Нагороди спільноти Reddit виділяють найпопулярніші публікації, внутрішні жарти

Від Mic Drop до Positive Pineapple, найновіший додаток до Reddit Coins такий же різноманітний, як і спільноти на самій платформі соціальних медіа на базі форуму. Оголошені 24 липня, нагороди спільноти Reddit - це спеціальні нагороди в межах кожної спільноти, які допомагають розпізнавати найкращі коментарі та публікації.

Розширюючи нагороди Reddit Silver, Gold та Platinum Awards, премії Community Awards виділяють публікації, щоб поставити їх перед більшою кількістю користувачів. Але на відміну від існуючої програми винагород Reddit, нагороди спільноти є ексклюзивними для кожної спільноти. Наприклад, у підредакторі r / DunderMiffin, присвяченому «Офісу», нагорода «Класичний» вказується степлером у формі «Жело», сумно відомим практичним жартом із популярного серіалу.

Попередня Наступна 1 з 3 Reddit community awards оголошено знімок екрану 2019 07 18 о 10 32 копіяreddit community awards оголошено знімок екрану 2019 07 16 о 9 30 52 вечора копіяreddit community awards оголошено знімок екрану 2019 07 03 о 2 57 55 pm копія

Модератори спільноти створюють нагороди, які є ексклюзивними для кожної спільноти, в тому числі скільки монет їм потрібно. Поряд із просуванням певної публікації, нагороди також передають частину цих монет спільноті. Модератори також можуть попросити спільноту запропонувати думки щодо нагород перед їх фіналізацією.

Нові нагороди слідують аналогічному процесу до існуючих нагород, які вимагають від користувачів купувати монети або підписуватися на Reddit Premium, щоб створити сховище монет для видачі нагород. Спеціальні нагороди спільноти - якщо спільнота їх створила - відображаються під нагородами Reddit після натискання на опцію “дати нагороду”. Користувачі мають можливість зробити нагороду анонімною та додати повідомлення. Громади можуть створити до шести спеціальних нагород, вартість яких варіюється від 500 до 40000 монет.

Reddit заявляє, що нові нагороди спільноти дозволяють висловитись ширше, ніж оригінальні срібні, золоті та платинові нагороди, заохочуючи нагороди, що створюються на основі внутрішніх жартів або культури цієї конкретної спільноти. Нова функція є результатом багатомісячного тестування, зазначає компанія, а також відгуків від спільнот раннього доступу.

Нагороди громади розповсюджуються для деяких громад з 24 липня, а в інші громади надійдуть протягом наступних кількох тижнів. Деякі спільноти, які протестували цю функцію і вже розгортають нові нагороди, включають r / Wellthatsucks, r / worldpolitics, r / toowrighttoask, r / murderedbywords, r / amitheasshole, r / casualconversation.

Останні повідомлення