Незабаром ви зможете проводити відеодзвінки на свої матчі Tinder

Незабаром вам не доведеться залишати Tinder, щоб піти на віртуальне побачення зі своїми матчами. Match Group, материнська компанія програми для знайомств, заявила, що розробляє індивідуальну функцію відеочату. "Ми знаємо, що самотні пристосовуються до своєї поведінки, і багато хто переходить на побачення фактично через телефон або відео", - пише він у звіті про прибутки за перший квартал.

Match Group заявив, що це пришвидшує розвиток для створення "можливостей відео-чату" на багатьох своїх платформах. Це, ймовірно, натякає на те, що, крім Tinder, ця функція з’явиться і в решті додатків для знайомств стартапу, включаючи Hinge та OkCupid. Хоча поки що не було розкрито жодної специфіки, компанія заявила, що відеодзвінки будуть спочатку розпочаті для користувачів Tinder десь у "кінці другого кварталу".

Раніше минулого місяця, платформа знайомств братів і сестер Tinder, Hinge також отримала оновлення, яке дозволило користувачам повідомляти свої матчі про те, що вони готові до дати відеодзвінка. Однак, щоб насправді зателефонувати комусь, людям все одно довелося звернутися до іншого додатку для зв’язку за межами Hinge.

Як і багато інших Інтернет-сервісів, Tinder спостерігав значний підйом у своїх показниках залучення. Він стверджує, що середня кількість щоденних повідомлень зросла на 27% у квітні з останнього тижня лютого. Крім того, в ній зазначається, що щоденні активні користувачі та сервіси "досягли рекордів".

Однак, маючи замовлення на притулок удома, компанія справді зіткнулася зі зниженням кількості користувачів, які вперше платять, з лютого по березень. Варто зазначити, що Tinder зробив одну зі своїх преміальних пільг під назвою Passport безкоштовно для всіх, що дозволяє користувачам проводити пальцем у будь-якому обраному ними місці, а не лише в їх місцевості.

Останнім часом віртуальні побачення зростають, оскільки людям стає все важче зустрітися особисто серед пандемії. Tinder, найпопулярніший додаток для знайомств, швидше за все, намагається виграти цю тенденцію завдяки своїй функції відео-чату "один на один".

Tinder - не перша програма для знайомств, яка також додає відеодзвінки. Кілька конкурентів пропонують цю опцію вже деякий час. Остін, штат Техас, Bumble представив відео та голосові дзвінки в додатку близько року тому. Facebook також планує інтегрувати функцію відеодзвінків Messenger безпосередньо на своїй платформі знайомств.

Останні повідомлення