Як зробити GIF за допомогою Photoshop (та інші альтернативи)

ammentorp / 123RF ammentorp / 123RF

Якщо на малюнку написано тисячу слів, то в анімованому GIF, ймовірно, 10 000. А може, 50 000? Мільйон? Добре, не переоцінюйте метафору! Справа в тому, що GIF-файли дивовижні. Вони схожі на фліпбуки в Інтернеті - чудово передають думки та емоції, яких слова не можуть описати, демонструють витівки ваших чарівних домашніх домашніх тварин, створюють абстрактне мистецтво або гарно посміхаються.

Цей простий підручник повинен провести вас через процес створення першокласних GIF-файлів

GIF-файли також скромні, зазвичай передаються з низькою роздільною здатністю та обмеженою частотою кадрів, проте формат став улюбленцем Інтернету. Він послужив раннім прикладом того, що ви могли робити в Інтернеті, чого не можна робити в друкованих видах, і зберігся в основному незмінним з моменту свого створення в кінці 1980-х, залишаючись популярним сьогодні, незважаючи на різке зростання високоякісних форматів веб-відео. Це, звичайно, лише робить скромний GIF ще більш вражаючим.

Ми, мабуть, проповідуємо хору. Зрештою, якщо ви читаєте це, ви вже знаєте, які чудові анімовані GIF-файли. Можливо, ви використовували GIF-клавіатуру на своєму телефоні, щоб надіслати забавну анімацію другові, або бачили, як вони з’являються у коментарях на Facebook. Але чи коли-небудь ви робили власну? Ми всі маємо ідеї для найбільших GIF-файлів, мініатюрних шедеврів, які чекають шансів на життя - але, можливо, ви не знаєте, як втілити цю мрію в реальність. Не потрібно хвилюватися: Цей простий підручник повинен провести вас через процес створення першокласних GIF-файлів, навіть якщо ми не можемо остаточно сказати вам, як його вимовляти.

Як зробити анімований GIF з відео (Photoshop)

Перш ніж перейти прямо до підручника, нам слід звернутися до слона в кімнаті. Adobe Photoshop - це, мабуть, найкраще програмне забезпечення для створення GIF-файлів (або редагування зображень загалом). Якщо у вас немає Photoshop, є програми, які можуть надати вам ті самі функції, такі як GIMP, але якщо ви хочете серйозно зайнятися створенням GIF-файлів, Photoshop - це шлях.

Кінь анімований gif

Крок 1- Знайдіть в Інтернеті хорошу відеопослідовність, яку ви хочете перетворити на GIF. Це може бути практично будь-що, але спробуйте вибрати не занадто довгий кліп, оскільки стислість - душа GIF.

Крок 2- Збережіть відео на своєму комп’ютері. Перегляньте наш посібник із завантаження відео YouTube, якщо вам потрібні вказівки щодо видобування відео з Інтернету. Обріжте кадри лише на ту довжину, яку потрібно відтворити GIF. Дві-три секунди - це чудово, п’ять натискає на неї, і 10 і більше можливо при правильному рубанні, але файл буде великим і важким для роботи. Загальне правило - передавати свою ідею в якомога меншій кількості кадрів.

Крок 3 - Відкрийте відео за допомогою Photoshop. Для цього перейдіть до Файл> Імпорт> Відеокадри до шарів. Виберіть потрібний відеофайл, і Photoshop відкриє його у вигляді серії нерухомих кадрів. Ви можете імпортувати все відео від початку до кінця або скористатися повзунками, щоб вибрати меншу частину кліпу. Ви можете обмежити імпорт будь-яким іншим (або кожним третім, четвертим тощо) кадром, щоб зробити файл меншим, але це також зробить відео чіппі.

Імпорт GIF у Photoshop

Крок 4 - Возитися з налаштуваннями. На даний момент ви можете налаштувати баланс кольорів і що завгодно за допомогою Photoshop, якщо хочете. Коли у вас все виглядає ідеально, вирушайте до Файл> Зберегти для Інтернету. Потім вас зустріне вікно, що виглядає приблизно так:

Налаштування GIF у Photoshop

Усі ці налаштування можна змінити, щоб зменшити ваш GIF. В ідеалі, ви захочете зробити його розміром не більше 1 Мб, щоб завантажувати веб-сторінки не потрібно віки. Грайте з усіма цими, поки не знайдете солодкого місця.

  • Кольори: Це обмежує кількість кольорів, що використовуються для створення зображення, тому чим вище, тим краще (GIF-файли обмежені максимум 256 кольорами). Опустіться до 128 або нижче, якщо це потрібно, або якщо ваш GIF не має багато кольорів для початку
  • Розсип: Дизеринг розсіює кольорові пікселі на зображенні, щоб воно виглядало так, ніби на зображеннях є проміжні кольори з обмеженою палітрою кольорів. Більш високі налаштування дають зображення, що виглядають краще, але також збільшують розмір файлу
  • Втрачений: Використовуйте цей параметр, щоб застосувати навмисне зниження якості. Нижче налаштування краще, але може знадобитися деяка втрата якості, щоб зробити ваш файл досить маленьким
  • Розмір: Зміна розмірів вашого GIF може мати величезний вплив на розмір файлу

Крок 5- Зберігайте та діліться! Натисніть кнопку збереження, щоб завершити створення. Після цього ви можете завантажити його на безкоштовний веб-сайт хостингу зображень, такий як Imgur, щоб поділитися ним із друзями та вбудувати у блоги та веб-сайти.

