Присутність НБА Snapchat за допомогою щотижневого каналу Discover

Заголовок мобільного перегляду nba - Дейв Броберг / 123RF НБА розширює свої партнерські стосунки зі Snapchat, щоб додати в додаток ще більше кадрових та ігрових кадрів.

Користувачі Snapchat могли помітити новий канал NBA Discover, який збігся з відкриттям сезону у вівторок. Вболівальники зможуть щотижня налаштовуватися на новий канал протягом сезону 2016-17. В інавгураційному виданні були представлені кадри дебюту Кевіна Дюранта на "Голден Стейт Уорріорз" та ринг-церемонії "Клівленд Кавалерз", повідомляє Mashable.

Присутні на іграх цього сезону також виграють від партнерства, маючи доступ до ексклюзивних лінз та можливість створювати Bitmoji на тему НБА. Остання особливість означає перший випадок, коли програма Bitmoji співпрацює зі спортивною лігою.

НБА продовжуватиме випускати живі сюжети, а вболівальники також матимуть доступ до геофільтрів із табло на живому рівні - функція, яка була представлена ​​в лютому, а згодом розширена, включаючи футбольні ігри середньої школи.

Ліга не оприлюднила фінансові дані угоди, що призведе до потроєння вмісту, який вона надає в додатку. Snap змінив свою політику щодо вмісту на початку цього місяця, дозволивши йому зберігати (або розподіляти) дохід від реклами від сторонніх ЗМІ і замість цього платити попередню плату за ліцензування програм. Модель провела порівняння з телевізійною мережею, і компанія, як повідомляється, шукає більш оригінальний вміст для своїх послуг, включаючи спортивні кадри.

У грудні Snapchat зареєстрував НФЛ як свого першого спортивного партнера (ліга також може похвалитися власним щотижневим каналом Discover). Потім, у березні, він розширив свою контентну угоду з Бейсболом вищої ліги, включивши регулярні кадри сезону, а також висвітлення всієї зіркової гри та Світових серій. Додаток також запустив відкритий канал США в серпні, щоб відзначити початок чемпіонату з тенісу. Для спортивних ліг та турнірів Snapchat пропонує доступ до високоактивної бази користувачів із 150 мільйонів щоденних користувачів.

Останні повідомлення