Vine Now давайте вам вирвати аудіо з інших відео

vine співзасновник хоче створити додаткову програму

Vine спирається на свій успіх у розповсюдженні вірусних музичних відеокліпів, додавши до своєї послуги більше функцій на основі аудіо. Після введення інструменту Snap to Beat у серпні, нові зміни призведуть до того, що Vine перетвориться на аудіотеку з відкритим вихідним кодом, що дозволить користувачам вибирати музику з інших кліпів для використання для себе.

Однією з найбільших сильних сторін Vine є його здатність створювати нові візуальні тренди, побудовані на реміксах та спільній роботі. Від популярних нових танцювальних рухів до сучасної поп-музики до відеосигналів, що синхронізують губи, музичний розділ Vine - це вірусний римейк.

Нова кнопка аудіо-реміксу ще простіше переосмислює музичний твір. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку з трьома крапками під Vine, яка відкриє опцію “Зробити аудіо ремікс”. Потім вибрана звукова доріжка попередньо завантажиться в розділ камери додатка, і ви зможете завантажити власну думку. Усі ремікси будуть посилатися назад до свого джерела, щоб гарантувати, що оригінальні творці отримають належну заслугу.

Ця остання функція також пов’язана з новим інструментом Discovery, який дозволяє бачити стрічку, повну аудіоцентричних реміксів вибраного відео - гарантуючи, що ви знаєте, які цикли відео надихають інших. Для того, щоб отримати доступ до цієї функції, просто торкніться музичної ноти під відео (як це було б виявити його джерело звуку), а потім торкніться стрілки, спрямованої праворуч. Окрім цих нових аудіоканалів, користувачі також зможуть шукати метадані пісні за допомогою вкладки Vine Explore. Отже, тепер ви можете шукати Vines, які використовують певний аудіокліп як фонову доріжку.

Наразі інструмент аудіореміксу доступний лише на iOS, але інструменти виявлення доступні користувачам Android та iOS.

Повідомлення в блозі Vine про оновлення (під назвою “Remix, Collaborate and Listen”, каламбур, який натякає на сумнозвісний хіт ванільного льоду “Ice, Ice Baby”, який незаконно взяв вибірку дуету Queen and David Bowie “Under Pressure” десятиліття тому) вказує, що інструменти орієнтовані на нових користувачів. Пізніше стурбованість додатком для відтворення відео залучає нових творців. Зростаюча кількість користувачів Vine потрапляє до простих спостерігачів, оскільки найкращі творці програми заявляють про монополію над циклами. Нещодавно започаткована ініціатива "Музика на лозі" намагається вивільнити звук для цілей широких мас.

Останні повідомлення