Як зробити анімований GIF за допомогою нерухомих зображень (Photoshop)

Ви також можете створювати анімовані GIF-файли у Photoshop, нанизуючи нерухомі зображення. Цей процес складається з шарування кожного кадру знизу вгору, а потім послідовності шарів за допомогою інструменту анімації / шкали часу Photoshop.

Крок 1- Зберіть нерухомі зображення, які ви хочете створити для GIF, і розмістіть їх в одній папці. Потім у Photoshop натиснітьФайл> Сценарії> Завантажити файли в стек. Звідти натисніть Перегляньте і виберіть зображення на робочому столі, які потрібно об’єднати у GIF.

Виберіть “OK”, і нова композиція повинна відкритись із цими кадрами, які тепер відображаються як окремі шари на одному зображенні. Розташуйте їх відповідно; ваш перший кадр повинен займати самий нижній шар тощо.

Ви також можете створити кожен шар окремо в самому Photoshop, а не просто групово завантажувати свої фотографії як шари. Запустіть Photoshop і створіть нове зображення, клацнувши Файл> Новий а потім виберіть "OK". Потім розблокуйте фоновий шар, двічі клацнувши піктограму замка, створіть новий шар, відкривши Шар> Новий…> Шар і спроектуйте кожен кадр відповідно. Знову ж таки, нанизайте анімацію знизу вгору. (Цей процес працює, якщо ви використовуєте стару версію Photoshop, яка не має опції «Завантажити файли в стек».) Просто завантажте свої фотографії у Photoshop, перетягніть їх у свій новий проект і відповідно змініть розмір новостворених шарів, використовуючи Photoshop інструмент перетворення (Еdit> Безкоштовне перетворення або Ctrl + T, а потім перетягніть кути, щоб змінити розмір об'єкта).

Ви хочете, щоб ваш кінцевий результат виглядав так, при цьому кожен кадр анімації відокремлюється як шар і розташовується хронологічно знизу вгору:

Зображення 1-го слайда у форматі gif

Крок 2- Тепер, коли ви правильно розташували свої шари, ви можете розпочати послідовність їх шарів. Знову ж таки, цей процес буде залежати від того, яку версію Photoshop ви використовуєте. Якщо ви все ще використовуєте CS5 або старішу версію (привіт, ми не будемо судити), відкрийте вікно анімації, відкривши Вікно + Анімація. Так само натисніть Вікно + Часова шкала у Photoshop CS6 та Photoshop CC для доступу до вікна шкали часу. Для Photoshop CC натисніть спадне меню в середині вікна шкали часу та виберіть «Створити анімацію кадру».

Відкривши інструмент секвенування Photoshop, клацніть на маленьку стрілку праворуч у верхньому правому куті, а потім виберіть Зробіть рамки із шарів.

Ви також можете натиснути стрілку праворуч, щоб створити новий кадр вручну (або ви можете просто скористатися командою гарячих клавіш Ctrl> Shift> Alt> F). Звідти використовуйте піктограму ока біля кожного шару, щоб приховати шари, які ви не хочете відображатись у створеному вами кадрі.

Зображення останнього слайда у gif

Відтепер використовуйте меню під кожним кадром, щоб перемикати його тривалість. Меню в нижньому лівому куті визначає, скільки разів ваш GIF буде відтворюватися - встановіть його Назавжди якщо ви хочете, щоб це нескінченно крутилося.

Крок 3- Вітаємо! Ви створили анімований GIF із використанням нерухомих зображень, і тепер вам потрібно лише експортувати його з Photoshop, використовуючи описаний вище процес. Для швидкого підведення підсумків:

Голова на Файл> Зберегти для Інтернету. Пам’ятайте, що ваш GIF не повинен перевищувати 1 МБ. Якщо потрібно, налаштуйте параметри кольору, затухання, втрат та розміру, доки розмір вашого GIF не буде відповідно змінено. Як тільки ви будете щасливі, збережіть свій нещодавно відмічений GIF.

Як зробити анімований GIF за допомогою нерухомих зображень (безкоштовно)

Якщо у вас немає доступу до Photoshop, існують безкоштовні способи зробити GIF, хоча якість кінцевого продукту може бути не такою високою. Існують різні безкоштовні програми (наприклад, GIMP або Pixlr), які пропонують основні функції Photoshop, що дозволяє створювати нерухомі зображення та відтворювати їх послідовно, а також веб-сайти, що дозволяють вирізати GIF-файли з відео. Жоден із цих процесів не буде настільки ефективним, як Photoshop, проте він дешевший і досить простий.

