Як видалити свій обліковий запис Facebook

Після фіаско Cambridge Analytica у 2018 році, яке супроводжувалося хакером, який скомпрометував понад 50 мільйонів акаунтів, не дивно, що люди хочуть розірвати стосунки з Facebook. На щастя, ви можете видалити обліковий запис за лічені хвилини.

Facebook насправді надає два опції: Вимкнути та видалити. Деактивація вашого облікового запису просто розміщує вашу інформацію на тимчасових перервах, щоб ви могли перевести дух, не стрибаючи з корабля. Однак видалення облікового запису назавжди позбавляє сайт ваших даних. Ця інформація включає фотоальбоми, оцінки "подобається", оновлення статусу, інформацію про часові шкали тощо.

Більше того, коли ви видаляєте обліковий запис, відновлення не існує. Через 30 днів буде так, ніби вас там ніколи не було. Вам доведеться починати все з нуля, якщо врешті повернетесь.

Якщо ви готові звільнитися від втоми в соціальних мережах, наш посібник спершу показує, як зберегти особисті дані, фактично не видаляючи обліковий запис. Якщо вам справді вистачило, перейдіть до другої частини, де описано, як назавжди видалити все.

Крім того, дотримуйтесь нашого зручного посібника, щоб захистити себе, не виходячи повністю з соціальної мережі.

Як тимчасово деактивувати свій обліковий запис Facebook

Тут ви можете "призупинити" обліковий запис Facebook на скільки часу вам потрібно. Цей метод дозволяє продовжувати користуватися Messenger. Однак, якщо ви врешті повернетесь, вам знадобиться доступ до адреси електронної пошти або номера телефону, пов’язаного з вашим обліковим записом. Ось як деактивувати свій рахунок:

Крок 1:Натисніть кнопку зі стрілкою вниз, розташовану поруч із значком питання на панелі навігації.

Крок 2:Клацніть на Налаштування опція, перелічена у спадному меню.

Параметр Facebook Settings

Крок 3: Загальні налаштування облікового запису сторінка відкривається за замовчуванням. Клацніть на Ваша інформація у Facebook опція, перелічена зліва.

Крок 4: Клацніть на Деактивація та видалення варіант.

Ваша інформація у Facebook

Крок 5: На наступній сторінці натисніть кнопку поруч із Деактивуйте рахунок за ним синій Перейдіть до Деактивація облікового запису кнопку. Facebook запитує пароль.

Facebook Продовжити дезактивацію

Крок 6: Нарешті, Facebook вимагає причини деактивації. За потреби ви можете пояснити далі та відмовитись від майбутніх електронних листів. Клацніть синій Вимкнути кнопку, щоб закінчити.

Завершити деактивацію Facebook

Це воно! Поїдьте у відпустку на Facebook і повертайтеся, коли захочете. Пам'ятайте, вам потрібен доступ до пов'язаної адреси електронної пошти або номера телефону, щоб повторно активувати свій рахунок.

Видалення, частина 1: Зберіть багаж

Завжди виникає момент коливань, перш ніж натиснути на курок. Ми отримуємо це. У вас зростає багатство вмісту, яке почалося, коли ви натрапили на Facebook усі ті роки тому. У вас так багато відвертих фотографій, повідомлень та іншого, що високо (або не так багато) говорить про вас як про людину. Facebook, здавалося б, захопив вашу цифрову душу.

На щастя, користувачі можуть завантажити архівний том своїх даних для використання в автономному режимі. Ці дані включають фотографії, спільні публікації, оголошення, які ви натиснули, та безліч інших даних, до яких неможливо отримати доступ лише за допомогою вашого облікового запису. Його можна швидко та легко завантажити, і хоча це буде не так захоплююче, як навігація по вашій фактичній шкалі часу, принаймні вона є там, де ви хочете віртуально прогулятися по смузі пам'яті.

Крок 1: Натисніть кнопку зі стрілкою вниз, розташовану поруч із значком питання на панелі навігації.

Крок 2: Клацніть на Налаштування опція, перелічена у спадному меню.

Параметр Facebook Settings

Крок 3: Загальні налаштування облікового запису сторінка відкривається за замовчуванням. Клацніть на Ваша інформація у Facebook опція, перелічена зліва.

Крок 4: Клацніть на Завантажте свою інформацію варіант.

Facebook Завантажте свою інформацію

Крок 5: Про наступне Завантажте свою інформацію сторінки, ви можете вибрати, яку конкретну інформацію ви хочете завантажити. Клацніть синій Створити файл для початку.

Створення файлу даних Facebook

Крок 6:Копіювання вашої інформації може зайняти деякий час. Щойно Facebook створить ваші файли, ви отримаєте сповіщення електронною поштою. Поверніться до Завантажте свою інформацію і натисніть на Доступні копії вкладку.

