Як користуватися Twitter як начальник соціальних мереж - Посібник із керівництва DT

як користуватися Twitter

Що розпочалося як невеликий проект для співробітників невеликої компанії з підкастингу Odeo, цей штурм охопив світ, завоювавши понад 300 мільйонів користувачів з моменту його створення на початку 2006 року. Популярний веб-сайт у соціальних мережах та служба мікроблогерів дозволяє користувачам розміщувати свої Останні оновлення швидко, схожим на сплеск із 140 символів або менше, і це стало ареною для світових розмов. Світові лідери використовують Twitter. Тур PGA транслювався в прямому ефірі у Twitter. Шанувальники дають думки про альбоми через кілька секунд після їх виходу в Twitter. Тепер, коли ви знаєте, чого ви могли пропустити, ось декілька швидких кроків, покажчиків та лакомочок, які пояснюють, як використовувати Twitter як бос соціальних мереж. Твітувати чи ні чирикати: насправді не йдеться.

Спочатку зареєструйтесь

Зайдіть на www.twitter.com, щоб зареєструватися. Введіть відповідну інформацію (повне ім’я, електронну адресу або номер телефону та пароль) праворуч перед натисканням Зареєструйтесь.Потім веб-сайт попросить вас перевірити інформацію. Потім ви можете вибрати ім’я користувача та погодитись із Загальними положеннями та умовами Twitter, перш ніж продовжувати.

Побудуйте свою шкалу часу

Вся суть Твіттера полягає в тому, щоб стежити і слідувати. То який сенс, якщо ви не читаєте та не ретвітуєте останні плітки від усіх своїх друзів, колег та улюблених знаменитостей? Крім того, Twitter надає вам варіанти, кого слід слідкувати відразу після реєстрації, тому вам не потрібно далеко ходити.

  • Пропозиції: У спадному меню таких відомих знаменитостей, як Каньє Вест та Стівен Колберт, або новинних мереж, таких як CNN та New York Times, виберіть кого слідкувати. Twitter також надасть вам можливість переглядати безліч категорій - від спорту до технологій.
  • Пошук: Використовуйте рядок пошуку, щоб знайти когось, хто міг пропустити пропозиції - будь то знаменитості, політики чи просто ваші друзі. Ви навіть можете шукати людей, за якими слід слідкувати за вашими обліковими записами електронної пошти (Gmail, Yahoo, AOL та Hotmail).

Додати символ

Коли ви будете завзятим фоловером, Twitter попросить вас завантажити зображення (максимальний розмір 700 КБ) і надати коротку біографію на 160 символів. Заповнювач біо представить вас як ракетобудування, підкидання піци, шанувальників «Гігантів» з парою дітей. Однак біографія лише пропонується, а не вимагається.

Перейдіть до твітування

Ви офіційно є повноцінним членом Twitter зі списком друзів та послідовників, але зараз настав час приєднатися до рейтингу твітерів. Просто введіть всередині Що відбувається? над вашим каналом або натисніть синій Твіт у будь-який час у верхньому правому куті, щоб розпочати. Опинившись там, вставте трохи тексту, завантажте зображення чи відео, додайте GIF та / або встановіть своє місцезнаходження. Ось як ви оновлюєте свій Twitter і повідомляєте людям, що ви задумали. Твіти традиційно обмежуються 140 символами, але Twitter експериментує з розширенням обмеження до 280 символів.

Вказівники на Twitter

Ви зареєструвались і написали свою першу думку в інше, але що робити зараз? Ну, настав час дізнатися точніші моменти про те, як зв’язатись із аудиторією та долучитися до глобальної розмови.

Хештеги: Символ хештегу (#) - чудовий спосіб позначити певні теми або ключові слова в твіті. Він був створений користувачами Twitter як спосіб класифікації повідомлень і з тих пір став культурним явищем. Все, що вам потрібно зробити, - це розмістити хештег перед словом або фразою у своєму твіті. Просто як це.

