Діяльність у Twitter може бути використана для відображення збитків від урагану

Twitter виявився точним для урагану mappyinf, стан павутини піщанийКоли вам потрібно перевірити стан стихійного лиха, звідки ви отримуєте останні новини? Погодний канал? Екстрені трансляції? Радіо? Будь-яка кількість програм чи веб-сайтів для відстеження погоди? Ви можете бути здивовані тим, що найкращу інформацію можна знайти в соціальних мережах. Дослідники Національного дослідницького центру інформаційних та комунікаційних технологій у Мельбурні дослідили вплив програм соціальних мереж, таких як Twitter, на відображення збитків, йдеться в публікації журналу Science Magazine.

У жовтні 2012 року ураган "Сенді" було класифіковано як велику систему низького тиску над південними водами Куби. Через п’ять днів це було зафіксовано як один з найбільших ураганів в історії, який зарядив східне узбережжя Сполучених Штатів і залишив людей на мелі та без влади. Уряд важко вирішив, як найкраще розіслати свої прибиральні бригади - які райони найбільше потребували? Кому потрібні надзвичайні витратні матеріали та послуги?

Неточне картографування під час супершторму "Сенді" та "Ураган Катріна" затримало реакцію урагану на тижні та місяці. Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій США (FEMA), як правило, спостерігає за самим штормом, місцевою географією на своєму шляху та інфраструктурою для формування моделей. Потім він піднімає літаки в повітря, щоб додати деталі на карти. Агентство зазнало критики за повільну реакцію на жертви Катріни.

Юру Кривашеєу, фізик-обчислювач, очолив групу для вивчення подій у реальному часі за допомогою твітів, а потім створив карту. Спочатку команда мала отримати дані. Це виявилося хитро, оскільки дослідники вагаються ініціювати юридичні дії, використовуючи дані таких компаній, як Twitter, яка відкрила повний архів для науковців у 2014 році. Кривашеєв перемістився в цій перешкоді, купуючи лише підмножину даних у сторонніх компаній, які збирають, обробляють та перепродає дані з Twitter. Команда звузила пошук усіх твітів у світі з 15 жовтня по 12 листопада 2012 року, що включає час безпосередньо перед ураганом і кілька днів після того, як він розсіявся. Подальше вдосконалення було досягнуто шляхом налаштування пошуку за твітами, які містять такі слова, як «ураган», «Піщаний», «відверта буря» та «повені».

Багато твітів включали місцезнаходження користувача, але для тих, хто цього не робив, команда аналізувала ці акаунти та вміст повідомлень, щоб отримати відсутні дані. Дослідники склали майже 10 мільйонів твітів із понад двох мільйонів акаунтів.

Було виявлено, що чим ближче люди були до урагану, тим більше вони писали про нього в Twitter. Отож, хоча результати були не зовсім випадковими, їх також слід сприймати з достатньою кількістю солі. Наскільки кількість твітів відображає фактичне знищення від події? Місцеві ЗМІ процвітають, вселяючи страх у своєї малої аудиторії, і це могло додати до зростання соціальної активності. Щоб пом'якшити це, дослідники звернулися до FEMA та урядів штатів Нью-Йорк та Нью-Джерсі, щоб отримати офіційний підсумок збитків.

Порівняно, результати дослідження Twitter показали багатообіцяючі результати. Чим більше фактичних збитків зазнав Сенді в околицях (що вимірюється вартістю ремонту), тим більше його мешканців писали в Twitter. На диво, сам Twitter був трохи точнішим за FEMA, коли справа доходила до прогнозування місця та ступеня збитку від шторму.

Ми все ще повинні бути обережними, оскільки соціальні медіа загалом мають свої обмеження та проблеми з точними даними. "Twitterbots" - це програми, які повторюють найпопулярніші твіти та відповідають на законні твіти, і їх потрібно враховувати. Однак Урбано Франка, науковий співробітник Гарвардської медичної школи, каже, що дослідники тут "мабуть мають більшість, якщо не всі, проблеми та потенційні лазівки". Він пропонує продовжити вивчення інших платформ соціальних медіа, таких як Facebook, хоча отримати ці дані може бути непросто.

Останні повідомлення