Мережа готелів пропонує Instagram "Sitter", який розмістить для вас фотографії

Нова послуга, яку пропонують готелі Ibis у Швейцарії, мабуть, припускає, що для деяких інстаграмерів тиск на розміщення дивовижних зображень на сайті соціальних мереж може бути настільки величезним, що руйнує їхні канікули.

Щоб полегшити напругу, мережа готелів зараз пропонує допомогу у формі "сіделки в соціальних мережах".

Це означає передачу ключів від вашого облікового запису Instagram вибраному авторитету з місцевого району, що дозволяє вам піти і насолодитися відпусткою, замість того, щоб турбуватися про те, щоб знайти найкращі місця для грамування з найкращими видами в найкращих місцях та найкращі страви в найкращих ресторанах і найкращі ... ну, ви розумієте.

"Насолоджуйтесь поїздкою містом без цифрового напруження", - йдеться у повідомленні Ibis у перекладі Google. "Наш сиделка в соціальних мережах піклується про ваш профіль в Instagram, щоб ви могли спокійно досліджувати місто".

Далі йдеться: «Нехай вас обслуговують обрані особи, що впливають на життя, та місцеві жителі. Наші професіонали в Instagram надаватимуть найкращі публікації у вашому профілі, поки ви будете насолоджуватися містом без смартфона перед обличчям ".

Для тих, хто відпочиває у швейцарському Ibis, хто любить Instagram, але також не заперечує, щоб відпочити від хвилювань, пов’язаних із спробами знайти найкращі кадри, сидіння в соціальних мережах звучить як чудова ідея. Якщо ваш вхід в Instagram не складається в основному з селфі, тобто.

Ibis опублікував шалену рекламу (вгорі) для просування нової послуги. Незвичайна сценка показує пару в човні на мальовничому швейцарському озері, хлопець фотографує свою другу половинку. Наступної миті люди починають вискакувати з озера, вигукуючи всі хештеги, пов’язані з фотографією, і «подобаються» їй.

Тоді з води з’являється хлопець із великою камерою і каже: “Ах, мені не подобається колір”, тоді як жінка - колишня дівчина хлопця в човні, як виявляється - сердито кричить на неї напр.

Так, розділ коментарів ожив, і це цілком шахрайство.

Божевілля закінчується тим, що принц Гаррі, схожий на одного, з'являється в човні (незрозуміло, як він туди потрапив) і бере телефон у стресованого хлопця, щоб він та його партнер могли піти і насолодитися рештою своїх відпусток, не думаючи про це про Instagram.

Останні повідомлення