Як продавати на Craigslist

Як продати в Craigslist заголовок зображення остаточного

Це не той Мона Ліза, але продаж речей у Craigslist, тим не менше, є витвором мистецтва. Було колись, коли полювання на квартири означала сутичку з друкованою версією вашої місцевої недільної газети, чорною кавою та флуоресцентним підсвічуванням у руках, і яростно переглядаючи меланж платних рекламних оголошень розміром 2 дюйма на 2 дюйма. знайшов потрібного претендента на роботу. Не було індексу навігації, часто не було грубо зроблених фотографій за допомогою смартфона і, звичайно, жодного способу забити солодкий старовинний крісло, оббитий килимами махорки 1972 року (повірте, я це бачив). На жаль, ті дні залишилися від нас, коли ми, такі як ви, виявили надзвичайну зручність безкоштовної реклами.

Протягом майже двох десятиліть з моменту свого створення Craigslist став безперечною електростанцією, яка дозволила отримати бажану знижку, що охоплює всі аспекти нашого життя. Незалежно від того, чи шукаєте ви нову квартиру, щоб подзвонити додому, чи хочете набрати заповітні квитки на майбутнє шоу Каньє Веста у Sprint Center, веб-сайт оголошень із Сан-Франциско, ймовірно, про це викладає. Однак продати не так просто, як купити, якщо ви плануєте зробити це правильно. Ідеальна реклама повинна виділятися у всіх правильних аспектах, починаючи з першого погляду заголовка і написавши себе, до дуже бажаного цінника та фотографій. Це може бути складним подвигом, і якщо ви хочете правильно здійснити продаж, то вам потрібно домовитись про зустріч в іншому місці, крім темного, посипаного ящиками проходу позаду Safeway. Прилеглі до будь-якого супермаркету місця не можуть затриматися для чоловіка чи жінки після настання темряви.

Ось наш вичерпний посібник про те, як продавати на Craigslist, щоб ви могли швидко та безпечно заробити максимум грошей. Існує виняток з кожного правила та підказки, але принаймні ми можемо створити початкову основу, на якій можна побудувати ваше підприємство з розшаруванням. Крім того, ознайомтеся з нашим посібником з продажу Інтернету вживаних речей та посібником Міс Нетікет з використання Craigslist, не поводячись як загальний дивак - не так, як би ви робили це чи щось.Псш.

Налаштування посту Craigslist

Для початку перейдіть на домашню сторінку Craigslist і клацніть фіолетовимрозмістити в оголошенніу верхньому лівому куті сторінки. Потім виберіть тип проводки, яку ви хочете створити, або «для продажу власником», або «для продажу дилером», і виберіть відповідну категорію, що відповідає товару, який ви хочете продати. Потім виберіть місце, яке найкраще відповідає вашому регіону, щоб отримати доступ до головного редактора повідомлень.

Створення ідеального допису Craigslist

Написання заголовка допису

Як і правильний заголовок газети, заголовок, що прикрашає ваш пост у Craigslist, повинен швидко і точно узагальнити та коротко вказати, що саме ви продаєте. Зберігайте його відносно коротким і простим, уникаючи зайвих прикметників, коли це можливо, і утримуючись від вставки рядків за рядками знаків оклику чи зірочок. Це не аматорська листівка на день народження, яку ви пишете для близького друга, і це не така квітуча проза епохи Відродження, яку ви балували на 12-класному уроці англійської літератури.

Деталі, що відповідають вимогам, такі як колір та відносний стан, важливі, але зарезервуйте їх для тексту оголошення, протилежного заголовку на перший погляд, якщо ви не вважаєте це абсолютно необхідним. Очевидно, що ідентифікація інструменту як акустичного чи електричного в назві цілком підходить, як і кількість кімнат у квартирі або рік та модель конкретного автомобіля. Ваш заголовок - це те, що залучає потенційних покупців до вашої публікації, тому, цілком ймовірно, вони натискатимуть оголошення, доки у назві буде вказано те, що вони хочуть. І, будь ласка, для любові до Бога не використовуйте всі кришки.

