McDonald's та Snapchat розгортають `` розмноження '' в США

Snapchat деннізн / 123RF Оновлення: Snapchat офіційно запустив «Snaplications» у США, і McDonald’s використовує його для найму понад 200 000 працівників цього літа за допомогою програми.

Що можна назвати лише ознакою часу, McDonald’s у США зараз використовує Snapchat як частину заявки на роботу. Мережа фаст-фудів планує найняти 250 000 працівників цього літа у партнерстві з додатком, повідомляє Chicago Tribune.

Функція, вперше запущена в Австралії ще в квітні, - світовий постачальник продуктів швидкого харчування має власний фільтр Snapchat, який дозволяє майбутнім працівникам практично одягнути форму та подати 10-секундну відеозаявку. Відомий як "Snaplications" (насправді, ви не можете вигадувати ці речі), McDonald's взяв участь у соціальних мережах, щоб залучити нових співробітників. Але не хвилюйтеся - вас не приймуть на роботу лише на основі вашого Snaplication. Після того, як ви пройдете перший тест, McDonald’s відправить вас до фактичного онлайн-центру кар’єри, де ви зможете заповнити більш традиційну заявку.

"Нещодавно я дізнався про Snapchat від своєї 14-річної доньки", - сказав Шон Рамінг, головний операційний директор McDonald's Australia, в інтерв'ю news.com.au. «Snaplications - це, в основному,« лінза »Snapchat, яка дає користувачам можливість подати заявку на роботу - або, принаймні, розпочати цей процес, надіславши знімок на 10 секунд. Ми є найбільшим роботодавцем молоді в країні, тому намагаємось шукати нові та інноваційні способи найму людей з екіпажу ".

Більшість співробітників McDonald’s складаються з підлітків та молодих людей, що відповідає більшості користувачів Snapchat, тому має сенс орієнтуватися на цю конкретну платформу при спробі найму нових працівників. Враховуючи, що велика частина роботи в індустрії швидкого харчування стосується лише навичок людей, Румінг вважає, що Snapchat може стати хорошим фільтром для пошуку відповідних заявників.

"Ми шукаємо ту позитивність, бурхливу особистість, когось, кого, на нашу думку, буде добре виконувати роль обслуговування клієнтів", - сказав він. "Виходячи з того, що моя дочка надсилає своїм друзям, ви трохи проглядаєте [із 10-секундного відео]".

Тож готуйтеся, друзі. Тепер він доступний у США, і ви можете незабаром подати заявку на інші роботи через соціальні мережі. І ми лише самі винні (або дякуємо).

Останні повідомлення