Бот DeepDrumpf у Twitter імітує твіти Дональда Трампа

Дональд Трамп Гейдж Скідмор / Flickr Певна настоянка непослідовності стала щось на зразок візитної картки кандидата в президенти від Республіканської партії Дональда Трампа, і тепер новий бот у Twitter успішно наслідував людину, яка цілком могла б стати наступним президентом США. Бот під назвою DeepDrumpf був розроблений деякими дуже блискучими розумами MIT і залежить від "лише декількох годин стенограм виступів Трампа та дебатів". І як не дивно, цього достатньо, щоб усю гру "вгадай, хто це сказав" досить складною. Зрештою, чи не "я те, що не потрібно ІДІЛ", звучить як щось, що насправді сказав би містер Трамп?

Ми повинні зробити Сполучені Штати. Вони не можуть цього зробити. Тому що я збираюся платити за країну.

- DeepDrumpf (@DeepDrumpf) 3 березня 2016 р

Ім'я бота базується на недавньому сегменті "Минулого тижня сьогодні ввечері" з коміком Джоном Олівером, який зазначив, що прізвище предків Дональда Трампа, насправді, Друмпф. Це породило не лише популярний хештег #makedonalddrumpfagain, а й цей новий проект.

Добре, зараз це чудово з ISIS, я вам скажу що? Я не хочу, щоб вони голосували, найгірші дуже соціальні люди. Я люблю мене

- DeepDrumpf (@DeepDrumpf) 3 березня 2016 р

Сам алгоритм був натхненний дослідженням минулого року, яке показало, що Трамп говорить на рівні четвертого класу, і працює шляхом створення твітів, натхненних Трампом, лише по одній букві за раз. Отже, якщо бот вибрав букву "М", щоб розпочати повідомлення із 140 символів, він продовжить іншу букву, яка створить слово в досить обмеженому словниковому запасі. Як пояснює MIT, "Якщо бот випадково починає свій твіт з літери" M ", це, швидше за все, буде слідувати" A ", а потім" K "і так далі, поки бот не набере слогану передвиборчої кампанії Трампа , "Зроби Америку знову великою". Потім вона починається з наступного речення і повторює процес, доки не досягне обмеження в 140 символів ".

[Корупція], і це неприємно. Але красиво. Тож я хочу подякувати вам. Я люблю донорів та деяких поганих сьогодні, яких було право втратити.

- DeepDrumpf (@DeepDrumpf) 4 березня 2016 р

Бот випустив кілька досить переконливих твітів, кожен з яких майже тривожно схожий на настрої, які сам Трамп підтримував у ході передвиборчої кампанії (і протягом свого життя у Twitter). Ось мій особистий улюблений:

у нас справді є люди дурні.

- DeepDrumpf (@DeepDrumpf) 4 березня 2016 р

Бредлі Хейс, лабораторія комп’ютерних наук та штучного інтелекту (CSAIL), що стоїть за цим блиском, пояснив, що "більш спрощена" мова Трампа зробила його ідеальним кандидатом для навчання з точки зору глибокого навчання та нейронних мереж.

Ми ніколи не будемо вести переговори, дивіться на кордон з Єменом. Знову я вийшов зі своїми угодами - там нам потрібні люди. Дуже дякую.

- DeepDrumpf (@DeepDrumpf) 4 березня 2016 р

Деякі найцікавіші результати випливають із безпосередньої взаємодії DeepDrumpf із твітами справжнього Дональда Трампа. Хейс буде подавати мову свого алгоритму з власного твіту Трампа, що дозволяє відповідь бути трохи більш «контекстуально актуальною».

@realDonaldTrump Вони збираються платити прямо зараз, і, як, абсолютно. Я справді багатий. О, я хочу підтримати і мати їх.

- DeepDrumpf (@DeepDrumpf) 3 березня 2016 р

Хейс показав, що "для цього не потрібно було так багато працювати", щоб бот сильно нагадував Дональда Трампа. Він швидко почав отримувати "грубі" результати, які були "начебто англійські і дуже схожі на політичну риторику". Отже, якщо ви шукаєте спосіб піти за Дональдом Трампом, не слідкуючи за Дональдом Трампом, ви можете замість цього заглянути в DeepDrumpf.

Останні повідомлення