Використання нерухомих зображень

Існує кілька додатків у браузері, які дозволяють створювати GIF-файли із серії нерухомих зображень. Як приклад, ми використаємо Ezgif. Цей сайт дозволяє завантажувати серію зображень, упорядковувати їх та перетворювати в анімовані GIF-файли. Звичайно, для цього знадобиться набір зображень, які працюють послідовно. Для цього нам знадобиться безкоштовний замінник Photoshop. У цьому прикладі ми використаємо Pixlr.

Крок 1 - Перше, що потрібно зробити, це створити новий імідж. Виберіть розмір полотна, але майте на увазі, що чим більший розмір файлу GIF, тим повільніше він буде завантажуватися, тому спробуйте скоротити кількість речей, які ви вмістите на полотно. Простіше і менше - це часто краще.

Крок 2- Отримавши полотно, зробіть перший кадр вашого GIF. У цьому прикладі ми скористаємося інструментом фігури, щоб створити людину з кола, прямокутників та ліній, зберігаючи це зображення для створення першого кадру.

gif особи 1

Анімація складається з відтворення серії зображень з невеликими змінами, щоб надати ілюзію руху, тому, щоб зробити GIF, вам потрібно буде зробити кілька зображень, кожне з невеликими відхиленнями від останнього. Для простоти цей gif матиме лише кілька кадрів, тому він буде не гарним, але він повинен ілюструвати концепцію.

Крок 3- Для наступного кадру ми змусимо фігуру підняти руки, стираючи їх і малюючи нові руки, підняті вгору. Збережіть зображення, щоб створити другий кадр.

gif особи 2

Крок 3- Далі ми скористаємося інструментом «Текст», щоб текст з’явився, і збережемо це зображення як третій кадр.

gif особи 3

Крок 4- Потім ми додамо ще текст і збережемо його як четвертий кадр.

gif особи 4

Крок 5- Коли наші кадри будуть готові, ми завантажимо їх у Ezgif. Виберіть вкладку з міткою GIF Maker і натисніть на Виберіть файли кнопку. Виберіть усі файли зображень, пов’язані з вашим GIF.

Крок 6- Далі натисніть кнопку з написом Завантажити. Коли файли зображень завантажуються, переконайтеся, що вони в правильному порядку. Ви також можете встановити час затримки, тобто час між кадрами, і вибрати, скільки разів (якщо взагалі) потрібно, щоб GIF повторював цикл.

Покрокове керівництво для виробника GIF 1

Крок 7- Закінчивши, натисніть кнопку з написом Анімуйте це!

Покрокове керівництво для виробника gif 2

Потім має з’явитися ваш GIF разом із кнопками для редагування або збереження на комп’ютері.

Як зробити анімований GIF з відео (безкоштовно)

Якщо ви хочете використовувати певний фрагмент відео для GIF, існує безліч веб-сайтів, які можуть допомогти вам зробити їх із дуже незначним вкладом з вашого боку. Ezgif, Giphy, ImgFlip, Gfycat та багато інших Інтернет-сервісів дозволяють створювати GIF-файли без допомоги кредитної картки, хоча зручність пов’язана з жертвою на рівні контролю, яким ви володієте.

Крок 1- Використання одного з цих Інтернет-інструментів неймовірно просто. Як приклад ми використаємо Гіфі. Цей сайт дозволяє вставити URL-адресу для певного відео або завантажити відеофайл із комп’ютера. Введіть URL-адресу або завантажте своє відео та перейдіть до кроку 2.

Крок 2- Після того, як ви це зробите, ви зможете вибрати пункт у відео, де розпочнеться GIF, і вибрати, як довго GIF працюватиме. Ви також можете ввести підпис, якщо хочете.

екран giphy 2

Крок 3- Визначившись із цими елементами, просто натиснітьСтворити GIF і дозвольте сайту подбати про все інше.

Процес більш-менш однаковий для інших сайтів, включаючи ImgFlip. Якщо ви хочете отримати більший контроль над отриманою якістю вашого GIF, ви, мабуть, повинні дотримуватися Photoshop. Тим не менш, для базової функціональності від відео до GIF такі сайти, як Giphy, повинні працювати нормально.

Як зробити GIF з відео YouTube

Ви можете використовувати вищезазначені сайти та багато іншого, щоб створити GIF із відео YouTube. У нас є покроковий посібник, який допоможе вам створити чудові GIF-файли з будь-якого відео YouTube тут.

І це все! Тепер ви GIF-гуру (або GIF-джедай, якщо ви віддаєте перевагу м’якій вимові g), і ваші стрічки в соціальних мережах стануть нескінченно більш захоплюючими. Хоча, мабуть, слід застерегти вас: із великою силою приходить велика відповідальність; вибирайте свої моменти з розумом і не заливайте своїх друзів величезним натиском низькосортних GIF-котів, якими б милими вони не були. Є час і місце, і якість завжди переважає кількість. GIF може бути скромним, але це також легенда; це заслуговує вашої поваги. Вивчіть це, практикуйте, освоюйте.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found