YouTube Star PewDiePie запускає мережу талантів відео

PewDiePie YouTube Зірка YouTube PewDiePie запустила власну мережу відео-талантів RevelMode за допомогою Maker Studios, мережі YouTube, що належить Діснею.

RevelMode побачить, як PewDiePie працює з безліччю зірок YouTube на його вибір над різноманітним оригінальним вмістом, включаючи шоу, ігри, музику, одяг та анімацію. За даними Maker Studios, мережа талантів PewDiePie включає список знаменитостей YouTube, які разом мають понад 100 мільйонів передплатників у соціальних мережах, таких як Facebook, Snapchat, Instagram, Twitter і, звичайно, YouTube.

До складу RevelMode входять CinnamonToastKen (Кен Моррісон), CutiePieMarzia (Марція Бізогнін), Доджер (Брук Лоусон), EmmaBlackery (Емма Блекері), JackSepticEye (Шон Маклафлін), Желі (Джель ван Вухт), Квеббелкоп (Jve, ван Квенббелкоп) Маркиплієр (Марк Фішбах).

Це не вперше, коли PewDiePie (справжнє ім’я Фелікс К’єлберг) розгалужується для створення контенту для сторонніх розробників. У минулому році було оголошено, що К'єлберг разом з виробниками Ходячі мерці мали розпочати оригінальну серію під назвою Налякати PewDiePie.

За словами Кельберга, мережі є основним джерелом доходу для багатьох користувачів YouTube. У стартовому відео для RevelMode (див. Вище) К’єлберг називає час, проведений у Maker Studios, "поїздкою на американських гірках", можливо, вказуючи на те, що це було нерівним досвідом. Тим не менше, К'єлберг успішно переглянув свій контракт із мережею, підтриманою Діснеєм, у 2014 році, і вважається, що RevelMode був частиною цих умов. Аналітики порівняли цей крок із практикою індустрії звукозапису, зокрема, створенням підтипу більшою корпорацією. К'єлберг навіть зазначає, що підтримка Maker Studios може бути двосічним мечем, оскільки він міг бачити, як RevelMode втрачає свій "хіпстерський кредит". Однак він запевнив глядачів, що загальне ставлення нової мережі буде керуватися шанувальниками, створюючи "все, що є чудовим в очах шанувальників".

PewDiePie - безперечно найбільша зірка Інтернету, яка може похвалитися 41 мільйоном підписників на його канал YouTube. 26-річного шведа переважно можна побачити в іграх на відеоплатформі, де його кліпи генерують мільйони переглядів. Він також отримав рейтинг найвищих заробітків на YouTube, заробивши 12 мільйонів доларів за рік, що закінчився 1 червня 2015 року.

Останні повідомлення