Snapchat бере свої вигадливі окуляри в кіоски за кордоном?

1134344 автозбереження snapbot v1 2Snapchat, можливо, випустив свої сонцезахисні окуляри для відеозйомки в Інтернеті, але це не означає, що він звільняє свої кіоски Spectacles.

Користувачі Twitter зафіксували відродження торгового автомата Snapbot на веб-сайті Spectacles. Звичайно, коли ви оберете «знайти бота», ви перейдете на сторінку, яка містить сміється анімацію Snapbot із знаками запитання, які вказують на те, що незабаром може початися зворотний відлік. І ви знаєте, що це означає?

Ну що робить це означає? Зрештою, той факт, що Окуляри тепер легко доступні для придбання в Інтернеті, робить Snapbot зайвим - принаймні в США - так? Можливо, так і є, але також існує ймовірність того, що Snapchat (або, як вона сама називається, Snap Inc.) все ще вважає, що кіоски є найкращим способом забезпечити клієнтів пристроєм більш негайно. Справа в тому, що коли ви замовляєте Окуляри через Інтернет, вам потрібно почекати два-чотири тижні, поки прийдуть сонцезахисні окуляри. Розгортання Snapbots в інших місцях дозволить місцевим жителям миттєво захопити пристрій і продовжуватиме створювати маркетинг з вуст в уста.

Чому Snapbot @Spectacles не спить і сміється? Це не в скриньці, тож незабаром має відбутися щось захоплююче.

- Рорі Дауделл (@rory_dowdell) 23 лютого 2017 р

Той, хто читає це за межами Сполучених Штатів, напевно кричить на свій телефон або ноутбук: «а що з нами?» Не хвилюйтеся, ми не забули про вас - і, швидше за все, Snap теж цього не зробив.

Вражаюча перспектива для всіх інших полягає в тому, що Snap може ось-ось випустити свої окуляри в більшості країн. Це не було б таким шоком, якби він почав впроваджувати свій пристрій у більшій частині регіонів способом, подібним до американського. Наразі все, що ви можете зробити, це почекати, щоб побачити, що таймер виявить наступним пунктом призначення Snapbot.

Окуляри збираються стати глобальними?

Але де в цьому веселощі? Добре, добре, все, що залишає, - це спекуляції. Зараз ми говоримо. Що робити, якщо в кінці зворотного відліку Snap розкриє карту світу з Snapbots, розкиданими по різних містах по всьому світу? На які міста може націлити Snap? Він має офіси в Лондоні, Парижі, Дубаї, Торонто та Сіднеї - тому, можливо, все почнеться з них. Ми звернулись до Snap за коментарем, але відповіді не отримали одразу.

Snap, який готується до публічного продажу наступного місяця, мало вказує на свою міжнародну стратегію щодо пристрою. Окуляри помітно відсутні на його нещодавній первинній публічній виставці, що проводилася на роуд-шоу з інвесторами в Лондоні. Ми знаємо, що Європа є другим за величиною регіоном для Snapchat за кількістю користувачів (52 мільйони людей використовують додаток по всьому континенту). Snap також приносить в середньому більше доходу на користувача в Європі (28 центів), ніж у решті світу (15 центів). Тому не дивуйтеся, якщо грайливі жовті кіоски опиняться спочатку в Лондоні чи Парижі.

Усі інші можуть бути впевнені, що початок глобального випуску неминуче призведе до того, що до списку буде додано більше місць, а також для потенційних клієнтів у всьому світі. Таким чином шанувальники Snapchat скрізь можуть посміятися разом із Snapbot.

Це історія, що розвивається - ми додамо більше інформації, коли вона з’явиться.

Виправлення: Ця стаття спочатку зазначала, що Snapchat має 39 мільйонів користувачів у Європі, фактична кількість - 52 мільйони.

Останні повідомлення