Snapchat, а потім магазин: Snapchat випускає AR-фільтри, що можна придбати

Лінзи Snapchat призначені не лише для того, щоб робити обличчя щенячих собак - тепер ефекти доповненої реальності дозволяють користувачам завантажувати, купувати або переглядати відео безпосередньо зі Snapchat. Новий AR Snapchat Shoppable AR робить спонсоровані лінзи ще на крок далі і дозволяє компаніям продавати продукцію безпосередньо із фільтра Snapchat. Нові лінзи випускаються цього тижня.

Лінзи, що можна придбати, схожі на спонсоровані лінзи платформи - лише ці фільтри містять активну кнопку. Ця кнопка дозволить купувати продукти в Snapchat, а також виконувати інші дії, такі як завантаження програми або навіть перегляд відео. Наприклад, одним із перших лінз, який розповсюджується, є фільтр Clairol Color Crave, який перетворює волосся на різні кольори. Натисканням кнопки "Придбати зараз" виводить Snapchatters на цільову сторінку, щоб придбати колір волосся.

Однак посилання на магазин - це не єдиний тип лінз, які можна придбати. Ще один новий фільтр для I Feel Pretty відкриває трейлер фільму, а не Інтернет-магазин. Третім варіантом є кнопка завантаження програм. Інші рекламодавці, які є частиною запуску нового формату, включають Adidas та King, розробника Candy Crush. Snapchat не представляє підвищення ціни з розширенням Sponsored Lenses, яке платформа спочатку запустила в 2015 році.

Як і інші фільтри, опції AR, що можна придбати, можна використовувати просто для надсилання Snap друзям. Посилання не зберігається на зображеннях, закріплених за допомогою фільтра.

Посилання відкривають браузер, не виходячи з програми Snapchat. Згідно з Ad Week, оплата не здійснюється на Snapchat, але рекламодавці можуть дозволити покупцям увійти до наявного облікового запису для покупки або активувати такі функції, як Apple Pay.

Shoppable AR може дозволити Snapchatters приміряти продукт перед покупкою - хоча і не обов’язково, оскільки блискуче волосся у фільтрі Clairol - це не зовсім те, що посилання спонукає вас купувати. Рекламодавці зможуть побачити статистичні дані про те, скільки користувачів спробували Об’єктив - і скільки в свою чергу натиснули на це посилання.

Shoppable AR - це останній крок Snapchat для отримання доходу від зосередження платформи на камері та AR. Минулого року Snapchat відкрив World Lenses для спонсорів, а саме цього тижня відкрив Lens Studio для AR-масок, а також предметів. Раніше в цьому році Snapchat почав продавати товари Snapchat, провівши пальцем від Snapchat Store Story.

Останні повідомлення