Facebook, Instagram, Whatsapp зникли у всьому світі протягом 2 годин

Сьогодні вранці в Інтернеті вибухнув хаос, оскільки Facebook, Instagram і Whatsapp спали на кілька годин. Приблизно з 6:30 ранку за середньоєвропейським часом до приблизно 9 ранку за європейським часом тисячі користувачів не змогли отримати доступ до Facebook або Instagram, а також не змогли надіслати або отримати повідомлення Whatsapp.

За даними веб-сайту downdetector.com, який відстежує відключення в прямому ефірі, проблеми траплялися в основному в Європі та на північному сході США. На піку відключення майже 15 000 людей повідомили про проблеми з доступом до веб-сайту Facebook, 51% користувачів повідомили, що не можуть щоб отримати доступ до своєї стрічки новин, 24% повідомили, що не змогли увійти, і 23% повідомили про загальне затьмарення сайту.

Про подібні проблеми повідомлялося з Instagram та Whatsapp за той самий час.

На момент написання статті Facebook не публікував повідомлення в своєму офіційному акаунті в Twitter. Але компанія зробила заяву для ЗМІ: "Раніше сьогодні деякі люди могли відчувати проблеми з підключенням до сімейства додатків", - заявив представник Facebook у заяві The Verge. “Питання з тих пір вирішено; просимо вибачення за незручності ". Подальших пояснень відключення не надано.

Реакція серед користувачів викликала роздратування та розчарування, особливо через відсутність спілкування. Минулого місяця подібні проблеми призвели до того, що Facebook припинив свою роботу за найтривалішого в історії періоду відключення, відмовившись на 14 годин. Врешті-решт Facebook зробив заяву в Twitter щодо цього відключення, сказавши: «Вчора в результаті зміни конфігурації сервера багато людей мали проблеми з доступом до наших додатків та послуг. Зараз ми вирішили проблеми, і наші системи відновлюються. Ми дуже шкодуємо за незручності та вдячні за терпіння всіх ".

Але цього було недостатньо, щоб придушити гнів багатьох користувачів, які покладаються на службу зв'язку. Домінування Facebook на ринку стало проблемою для компанії з точки зору перебоїв, оскільки люди звикли мати можливість користуватися послугою в будь-який час ночі та дня і покладаються на неї для зв’язку з родиною чи друзями.

Ці проблеми можуть стати ще гіршими, оскільки Facebook планує об'єднати свою службу з WhatsApp та Instagram. Сьогодні вранці світ відчув смак того, що могло б бути, якби всі ці три служби пішли разом, і люди не були задоволені.

Останні повідомлення