Twitter розкриває свої перші вибори 2016 Emoji

карта виборів google тренди 2016 вибори вибори питання голосування виборча скринька реєстрація вибори явка виборців завіса fe Scukrov / 123RF Оскільки смайлики в Twitter стають всюдисущими, це було лише питанням часу, коли служба обробить нас офіційним смайликом на виборах. На щастя, Twitter щойно розкрив свій перший подібний символ, за кілька днів до початку президентської гонки 2016 року, яка офіційно стартує 1 лютого в штаті Айова.

Смайли, які називаються цифровою версією знакової наклейки "Я проголосував", стали доступні сьогодні опівдні за північноєвропейським часом. Він має червону галочку в синьому полі, і, як і попередні смайлики в Twitter, може бути активований за допомогою хештегу, в даному випадку #iVoted або #iCaucased.

Ivoted emoji Twitter"Ми хотіли дати людям ту саму цікаву можливість носити значок на своїй сторінці, щоб сказати:" Я взяв участь сьогодні ... Я брав участь у процесі ", - сказав Адам Шарп, глава новин, уряду та виборів у Twitter, Mashable.

Шарп стверджує, що за десятирічну історію компанії вона перетворилася на "основну американську політику". Як повідомляється, Twitter звертається до президентських кампаній та державних секретарів, щоб допомогти просувати нові смайли. Смайли #iVoted продовжуватимуть діяти впродовж первинних виборів 2016 року та загальних виборів, а більше політичних смайлів буде оприлюднено пізніше.

Можливо, ми навіть побачимо більше смайлів, орієнтованих на кандидатів, таких як нещодавно представлені програмою Moji Keyboard для iOS. У минулому Twitter представляв смайлики у поєднанні з подіями на платформі та поза нею, включаючи саміт кліматичних змін COP21 минулого року, "Зоряні війни", а також спортивні події, такі як Кубок світу з регбі 2015 року.

Шарп наполягає, що під час праймеріз ми не побачимо жодних смайлів, а це означає, що деякі з нинішніх кандидатів не отримають своїх особистих значків. Однак у майбутньому нас можуть пригостити унікальними смайликами для учасників загальних виборів.

Останні повідомлення