Instagram: Конкурс JetBlue пропонує безкоштовні рейси, якщо ви видалите всі фотографії

Чи хочете ви видалити всі свої фотографії в Instagram, щоб отримати шанс виграти безкоштовні рейси на цілий рік?

Це виклик, який кинув JetBlue у конкурсі, який міг побачити, як ви вилітаєте в будь-який із понад 100 пунктів призначення в США, Карибському басейні, Мексиці та за їх межами.

Але очищення вашого облікового запису від вмісту - це лише перший крок до участі у конкурсі. Вас також просять завантажити надане зображення, що рекламує JetBlue, і переконатися, що воно є єдине зображення в акаунті з 9:00 ранку за 8:00 за 8:00 за 8:00 ET 8 березня, коли команда маркетингу авіакомпанії розпочинає пошук матеріалів у соціальних мережах.

Якщо ідея видалення всіх ваших ретельно курированих зображень Instagram зі сторінки вашого профілю викликає у вас холодний піт, тоді це може бути кількома способами.

Для початку JetBlue на своїй сторінці правил згадує, що ви можете приховати свої зображення - і відновити їх пізніше - замість того, щоб повністю їх видаляти. Уже почуваєшся краще?

І, здається, ніщо не заважає вам створити обліковий запис виключно для цілей конкурсу, тобто вам не доведеться видаляти - або архівувати - будь-який вміст для входу. Однак чи буде вхід з облікового запису без підписників зручно пропустити команда маркетингу, це вже зовсім інше питання.

Крім того, якщо ви думали про видалення свого акаунта в Instagram, тоді участь у конкурсі було б хорошим способом вийти з платформи.

JetBlue пропонує приз «Все, що зможеш», трьом щасливчикам, кожному з яких дозволено запропонувати другий безкоштовний квиток подорожуючому. Одним з недоліків, крім руйнування вашого акаунта в Instagram, є те, що вам доведеться кашляти за податки та збори кожного рейсу, хоча навряд чи вони зіпсують банк.

Нестандартний конкурс відкритий для осіб, які проживають у США у віці 18 років і старше, і обмежується одним входом на людину. Лауреати премії будуть повідомлені 11 березня або приблизно цього року за допомогою прямого повідомлення в Instagram. Повну інформацію про те, як увійти, можна знайти на веб-сайті авіакомпанії.

Хоча видалення всіх ваших зображень з Instagram для багатьох людей буде занадто далеко, конкурс не є настільки екстремальним, як нещодавній, який розпочав Vitaminwater. Щоб взяти участь, учасники повинні були пообіцяти відмовитись від смартфона на цілий рік, щоб отримати 100 000 доларів.

Коли настане рік, переможець повинен буде пройти тест на детекторі брехні, щоб переконати організаторів, що він або вона справді відмовилися від своєї слухавки протягом цілих 12 місяців.

Останні повідомлення