Класичні приклади назв розміщення дорожнього велосипеда:

Як продавати на Craigslist

Написання опису допису

Якщо заголовок - це гачок, який зачепив покупця, то копія - це рядок, який тягне їх у човен. Більшості людей подобаються короткі та солодкі речі, а не складні та довгі публікації, які конкурують з Фолкнером чи Джеймсом ДжойсомПробудження Фіннегана. Однак основна частина привабливості вашої реклами полягає у вмісті, і тому вам слід підбирати слова з розумом і подавати їх так, щоб їх легко засвоювати та швидко читати. Оскільки люди часто переглядають кілька списків, перш ніж приймати рішення, ви не хочете поховати важливі компоненти в переважній кількості тексту.

У більшості випадків буде достатньо простого вступу та крапкового списку, що охоплює ключові аспекти товару, який ви намагаєтеся продати. Будьте заздалегідь і чесні щодо стану товару, який ви продаєте, і хоча вам не потрібно розголошувати кожну дрібну подряпину і подряпину, надайте достатньо деталей, щоб покупець не був шокований, коли фактично огляне згаданий товар. Користувачі Craigslist хочуть деталей - і вони хочуть їх з невеликими розмаху та якомога швидше. Вони завжди можуть надіслати вам електронного листа, якщо потрібні додаткові роз’яснення або запитання.

Класичний приклад вмісту розміщення дорожнього велосипеда:

Опис товару Craigslist

Вибір правильної ціни

Craigslist - це ринок як покупця, так і продавця, залежно від того, як ви змінюєте продаж. Існує два життєздатних підходи до встановлення цінника на Craigslist, один з яких передбачає торг, а інший - встановлення твердої ціни, що не підлягає обговоренню. Дослідіть предмет, про який йде мова, на Craigslist, відмітивши середню швидкість відвідування для вашої області, перш ніж встановити вашу початкову ціну. Також переконайтеся, що ви де-небудь у своєму дописі зазначили типи платежів, які ви готові прийняти. Окрім випадкових винятків, продаж лише готівкою є найкращим методом транзакції, оскільки ви негайно отримаєте свій платіж без лазівки та потенційного шахрайства, пов’язаного з кредитними картками, та чеків.

Якщо ви вибрали метод торгу, встановіть ціну, що вимагається, у верхньому ешелоні, коливаючись трохи вище поточного курсу. Незважаючи на те, що ви не хочете повністю роздирати людей або стримувати їх від запитань про вашу рекламу, оснащення товару високим рівнем цін часто спричиняє відповіді людей, які запитують, чи приймете ви нижчу пропозицію. Можливо, їм вдасться утримати вас на кілька доларів, але вони почуватимуться краще за свої навички ведення переговорів, і ви все одно отримаєте значну частину того, про що просили.

Інший метод передбачає встановлення твердої ціни та дотримання вашої зброї. Явно сказавши людям найнижчу ціну, яку ви готові взяти, негайно відсіятиме низьких гравців, отримуючи відповіді лише від серйозних покупців. Ви не отримаєте стільки відповідей, скільки зазвичай отримуєте - тверді ціни цілком компенсуються у Craigslist - але принаймні люди, які відповіли, готові заплатити ціну, не намагаючись торгуватися з вами. Крім того, ваша фірма, яка запитує ціну, також повинна знаходитись десь у вищому діапазоні цін, оскільки покупці часто скептично ставляться до надзвичайно низьких цін на товари.

Вкладання фотографій

Розміщувати оголошення на Craigslist без фотографій навіть забороняється (принаймні певною мірою). Звичайно, фотографії не завжди потрібні при продажу пари квитків або тостера - як і насправді потрібно щоб побачити тих, хто засмічує публікації в розділі пропущених з'єднань, але зображення все ще необхідні, коли мова йде про багато предметів. Багато користувачів Craigslist повністю обійдуть або відфільтрують публікації без зображень, що робить неймовірно важким продати первозданний продукт у супроводі однаково якісного повідомлення просто тому, що ви заборонили зробити кілька знімків за допомогою смартфона. Використовуйте інструмент завантаження Craigslist, щоб прикріпити оригінальні фотографії до вашої публікації, і по можливості уникайте використання стокових фотографій та фотографій безпосередньо від виробника, щоб переконати потенційних покупців у тому, що ви насправді володієте предметом, який ви намагаєтеся продати. Це не дуже переконливо, якщо ту саму фотографію, яку ви завантажили, можна знайти деінде в Інтернеті за допомогою швидкого пошуку на Amazon або Google.

