WhatsApp незабаром дозволить вам надсилати гроші за допомогою Facebook Pay

WhatsApp може незабаром стати платформою для відправки грошей, а також повідомлень.

У понеділок WhatsApp розпочав розповсюдження платежів у Бразилії, першій країні, яка, як очікується, буде розгорнута.

Платежі WhatsApp працюють за допомогою Facebook Pay, існуючої платформи компанії для відправлення грошей в Інтернеті. Facebook Pay дозволяє користувачам програм соціальних мереж зберігати інформацію про свої кредитні або дебетові картки, шифруючи інформацію, яка використовується для транзакцій, що продаються в додатку, наприклад, надсилання грошей другові або пожертви некомерційній організації.

Facebook Pay дозволить користувачам WhatsApp надсилати гроші друзям (ліворуч) та компаніям (праворуч). Facebook

Facebook Pay вже працює на Facebook і Messenger в США, але розповсюдження в Бразилії - це перший випадок, коли ця функція поширилася на платформу шифрованих повідомлень WhatsApp. Користувачі можуть надсилати платежі, а також вимагати оплати. Поряд з надсиланням грошей друзям у WhatsApp, ця функція також дозволяє малим підприємствам здійснювати розпродажі в додатку.

"Сьогодні ми починаємо здійснювати платежі для людей, які використовують WhatsApp у Бразилії", - заявив засновник та генеральний директор Facebook Марк Цукерберг у своєму повідомленні у Facebook у понеділок вранці. "Ми робимо надсилання та отримання грошей такими ж простими, як обмін фотографіями".

Цукерберг каже, що Бразилія першою отримала цю функцію, але "скоро буде ще багато". Компанія працювала з банками Бразилії, щоб налагодити функціонування.

Facebook Pay дебютував минулого року на тлі суперечок щодо Libra, запропонованої соціальною мережею криптовалюти, і вже дозволяє користувачам в США надсилати гроші в Messenger і Facebook. Тоді у Facebook заявили, що ця функція в кінцевому підсумку також розповсюдиться як на WhatsApp, так і на Instagram.

Зважаючи на постійний контроль Facebook щодо конфіденційності, користувачі можуть вагатися, довіряти мережі банківську інформацію. У компанії кажуть, що Facebook Pay шифрує номери рахунків та регулярно проводить моніторинг боротьби з шахрайством. Користувачі можуть також встановити PIN-код або, на сумісних пристроях, використовувати сенсорний або ідентифікатор обличчя, який не зберігається в самому Facebook. Facebook Pay також надсилає сповіщення користувачам про активність в обліковому записі.

Користувачі можуть налаштувати Facebook Pay у налаштуваннях як Facebook, так і Messenger. Компанія ще не повідомила, коли платежі WhatsApp розпочнуться після першого запуску в Бразилії.

Останні повідомлення