GIF-файли:Якщо ви плануєте твітувати, вам потрібно знати, як користуватися GIF-файлами. GIF-файли чудово підходять для швидкої відповіді, коли ви не можете придумати нічого хорошого для друку і не хочете загубитися в розмові в Twitter. GIF-файли також чудово передають нюанси твіту. Сарказм часто губиться в текстових твітах, і саме тоді хороший GIF-файл, що прокручує очі, може стати в нагоді. Щоб додати GIF, натисніть кнопку Tweet у верхньому лівому куті. ВСтворити новий твіт У полі під пунктом розміщення тексту для твіту є параметр GIF. Натиснувши кнопку GIF, ви побачите потік категорій, за якими можна прокручуватись. Ви також можете вводити майже все, що завгодно, і отримувати подання у форматі GIF від GIPHY. Ви можете додати лише один GIF на твіт, але GIF не враховуються до кількості слів вашого твіту.

Тенденції:Слідкуйте за новинами, що стосуються Twitter, - це один із найкращих способів залучити своє ім’я до розмови та залучити нових фоловерів. Праворуч від вашої стрічки знаходиться Тенденції для вас розділ. Тут Twitter представляє вам дев’ять найпопулярніших тем на основі ваших інтересів, кого ви стежите та вашого місцезнаходження. Ви можете налаштувати місцезнаходження, яке Twitter використовує, щоб знаходити для вас тенденції, натискаючи на синійзмінити біля кнопки Тенденції для вас. Звідти ви можете ввести будь-яке місце в Сполучених Штатах або вибрати ряд сусідніх місць.

Моменти:Twitter Moments - це колекція популярних тем у всьому світі та коментарі, що стосуються цих тем, знайдені в Twitter. Моменти представлені в п'яти окремих категоріях:Розваги, розваги, сьогодні, новини,іСпорт. Ви можете побачити, що говорять люди на певні теми, натиснувши одну, щоб переглянути потік реакцій на твіти. Ви також можете створити власні моменти в Twitter, і ви повинні. Щодня надсилається понад 500 мільйонів твітів, тому неможливо встигати за усім цим. Twitter Moments - це чудові способи підключити своїх фоловерів до чудових твітів та натиснувши на Створіть новий момент праворуч на домашній сторінці Twitter Moments, ви зможете налаштувати свій момент Twitter. Звідти ви можете шукати твіти, які вам сподобалися, популярні твіти на певні теми, твіти, надіслані з певного облікового запису, та / або шукати певний твіт за його посиланням на твіт. Результати представлені в потоці, а додавання одного із відображених твітів настільки ж просто, як натискання кнопки біля нього. Отримавши правильну колекцію твітів, ви повинні ввести назву вашого моменту в Twitter, додати під нього опис, який є інформативним та дотепним, а потім розглянути можливість додавання фотографії або відеокліпу як зображення обкладинки вашого моменту в Twitter. Як тільки ви переконаєтесь, ви можете натиснути наОпублікувати у верхньому лівому куті та натиснітьТвіт колись представлено посилання на Вашу Мить, щоб поділитися на Вашій хронології.

Згадки та відповіді:Згадки та відповіді - це оновлення, що містять “@username” в будь-якому місці тіла твіту. Розмістіть знак "@" перед людиною, бізнесом, організацією чи будь-яким іншим / ким би ви не хотіли згадати чи відповісти. Ваші відповіді окремим особам побачать лише спільні послідовники, якщо ви розмістите їх “@username” на початку вашого твіту. Якщо ви хочете, щоб ваші послідовники бачили ваші згадки / відповіді комусь, встановіть “@username” в кінці твіту або поставте крапку перед амперсандом так: “. @”. У твітах також є опція "Відповісти", щоб заощадити дорогоцінний час.

Ретвіти: Ретвіт (RT) - це спосіб поділитися твітом іншого користувача Twitter із усіма своїми послідовниками. По суті, це буде виглядати так само, як звичайні твіти з іменем автора та ім’ям користувача поруч, але також міститиме піктограму ретвіту та ім’я користувача, який його опублікував. Клацніть на опцію «Ретвіт» під твітом, і ви зможете вибрати між ретвітом твіту як є або додаванням над ним повідомлення із 140 символів. Останній варіант згадується як a Цитата Ретвіт і ваше повідомлення буде розміщено поверх твіту, який ви хотіли RT, у коробці. Якщо ви відчуваєте, що ваш твіт не отримав належної уваги, яку він заслужив, ви також можете надіслати свій твіт за допомогою тієї ж опції.

