Мені все одно: я дотримуюся жорсткого GIF-файлу "G", і ти не можеш мене зупинити

жорсткий g gifВчора був жахливий день для Інтернету. Насправді, це був жахливий день для приблизно половини (я хотів би думати дві третини) Інтернету - адже творець GIF отримав нагороду, а згодом виголосив промову про прийняття.

Зараз я з усіх прихильників того, щоб творець GIF Стів Уайлайт отримав шану за його бездоганний внесок у Інтернет. Я беру участь у кураторстві (що є кодом веб-снобу для "нав'язливо вести блоги до Tumblr") не одного, не двох, а три анімовані GIF-блоги. Я тролю Гіфі та Імгура надто регулярно. Я є частиною двомісного лобі, щоб використовувати Campfire як наш клієнт для обміну повідомленнями в офісі, тому ми можемо цілий день спілкуватися у вбудованих GIF-файлах. День, коли Google представив анімаційну категорію до пошуку зображень, був помітним у моїй книзі.

Тож коли Вілхіт пояснив, що GIF вимовляється з м’яким „G”, як у „jif” ... ну, все стало трохи надто реально.

"Оксфордський словник англійської мови приймає обидві вимови", - сказав він, повторивши свою згоду на нагороду за все життя Веббі, зазначену нижче. “Вони помиляються. Це м’яке «G», що вимовляється як «jif». Кінець історії ".

Чому ти повинен робити мене так, Стіве? Треба сказати, це відчувається як особистий напад.

Вчора ввечері до призупиненого вереску прийшла дискусія, яку Інтернет роками та злощами проводив роками. І перед тим, як похвалити мене будь-яким шумним "Розбірливим розробником вибирати GIF", і нагадайте мені, що це не вперше це пояснює (будь ласка, не бентежте себе; я Інтернет. Я багато в Інтернеті.), Дозвольте мені навести аргумент для GIF твердого сорту “G”:

Тому що це набагато краще.

У гортанному, твердому, твердому є щось набагато ситніше GIF. Це "графіка", а не "jraphics", добре? Не можна помилятися з твердим «G», не сперечатися з ним. Я хотів би скористатися цим моментом, щоб розпочати "Жорстке" G "для мене!" (так, я чую, так, я дотримуюся цього). Сорочки в майбутньому. Будуть закуски.

Я довгий час стояв на своєму місці у жорсткій війні "G" проти м'якої "G", і ви думаєте, що останнє слово винахідника з цього питання може мене зрушити, але це не так. Я занадто далеко пішов. Для мене вже пізно І якщо ми будемо чесними, частина мого наполягання на жорсткому "G" полягає в тому, щоб спробувати відсіяти всі м'які: якщо ми зможемо продовжувати проштовхувати, жорсткі Gers, майбутні покоління, можливо, навіть не знатимуть, що існував такий фраза як “анімована JIF. " Я хочу, щоб мої діти та діти моїх дітей та діти моїх дітей виросли у світі, де JIF - це одне і єдине: смачний сандвіч, який найкраще супроводжується варенням або бананами. (Ми можемо говорити про переважні додаткові продукти харчування PB пізніше - це не час і не місце. Я думаю, ми обидва знаємо, що місце - це Twitter, і час завжди.)

Звичайно, ми зазнали невдачі - і при цьому заплутаної. Наркомани Лоялісти, такі як я, не мають нічого, крім поваги та захоплення тим, що Уайлайт дав Інтернету, але ми також знаємо, що ми боролися довго і наполегливо, і що зараз не час здаватися.

Плюс, хлопці, Білий дім поєднується з жорстким GIF-файлом "G", тож я маю на увазі ... ви любите Америку чи ні?

білий дім жорсткий g

Я змушую всіх жорстких GIF-акторів (G) (що змушує нас лякати лякаюче, як дратівники ...), як я, залишатися сильними. Ми зазнали невдачі - пам’ятайте, ви можете програти битву і все одно перемогти у війні.

І, чесно кажучи, я почну використовувати м’яку вимову GIF G ”...

Останні повідомлення