Як визначити, хто з ваших друзів на Facebook використовує BangWithFriends

збентеженийНу, час веселощів закінчився, усі. Виявляється, така необхідна анонімність, яка поставляється з додатком BangWithFriends Facebook, не є такою повною, як ми всі думали. Насправді існує дуже простий спосіб дізнатись, хто з ваших друзів у Facebook цим користується. Незважаючи на те, що ми помітили це, коли вперше пограли з додатком ще при його запуску, ми думали, що виправлення було видано - воно ще не було, як спочатку помічав Daily Dot.

Якщо ви ввійшли у свій обліковий запис Facebook, вам потрібно лише натиснути тут.

bwf не анонімний

І тепер ти ніколи не будеш тим самим, бо знаєш, хто хоче удару з друзями. Це просто те, чого ви не можете побачити.

Компанія BangWithFriends щойно запустила свої мобільні програми, разом з деякими новими функціями, щоб зробити нас більш зручними у користуванні додатком: Ви можете попросити "зависнути", а не "грюкнути", а також скасувати вибір друзів, яких ви випадково обрали п'яними передумав.

Якщо у вас є додаток BangWithFriends Facebook (не соромно, деякі з нас не видаляли його, оскільки спочатку тестували… * вказує на себе *), ви можете легко змінити налаштування конфіденційності, щоб люди цього не бачили. Не щоб бути такою людиною, але на момент запуску, ми зробила попереджаємо, що вам слід звернути увагу на екран дозволів, який повідомляє, яку інформацію він буде використовувати та що відображатиме.

екран встановлення bwf -

Нехай це буде уроком для всіх нас: із великим стукотом приходить велика відповідальність. Перейдіть на свою сторінку конфіденційності, стат.

[ОНОВЛЕННЯ]

Анонімний творець BangWithFriends “C” щойно надіслав цю заяву щодо проблеми конфіденційності:

Ми дуже серйозно ставимось до конфіденційності в Bang With Friends, і переважна більшість користувачів не з’являтиметься в такому пошуку. Якщо ви встановили програму після січня, ви не з'явитесь (якщо ви не змінили налаштування конфіденційності вручну).

Ми почали роботу безпосередньо перед тим, як функція пошуку графіків Facebook відкрилася для широкої аудиторії. Протягом перших кількох днів після запуску налаштування за замовчуванням у Facebook, коли користувач встановив наш додаток, було встановлено за замовчуванням для всіх програм. Для багатьох користувачів це було "Загальнодоступне" або "Друзі".

Ми швидко скорегували це (ще в січні), коли зрозуміли, що графічний пошук це зробив. Після виявлення цієї проблеми ми встановили за замовчуванням для нашого додатка "Тільки я".

Будь-який користувач, який встановив наш додаток після січня, повинен був бачити це налаштування за замовчуваннямі не відображатиметься в пошуку графіків (а також посилання, яке ви вказали в статті). Для всіх користувачів, які з’являються, ви маєте повний контроль над цим у своїх налаштуваннях Facebook, як ви вже згадали: //www.facebook.com/settings?tab=applications&view

Проклятий, Графічний пошук. Руйнуємо все наше сексуальне задоволення.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found