Emojis тепер може рухатись у ваших відео Snapchat

Snapchat Shutterstock / Фокусна точка Ваші знімки ось-ось стануть набагато мультяшнішими, особливо якщо ви любитель емодзі.

На сьогоднішній день ви могли включати смайлики у свої знімки, але вони були нерухомими, просто сиділи у відео. Зараз Snapchat змінює поведінку смайликів у відео. Коли ви накладаєте смайлик на обличчя, він рухається разом із вами на відео. Користувачі Android та iOS можуть переміщати, обертати та масштабувати свої смайлики у відео на Snapchat.

По суті, тепер ви можете наклеїти на верх обличчя великий жовтий смайлик, щоб він рухався по екрану разом із вами. Не хвилюйтеся, якщо у вас трапиться більше однієї людини, ви також можете прикріпити смайли до кількох облич. І ви не обмежуєтеся вискакуванням смайлів на обличчя. Ви хочете, щоб літак облітав екран? Нема проблем. Якщо ви проти змін і хочете дотримуватися статичних смайлів, ви все одно зможете тримати їх в одному місці.

Пов’язані: Придбайте LG G5 і отримайте безкоштовний комплект батареї та підставки

Ми не вперше бачимо переміщення наклейок у програмі. YouTube вбудував подібну функцію прямо у свій відеоредактор. Мало того, Snapchat вже кілька місяців рухається в цьому напрямку з різними анімаціями. Звичайно, це невелике оновлення, але воно, безумовно, допоможе користувачам проявити трохи більше творчості в додатку.

Його готовність експериментувати допомогла Snapchat залишатися популярною протягом багатьох років. Хоча прості відеозв'язки досить круті, Snapchat знає, що не може очікувати, що користувачі роблять те саме протягом багатьох років. Дозволяючи користувачам проявляти більше творчості, генерується більше переглядів, що, у свою чергу, сприяє збільшенню привабливості Snapchat для рекламодавців.

Щоб скористатися новою функцією самостійно, вам потрібно оновити Snapchat на своєму телефоні. Snapchat також показав, що його об'єктиви тепер працюватимуть на більшій кількості пристроїв iOS, включаючи iPhone 4S, iPod Touch п'ятого покоління та iPad другого покоління.

через GIPHY

Оновлено 19.04.2016 Маларі Гокі:Додано новину, що це також на iOS.

Останні повідомлення