7 найбільш безглуздих функцій Facebook

безглузді особливості facebook чому

Facebook раніше був лише кількома речами: Ваша фотографія профілю. Ваш список класів коледжу. Ваш статус стосунків. Потім він додав Стіну. Потім він додав стрічку новин. Тоді Місця. А потім все інше.

Функції з’являються швидко і несамовито, їх майже не зупинити. Компанія зросла, а отже, і стратегія розвитку. Іноді ви отримуєте хіт: пошук графіків досить крутий. Позначення фотографій, очевидно, було гарною ідеєю. Чат є основною функцією.

Але тоді, часом, Facebook, ви нас бентежите. Це ті часи.

Ігровий канал

фб ігри стрічка - -Наявність окремих каналів - це, безумовно, чудова ідея; Можливість побачити лише мій місцевий екіпаж або просто моїх друзів з коледжу цінна. (Не шалено цінний, але привіт, ми його візьмемо.) Але один із конкретних каналів, який пропонує вам Facebook, є зайвим: The Feed Games.

ігри

Хочете отримати нескінченну інформацію про одержимість ваших друзів Фармвілл і Цукерки Дроблення? Це стає ще кращим, коли більшість ваших контактів у Facebook є достатньо мудрими, щоб приглушити всі звукові сповіщення, які вони видають із цим, і в цій стрічці з’являються єдині або двоє людей. Ідеально. Тепер я знаю, що ви двоє робите постійно, завжди.

Додати в обране

Божевільний ще? Ви не можете видалити цей канал, лише додайте його до Вибраного. Я не ... я просто. Я не можу.

Редагувати історію

історія редагувань fbЗараз це просто підле. Минулого року Facebook представив можливість редагувати коментар. Дякую, боги Facebook! Більше не схожий на ідіота за використання неправильного "вашого", а потім обговорення того, скільки енергії ми готові присвятити видаленню згаданого коментаря та переписуванню його з правильним використанням (кажучи, що "проблеми першого світу" неймовірно розіграні, але це так застосовується тут).

редагувати приклад історії

Але не думай, що ти можеш уникнути хитрого виправлення, о ні. З’являється маленька кнопка, що дозволяє всім переглядати історію редагування вашого коментаря. Одна справа, якщо ви виправляли орфографічну помилку "отримати" (це прокляте "Я після Е, за винятком С", B.S. ніколи не просочиться у ваш мозок, правда?). Зовсім інше, якщо у п’яній люті ви закликали хлопця свого друга за тотального дурня про спільне поїздку до барбекю наступного тижня в тому груповому дописі, до якого ви всі позначені.

Або щось інше, що не є цим. Як би там не було.

Ласкаво просимо та повідомляємо гостей

функція подій fbПодії Facebook начебто стали цією гігантською поїздкою провини, в якій не цікаво бути на будь-якому кінці: Або ви створили подію, і в кінцевому підсумку постійно надсилаєте повідомлення своїм друзям, просячи їх серйозно, просто повідомте мене, якщо ви повертаєшся, і якщо ти можеш принести трохи гуаку - або ти ухиляєшся від текстів своїх друзів, тому що ми всі, хто не зобов’язується виконувати зобов’язання, просто хочемо з’являтись до речі, коли нам хочеться, боже!

Facebook намагався оновити їх та зробити їх більш привабливими та цікавими, але ця функція просто робить вас гіперактивною нікчемністю. Щохвилини, коли ви приєднуєтесь до події, вам пропонують сказати всім, чому ви їдете. "Привіт! Я їду, тому що в ці вихідні нічого кращого не відбувається ". "Привіт! Я йду, тому що моє побачення вкладено в останню секунду ". "Привіт! Я йду, тому що випивання самотужки прийняло важкий правильний поворот від розслаблення до занепокоєння "

Неважливі життєві події

fb скляні контактиКоли Facebook представив хронологію, він також додав нову функцію, яка дозволяє додавати життєві події. Такі речі, як коли ти закінчив коледж, коли почав зустрічатися з кимось, коли одружився, переїхав чи влаштувався на роботу. Ви знаєте - важливі життєві події.

Але якщо ви зануртесь у крихітні трішки глибше, ви побачите, що Facebook пропонує кілька пропозицій. Наприклад, коли у вас є окуляри або контакти. Серйозно.

Я тобі скажу що історія прямо зараз: я отримав окуляри у 7 класі після того, як два роки робив вигляд, що бачу все, а потім одягнув їх, і я був схожий на „Ох, вау, у дерев листя”. Це не була важлива подія, яку можна порівняти з прийняттям до коледжу.

Інша папка "Вхідні"

fb інша поштова скринькаО, інша папка вхідних повідомлень, ти є винищувачем нашого існування у Facebook. Коли Facebook представив свою нову систему обміну повідомленнями, він також приніс Іншу поштову скриньку, місце, де збирався "спам" від людей, з якими ви не дружили. План довгого хвоста полягав у створенні функції, за допомогою якої ці невідомі могли б заплатити, щоб надіслати вам повідомлення, але наслідком цього стало те, що ця «таємна» вхідна скринька потрапляла під наші радари, а повідомлення залишалися непрочитаними протягом тривалого часу.

Перший раз, коли багато хто з нас дивився, були примітки від родичів, які щойно отримали Facebook і сумнівно не знали, як нас додати; від друзів, які видалили Facebook, повернулися і просто хотіли зареєструватись. Деякі з них були від прямих ліанів, але тим не менше - це були наші повідомлення, і ми не знали, що вони там.

Тим не менше, він залишається досить не описаним і непоміченим для більшості користувачів протягом довгих періодів часу.

Знайомі

знайомі fbТочка стрічки Знайомих просто ухиляється від мене. Коли Facebook створював автоматичні списки друзів, мережа змогла створити їх самостійно, вибравши інформацію з ваших контактів. Сюди входили «Близькі друзі», сім’я, коледж, середня школа, а також стрічка на основі вашого місцезнаходження… а потім - інформація для ваших знайомих. Що це зараз? Цей корм схожий на залишки - а не на залишки, які вам пропонують з’їсти, наприклад, на День Подяки чи домашні мак’нізи… більше схожі на справді середній гамбургер, який, як ви знаєте, неправильно нагріється. Хтось часто натискає це, щоб перевірити, що відбувається з їхніми знайомими? Справді? Ви просто навшпиньки, відкусіть… а-а-а, і закінчилася гра.

Звідки ти знаєш ___?

друзі fb опитуванняЧас від часу вищезазначене опитування з’являється на правій бічній панелі. На сьогодні всі ми знаємо, що Facebook хоче знати все, що може про нас, і, можливо, це частина оновлення алгоритму стрічки новин, яка зараз працює. Тим не менш, давай, людино ... це лише трохи занадто. І чесно, чому б я коли-небудь сказав вам навіть більше, ніж ви вже збираєте з мого рахунку? Ти зрозумій, Facebook. Не змушуй мене робити більше твоєї брудної роботи за тебе.

Останні повідомлення