Крок 7: Клацніть на Завантажити кнопку.

Завантажте свої дані

Крок 8: Facebook запитує пароль. Введіть інформацію та натисніть синій Подати кнопку.

Видалення, частина 2: Розірвіть свої зв’язки

Маючи в руках локальну копію вашого облікового запису Facebook, тепер ви можете видалити все з Facebook.

Пам’ятайте, що після того, як ви вийдете із запиту на видалення свого облікового запису, Facebook надає 30 днів, за які ви зможете увійти та негайно активувати свій рахунок. Хоча це може здатися зручним, якщо ви передумаєте протягом цього 30-денного вікна, це не зовсім зручно, якщо ви намагаєтеся видалити обліковий запис раз і назавжди.

Це пов’язано з тим, що сторонні програми, пов’язані з вашим обліковим записом Facebook - наприклад, Instagram, Spotify та Twitter - автоматично вводять вас у Facebook, незалежно від запиту на видалення. Це означає, що ви повинні видалити всі пов’язані облікові записи із соціальної мережі перед видаленням. Просто не забудьте увійти у всі пов’язані програми, не використовуючи облікові дані на основі Facebook.

Крок 1: Натисніть кнопку зі стрілкою вниз, розташовану поруч із піктограмою зі знаком питання на панелі навігації.

Крок 2: Клацніть на Налаштування опція, перелічена у спадному меню.

Параметр Facebook Settings

Крок 3: Загальні налаштування облікового запису сторінка відкривається за замовчуванням. Клацніть на Програми та веб-сайти опція, перелічена зліва.

Facebook Виберіть програми та веб-сайти

Крок 4: Ви побачите кілька програм, перелічених у розділі Активний вкладку. Щоб переглянути всі підключені програми, натисніть опцію «Показати все» (якщо вона доступна). Щоб видалити ці програми, клацніть відповідні поля праворуч, а потім синій Видалити кнопку.

Facebook Видалення програм та веб-сайтів

Крок 5: На екрані з’явиться підказка, що підтверджує вашу дію. Поставте прапорець, щоб видалити всі публікації, відео та події, пов’язані з цими програмами. Клацніть синій Видалити кнопку для завершення.

Facebook Підтвердьте видалення програми

Крок 6: Промити і повторити за необхідності.

Частина 3 видалення: Hasta la vista, дитино

Ви завантажили всі дані та видалили всі сторонні зв’язки з Facebook. Тепер прийшов час попрощатися з Facebook і видалити свій акаунт.

Знову ж таки, повернення назад не відбудеться після закінчення 30-денного пільгового періоду, тому переконайтеся, що видалення вашого облікового запису є правильним рішенням. Запишіть ці дні народження та попросіть своїх друзів в Інтернеті контактну інформацію за межами Facebook. Видалення облікового запису Facebook не означає, що ви безслідно зникнете.

Крок 1: Натисніть кнопку зі стрілкою вниз, розташовану поруч із піктограмою зі знаком питання на панелі навігації.

Крок 2: Клацніть на Налаштування опція, перелічена у спадному меню.

Параметр Facebook Settings

Крок 3: Загальні налаштування облікового запису сторінка відкривається за замовчуванням. Клацніть на Ваша інформація у Facebook опція, перелічена зліва.

Крок 4: Клацніть на Деактивація та видалення варіант.

Ваша інформація у Facebook

Крок 5: На наступній сторінці натисніть Остаточно видалити обліковий запис варіант, за яким слідує синій Перейдіть до Видалення облікового запису кнопку. Введіть свій пароль, якщо буде запропоновано.

Постійне видалення облікового запису Facebook

Крок 6: Facebook надає можливість переглянути перед тим, як стрибати з корабля. Тут ви можете просто деактивувати свій обліковий запис, щоб продовжувати користуватися Messenger. Ви також можете завантажити свою інформацію (якщо ви цього ще не зробили). Коли будете готові, натисніть синій Видалити аккаунт кнопку.

Facebook Підтвердьте видалення облікового запису

Крок 7: Уникайте Facebook за будь-яку ціну, поки Facebook назавжди не видалить ваш обліковий запис. Відчуйте свободу.

Знову ж таки, не отримувати доступ до Facebook за допомогою браузера на настільному комп’ютері, мобільного пристрою або через будь-яку сторонній додаток або послугу, які все ще активно використовують облікові дані Facebook. Facebook почне видаляти ваш обліковий запис через 30 днів, хоча процес може назавжди видалити все до 90 днів.

Якщо ви робити увійдіть випадково протягом 30-денного пільгового періоду, проте повторіть процес видалення та переконайтеся, що ви відключили всі сторонні програми від Facebook.

Відчуваєте, як соцмережі очищаються? Прочитайте наші посібники щодо видалення облікових записів Instagram, Snapchat та Twitter.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found