Сподобалось:Подобання твіту - це спосіб повідомити оригінальному плакату, що вам сподобався його твіт з будь-якої причини. Однак це також дає вам можливість зберегти твіт, щоб ви могли звернутися до нього пізніше. Просто натисніть піктограму серця, щоб сподобатися твіту.

Прямі повідомлення: Ви можете надіслати пряме повідомлення людям, які стежать за вами, натиснувши значок шестірні у верхньому правому куті та вибравши “Прямі повідомлення”. Виберіть піктограму «Повідомлення», введіть ім’я або ім’я користувача послідовника, якому ви бажаєте надіслати повідомлення, введіть повідомлення та натисніть «Надіслати повідомлення». На відміну від твітів, прямі повідомлення є приватними і їх може бачити лише одержувач повідомлень. Ви можете надіслати пряме повідомлення лише тим, кого не стежите, якщо вони натиснули опцію конфіденційності, яка дозволяє надходити прямі повідомлення з будь-якого облікового запису.

Мобільна версія: Ви можете отримати доступ до Twitter безпосередньо зі свого смартфона, планшета чи іншого мобільного пристрою. Він працює в тому ж ключі, що і веб-сайт, але з деякими незначними змінами та обмеженнями. Крім того, додатки для смартфонів навіть обладнані для створення Instragramesque фотографій на ходу і доступні як для пристроїв Android, так і для Apple.

Випадкові шматочки

Є ще кілька речей, про які варто згадати.

  • Спробуйте використовувати свою справжню інформацію (ім’я, місцезнаходження тощо) під час налаштування домашньої сторінки та профілю Twitter. Це допоможе людям легше знайти вас.
  • Змініть свої особисті параметри, натиснувши піктограму шестірні та вибравши опцію “Налаштування”. Тут ви можете змінити зображення, біографію, пароль або будь-який інший спосіб налаштування, який ви вже робили. Ви також можете зробити всі свої твіти приватними, встановивши опцію «Захистити мої твіти» в меню налаштувань. Якщо вибрати цей пункт, ваші твіти отримуватимуть лише ті, кого ви схвалите. Ви також можете попросити Twitter надіслати вам кожен твіт, який ви коли-небудь публікували, натискаючи наЗапитуйте свій архів внизу. Посилання на вашу часову капсулу буде надіслано на електронний лист, пов’язаний з вашим обліковим записом у Twitter, але це може зайняти деякий час, поки воно надійде.
  • Ви можете будь-коли змінити своє ім’я користувача у Twitter, не впливаючи на ваші існуючі твіти, відповіді, прямі повідомлення чи інші дані, але обов’язково повідомте про це своїм послідовникам, щоб ви продовжували отримувати всі ваші повідомлення з новим ім’ям користувача.
  • Навчіться використовувати стенографію - важко продумати 140 символів або менше - але пам’ятайте, що ви не надсилаєте текстові повідомлення. Уникайте заходити так далеко, щоб зробити себе неписьменним.
  • Слідкуйте за твітами, щоб накопичити свою фану. Пройдіть цілих дев’ять ярдів і використовуйте хештеги, GIF-файли, відповіді та подібні твіти. Якщо ви підете за кимось, вони будуть більш схильні йти за вами назад.
  • Інтегруйте інші соціальні мережі в суміш. Є акаунт у Facebook? Ви можете пов’язати його безпосередньо з Twitter, щоб ваші твіти автоматично розміщувались на вашій часовій шкалі Facebook. Просто увійдіть за допомогою своєї інформації на Facebook із вкладки профілю в меню налаштувань Twitter.

Це в основному все, що вам потрібно знати про Twitter! Продовжуйте і діліться своїми найглибшими секретами зі своїми фоловерами, радійте, коли музикант, за яким ви стежите, відповідає вам, або беруть участь у сумнозвісному суперечці в твітері. Найкращий спосіб дізнатись, як користуватися Twitter, - це просто заскочити та використовувати Twitter. Щоб отримати додаткові ресурси, відвідайте довідковий центр Twitter, щоб отримати додаткову інформацію.

Ця стаття була оновлена ​​з моменту її первинної публікації, щоб відобразити зміни в службі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found