Зарплата LinkedIn говорить вам, скільки ви повинні заробляти

LinkedIn використовує свої дані, щоб глибше зрозуміти, скільки грошей ви повинні заробляти. LinkedIn Salary - це новий інструмент соціальної мережі, орієнтований на бізнес, який надає детальну інформацію про фактори, що впливають на вашу зарплату - від місцезнаходження до досвіду.

Однак є одна фішка: якщо ви хочете використовувати зарплату LinkedIn, спочатку потрібно повідомити платформі, скільки ви зараз заробляєте. LinkedIn обіцяє, що ваші дані про заробітну плату будуть зашифровані та залишатимуться окремо від вашої особи та профілю.

"Рекрутери не зможуть побачити ваші дані зарплати або отримати доступ до них будь-яким способом. Насправді ніхто не зможе побачити ваші дані зарплати », - пише компанія у розділі довідки. «Коли ви подаєте дані про заробітну плату, ваші дані шифруються за допомогою технології RSA-2048. Це допомагає нам гарантувати, що ваша інформація надійно зберігається і залишається захищеною ».

Учасники LinkedIn Premium, навпаки, матимуть доступ до інструменту без необхідності надавати інформацію про свою заробітну плату.

Використовуючи сміливі візуальні ефекти, ця функція забезпечує повну картину обраної вами посади, включаючи детальний розподіл базової заробітної плати та додаткові фактори, такі як запаси та річний бонус, пропоновані певними галузями.

Ви також зможете переглянути місця з найвищим рівнем оплати праці за вказану вами кар’єру та кількість вакансій, доступних на даний момент там. Регіон, в якому ви працюєте, може мати серйозний вплив на вашу кар'єру, повідомляє LinkedIn. Наприклад, компанія заявляє, що зареєстрована медсестра в Сакраменто, штат Каліфорнія, отримує зарплату в середньому на 50 відсотків більше, ніж у Нью-Йорку.

screen-shot-2016-11-03-at-18-57-38

LinkedIn стверджує, що інструмент може вказати на освітні вимоги, які найбільше принесуть користь вашому потенціалу заробітку, і підрахувати, як досвід змінить ваш дохід у певній галузі. Крім того, ви можете отримати доступ до даних про галузі та компанії - останні покажуть вам, як різниться оплата праці за роботою залежно від розміру компанії.

"Ми сподіваємось надати професіоналам у всьому світі доступ до даних про заробітну плату, яким вони можуть довіряти, щоб вони могли приймати більш обгрунтовані рішення щодо того, де працювати, чому вчитися та як розвивати свою кар'єру", - сказав Райан Сендлер, менеджер з продуктів LinkedIn , у дописі в блозі.

LinkedIn сподіватиметься, що інструмент зарплати призведе до посиленої активності на його сайті, де більше людей подаватимуть заявки на вакансії та стежать за активними роботодавцями, - що для компанії ще більше цінних даних.

На момент запуску зарплата LinkedIn доступна в США, Канаді та Великобританії на веб-сайтах платформи для настільних ПК та мобільних пристроїв.

Останні повідомлення