Незважаючи на те, що більші фотографії часто гарантують більшу деталізацію, Craigslist має ширину лише 850 пікселів, тому тримайте зображення порівняно маленькими, щоб уникнути зайвого прокручування сторінки. Крім того, не повністю насичуйте своє оголошення зображеннями і переконайтеся, що ті, які ви включаєте, виділяють різні ключові компоненти або недоліки, зазначені в основній частині вашого оголошення. Зазвичай достатньо однієї фотографії, яка демонструє товар, який ви намагаєтеся продати, та кількох інших знімків великим планом, щоб дати потенційним покупцям уявлення про те, чого очікувати. Ви завжди можете надіслати більше фотографій або зображень із більш високою роздільною здатністю за допомогою електронної пошти.

Класичний приклад для розміщення дорожнього велосипеда:

Фотографії дорожнього велосипеда Craigslist

Ініціювання контакту

Робота з незнайомцями може бути страшною справою. Переконайтеся, що ви вказали бажаний спосіб контакту в тілі та обрали надану тимчасову адресу Крейгсліста, щоб зберегти вашу анонімність. Поки ваша публікація активна, Craigslist передаватиме будь-яке повідомлення чи відповідь, надіслану на тимчасову адресу, на фактичну адресу електронної пошти користувача, що знаходиться у файлі. Незважаючи на те, що електронна пошта - це найпростіший і випадковий спосіб отримати відповіді, деякі користувачі все одно віддадуть перевагу спілкуванню з потенційними покупцями по телефону. Звичайно, розміщення вашого особистого телефонного номера з контактними інструкціями може пришвидшити процес трансакції та роз’яснення, але це також залишає ваш особистий номер відкритим для потенційних переслідувачів, геодезистів та інших, кому ви б не хотіли зв’язуватися з вами. Однак, якщо ви зареєструєтесь у Google Voice, служба автоматично переадресовує телефонні дзвінки на ваш особистий номер, який ви можете заблокувати, якщо це небажано. Крім того, ви завжди можете позбутися номера Google Voice після завершення продажу.

Вибір часу публікації

Як говориться, "час має важливе значення". Незважаючи на те, що ви можете опублікувати оголошення на Craigslist практично в будь-який момент, існують певні дні та конкретні моменти, коли ваша реклама гарантовано отримуватиме більший показник і трафік. У понеділок, як правило, найбільший обсяг трафіку, скільки будні бувають, при цьому цифри звужуються з плином тижня. Вихідні - це найкращий час для створення переглядів, тож спробуйте опублікувати своє оголошення у четвер у вечір та перекласти його, якщо це необхідно, на вихідних, щоб підвищити його відносну позицію в хронологічно індексованих результатах пошуку Craigslist.

Зустріч з покупцем

Що б ви не думали, зустрічі Крейґліста, як відомо, закінчуються пограбуванням, зґвалтуванням та вбивством. Хоча зустріч з незнайомцями може зробити вас сприйнятливими до різних видів злочинної діяльності, більшої частини цього можна уникнути, вживаючи кілька безболісних запобіжних заходів та застосовуючи запобіжні заходи без зусиль, як тільки ви погодитеся на зустріч. Для початку організуйте зустріч у громадському місці з високою видимістю, наприклад, у жвавій кав’ярні чи популярному продуктовому магазині, коли це можливо. Якщо можна, візьміть із собою одного або двох, незалежно від того, збираєтесь ви публічно чи вдома - або поговоріть з кимось по телефону під час транзакції. Це може здатися грубим, але принаймні ви контактуватимете з кимось, якщо щось піде не так.

Що ви думаєте про наш обширний путівник про те, як продавати на Craigslist? У вас є питання або вам потрібні додаткові роз’яснення? Повідомте нас у коментарях нижче.

Останні повідомлення