Як отримати послідовників в Instagram

Подальше читання

  • Як користуватися Instagram як професіонал
  • Як завантажити фотографії в Instagram
  • Як зв’язати Instagram з Facebook

У цифрову епоху спрага послідовників (і невловимих лайків) цілком реальна. Однак поза нашими соціальними колами може бути важко залучити послідовників для просування нашого бренду або просто погладити наше его. Тим не менше, існує безліч способів залучити більше підписників в Instagram, якщо ви хочете розширити охоплення в Інтернеті. Можливо, найближчим часом ви не зможете набрати стільки лайків, як Бейонсе чи Джастін Бібер, але ці корисні поради та підказки повинні допомогти донести вашу сторінку до ширшої аудиторії з досить мінімальними зусиллями.

Не забудьте хештег

Одним з найпростіших способів збільшити кількість підписників є просто використання хеш-тегів, які є словами або фразами, що йдуть за знаком фунта (або хешем) і використовуються для позначення певних типів публікацій у соціальних мережах.

Використання популярних або популярних хеш-тегів може зробити ваші фотографії більш доступними для тих, хто використовує функцію пошуку Instagram. Але які хештеги слід додати до своїх публікацій? На щастя для вас, ми створили список декількох найпопулярніших хеш-тегів, які повинні зробити спрощення щоденного включення хеш-тегів ще простішим. Якщо ніщо з цього не сподобається, сміливо придумуйте своє. Нехай вони будуть короткими та приємними, щоб збільшити шанси людей взаємодіяти з ними.

Спілкуватися

Залучення має вирішальне значення, коли мова йде про збільшення вашої бази послідовників. Хоча вподобання зображень - це простий спосіб залучити користувачів, коментування фотографій та реагування на інших в Instagram додає вашому профілю трохи індивідуальності. Спробуйте бути щирими у своїх взаємодіях - ви би були здивовані, як легко люди можуть зрозуміти, коли ви займаєтеся фермерським господарством, - і коментувати лише фотографії, які вам справді подобаються. Ви можете почати з пошуку фотографій із уже використаними хештегами, що дозволить вам взаємодіяти з користувачами подібних інтересів та стилів.

Ви також можете знайти облікові записи для коментування на вкладці "Огляд" (яка відповідає вашим інтересам). Можливо, ви зможете назбирати ще кількох підписників, шукаючи Instagrammers за допомогою #followforfollow, #followme та #likeforlike, але не дивуйтеся, якщо вони відмовляться від вас через кілька днів - це просто частина гри. Вам краще спробувати встановити справжнє спілкування, щоб збільшити кількість своїх підписників.

Час є ключовим

Хоча Instagram більше не відображає публікації в хронологічному порядку, знання, коли публікувати в Instagram, все одно має значення. Спробуйте публікувати в Instagram, коли знаєте, що ваші фоловери, швидше за все, будуть в Інтернеті, щоб ваші фотографії не були поховані незліченними іншими акаунтами, за якими вони, без сумніву, стежать. Обідній час та ранні вечори, а також вранці перед роботою - найкращі часи для розміщення публікацій у соціальних мережах і майже відразу ж сприятимуть залученню ваших дописів.

Але знаючи, де лежить ваша аудиторія (або де ви хочете, щоб вона зростала), ви можете розміщувати повідомлення для розміщення інших часових поясів, крім того, в якому ви перебуваєте. Ви можете використовувати додаток Пізніше, щоб планувати та планувати публікації на ці пікові часи . Використання Insights, функції Instagram, унікальної для бізнес-акаунтів, також може допомогти вам визначити найкращий час для розміщення своїх фотографій.

Додайте біографію

Заповнення біографії у вашому обліковому записі - ще один простий спосіб підвищити зацікавленість та переконати людей почати стежити за вами. Для підприємців та художників це дозволяє вам легше висловити своє стисле повідомлення про бренд та зробити посилання на інші професійні сторінки. Це також надає вам можливість повідомити людям трохи більше про вас, хто ви є, і про те, що можна очікувати від вас.

У вас є лише 150 персонажів, щоб розповісти історію свого життя, однак цього повинно бути більш ніж достатньо. Не бомбардуйте людей зайвою інформацією чи мітками у вашому біографічному матеріалі. Повідомлення людей про те, що ви робите чи те, що вам подобається, дозволить вам швидко зібрати послідовників зі схожими інтересами і лише на певні зусилля.

Мережа ефективно

Важливо використовувати повну соціальну мережу, щоб збільшити кількість підписок на Instagram. Ви можете підключити свій обліковий запис Instagram до свого списку контактів та / або Facebook, що дозволить швидко додавати друзів, членів сім'ї або всіх знайомих, яких ви незнайомі.

Так само, щоб максимізувати свою існуючу мережу, може бути корисно пов’язати вашу сторінку Instagram через інші соціальні мережі. Цілком ймовірно, що люди, які стежать за вами у Facebook або Twitter, мають облікові записи Instagram, і знаючи, де вони можуть вас знайти, ви можете змусити їх стежити за вами на кількох сайтах. Крім того, якщо ваша сторінка в Instagram відповідає вашому професійному життю, може бути корисно перерахувати обліковий запис як на візитній картці, так і на веб-сайті.

Інстаглам

За допомогою програми, заснованої на візуальній привабливості таких зображень, як Instagram, все, що додає вашим фотографіям трохи додаткової популярності, може збільшити ваші шанси на залучення. Окрім вбудованих фільтрів Instagram та елементів керування редагуванням, є ще кілька додатків, які допоможуть виділити ваші публікації. Власний додаток "Макет" Instagram, який зараз доступний для iOS та Android, дозволяє створювати власні колажі, допомагаючи вашим фотографіям виділятися серед натовпу. VSCO пропонує професійний набір класичних стилів фільмів, які можна застосувати і до своїх фотографій, а Adobe Spark Post дозволяє створювати колажі та додавати анімацію з попередньо встановленими шаблонами для різних розмірів публікацій, включаючи Stories.

Розкажіть історію своїм дописом

Зображення можуть бути хлібом і маслом Instagram, але якщо ви хочете накопичити підписників, ви хочете, щоб люди відчували глибшу взаємодію з вашими публікаціями. Ви можете зробити це, додавши до своїх публікацій детальний опис, цитату чи історію, що додасть контекст вашому акаунту та створить розповідь, за якою можуть стежити інші користувачі.

Можливо, ви все ще не можете додати посилання безпосередньо до описів Instagram, але багато чого можна сказати 2200 символами. Ви також можете позначити колег інстаграмерів, які можуть бути на ваших фотографіях, або створити теги, творчість яких надихнула вашу власну. Ви навіть можете додати до своїх дописів до 30 хеш-тегів, дозволяючи зробити їх трохи цікавішими.

Будь унікальним

Це звучить очевидно, але люди в соціальних мережах мають тенденцію йти за лідером - звідси розповсюдження мемів та повторюваних жартів. Якщо ви хочете стати знаменитістю в Instagram, однак наслідування стилю та змісту інших вам лише так допоможе. Створіть чіткий стиль із вашими фотографіями та чіткий голос із вашими коментарями, щоб, коли люди бачать ваші публікації, вони миттєво розпізнавали їх як ваші.

Не обов’язково отримувати надто конкретну інформацію, але якщо ви трохи намалюєте фокус, а не просто опублікуєте щось, що кидається в очі, це допоможе залучити фоловерів. Приділіть трохи часу та будьте справжніми, і незабаром ви будете купатися в морі нових підписників в Instagram.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found