Instagram зараз дозволяє побачити, чому постійно з’являються ті самі акаунти

Instagram анонсував у четвер нову функцію, де користувачі можуть бачити облікові записи, з якими вони взаємодіють найбільше і найменше - пропонуючи огляд того, як працює алгоритм популярного додатку для обміну фотографіями.

Прагнучи до прозорості, ця функція почне розповсюджуватися протягом найближчих кількох днів і відповідає на питання, чому ми, як правило, бачимо публікації одних користувачів більше, ніж інших.

Раніше Instagram регулярно заявляв, що навмисно не приховує облікові записи з вашої стрічки, а натомість показує ієрархію публікацій, які, на його думку, вам можуть сподобатися спочатку - хоча з цим він теж почав заважати.

Найбільш і найменш взаємоділа з функцією Instagram. Instagram

"Instagram насправді полягає в тому, щоб наблизити вас до людей та речей, які вас цікавлять, - але ми знаємо, що з часом ваші інтереси та стосунки можуть змінюватися та змінюватися", - сказав представник компанії у заяві Digital Trends. "Завдяки цій функції ви матимете швидкий доступ та прості ярлики для перегляду облікових записів, за якими ви стежите, упорядкованих за категоріями та редагування звідти"

Функція розбита на дві категорії: "Найпопулярніші в стрічці" та "Найменш взаємодіючі". Щоб отримати до нього доступ, перейдіть у свій профіль і торкніться «Підписання» вгорі.

Як зазначає Mashable, ця функція - це лише подання того, чому ваш канал виглядає так, як виглядає: він не надає користувачам можливості переміщення облікових записів за категоріями. Користувач все ще повинен сподобатися публікаціям та реагувати на Історії облікових записів, з яких вони хочуть бачити більше.

Поряд з цією новою функцією також є можливість сортувати ваш список "Підписання" від самого раннього до останнього, дозволяючи побачити перший обліковий запис, за яким ви коли-небудь стежили.

Хочете побачити, які облікові записи Instagram найбільше відображаються у вашій стрічці і з ким ви найменше взаємодієте? Тепер ти можеш! Просто натисніть «Підписання» та керуйте списком звідти. pic.twitter.com/eKFOBCdutr

- Instagram (@instagram) 6 лютого 2020 р

Це не перше оновлення, яке платформа соціальних медіа випустила, намагаючись надати користувачам те, за чим вони ностальгують: хронологічну стрічку. Рішення компанії змінити свій колишній послідовний графік на більш персоналізований у 2016 році все ще злить творців донині.

Випуском цієї нової функції, Instagram сподівається заспокоїти своїх галасливих недоброзичливців, надавши кращий спосіб керувати тим, що вони бачать - але не роблячи багато для повернення минулих версій програми. Хай живе алгоритм.

Останні повідомлення