняли, і розчарування стрічки новин ніколи не закінчується. Втрата варіантів завжди болить.

Білий кит Facebook - це стрічка новин, і будь-які поради щодо курації, які він може отримати від користувачів, вони отримають. По мірі збільшення - і це означає, що його користувацька база, продажі оголошень, розміщення оголошень, рекламовані публікації, спонсоровані історії та оновлені розміщені повідомлення збільшуються - платформа потребує всієї допомоги, яку вона може прогнати через шум, щоб знайти їх дорогоцінні камені для кожної людини користувач. Жодні два канали новин не повинні бути однаковими, і оскільки кількість інформації, яка надходить, настільки велика, Facebook повинен звертатися до нас за допомогою, щоб її розібрати. Це лише ще один спосіб, як соціальна мережа може вибрати та вибрати те, що йде в нашій стрічці новин; якщо ми відмовляємося від когось, це один сигнал менше для того, щоб виміряти.

Останні повідомлення