Два сайти Snapchat Leaked були закриті, ще більше?

Snapchat просочивсяІснує цілий серйозний веб-сайт, який називає себе якоюсь версією назви "Snapchat Leaked", і всі вони були морально огидними. Гей, хтось щойно надіслав тобі примхливий Snap - тепер ти повинен зрадити їхню довіру та розмістити його в Інтернеті, щоб усі бачили! Вони повністю підривають добросердну місію Snapchat і роблять світ гіршим місцем.

Один із веб-сайтів цього типу, Нельсон, новозеландська фан-сторінка Facebook, нещодавно був закритий. Сторінка під назвою «Нельсон Snapchat просочився» привернула багато уваги з огляду на те, наскільки географічно конкретною вона була, набравши понад 4400 «лайків» перед закриттям. Минулого місяця Facebook закрив ще одну велику фан-сторінку Snapchat Leaked, яка за кілька днів набрала понад 500 000 вподобань, тож ця недавня репресія може свідчити про те, що Facebook розглядає і менші сторінки Snapchat Leaked.

І це вже час ... але на Facebook все ще є метрична тонна сторінок Snapchat Leaked. Один, який помилково позначений як комік, закінчив 368,000 "Подобається" (у тому числі один від мого друга, якого я збираюся карати). Тільки для порівняння, фактична офіційна сторінка Snapchat у Facebook налічує 422 000 лайків. І хоча Нельсон міг позбутися своєї сторінки спільноти Snapchat Leaked, все ще існує безліч інших сторінок для конкретних областей, які працюють. Хлопці, чому? Є Snapchat Leaked Portsmouth, Snapchat Exposed Australia, Snapchat Leaked Norway ... що, я припускаю, доводить, що, незважаючи на нашу різницю, ми всі однаково жахливі.

Ми провели кілька бесід з різними модераторами Snapchat Leaked, і жоден з них не показав ні найменшого докори сумління за свої дії - принаймні спочатку. Людина, що стоїть за одним із веб-сайтів Snapchat Leaked, британський веб-дизайнер на ім’я Джек Ландельс, зараз зняв фотографії та пояснив пояснення, що це справді чудовий приклад того, як хтось надсилає суперечливе повідомлення і лише квазівибачається. Ви можете прочитати все тут, але він наполягає на тому, що сайт ніколи не був зловмисним і що навряд чи хтось на ньому ображався, але потім продовжує сказати: "Поки ми прийняли моральне рішення більше не публікувати фотографії SnapChat, все ще є багато інших веб-сайтів, що просочилися, та копій Facebook / Twitter, де ваші особисті знімки доступні для загального огляду у всьому світі ».

Страшно, скільки людей бере участь у спільнотах Snapchat Leaked по всьому Інтернету. Було б занадто важко підрахувати, але їх кількість, безумовно, перевищує півмільйона людей, і насправді дуже погано, що такий вид вилучення слави та / або пошуку помсти так захоплено підтримується. Сподіваємось, більше людей побачать, що їхні приватні знімки викриваються і скаржаться, тому Facebook почне частіше вимикати ці сторінки.

Останні повідомлення